Janusz Korwin-Mikke

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Jeden z komentarzy pod artykułem http://nczas.home.pl...yc-tak-pieknie/

Co o tym sądzicie?



Ten Majzner to jeden z Waszych ludzi, Dirk? Bo ja się już w tych UPR-ach pogubiłem.
z tego co wiem to nie jest obecnie w UPR poszedł za JKMem ale mu się oczy otworzyły ... słowem takich ludzi nam na PRAWICY trzeba !!:eek:k:
co raz więcej ludzi trzeźwieje z upojenia JKMem i oby jak najszybciej

link do Majznera : http://szczecinupr.w...niew-p-majzner/

Ostatecznie podjęcie próby jednoczenia prawicy podjął Marek Jurek z Unią Polityki Realnej. Rozmowy między dwoma partiami zakończyły sie sukcesem. I kończyły się właśnie wtedy kiedy Janusz Korwin-Mikke napisał na blogu, że można by porozmawiac o sojuszu wyborczym z Prawicą RP, a inni korwiniści pisali, że UPR NA PEWNO wystartuje z list PiSu. Jak widać mylili się.

Ale cóż. Współpraca w ramach wspolnego komitetu opiera się na poszanowaniu programów obu partii, chrześcijańskiego-konserwatyzmu Prawicy RP oraz wolnorynkowego programu UPR. To są podstawy komitetu, który ma być i jest konserwatywny, republikański, wolnorynkowy. Kwestie drażliwe, mogące zniechęcić ludzi nie są tak akcentowane, są wyciszane i pomijane. I o ile wszyscy wchodzący w skład komitetu zaakceptowali to, to Janusz Korwin-Mikke MUSIAŁ iść z Januszem Palikotem na Marsz Wyzwolenia Konopii. Jakbysmy byli jakims lewicowo-libertyńskim komitetem to pewnie by to nie przeszkadzało. Ale dla prawicowego i konserwatywnego komitetu to było do niezaakceptowania. Zatem p. Januszowi podziękowano, na co ten uznał, że to prezes UPR go nie chciał i nazwał go publicznie idiotą lub agentem.

Kto tu rozbija prawicę? Spokojny i zrównoważony Marek Jurek, który łączy różne środowiska prawicowe czy też może Janusz Korwin-Mikke, który wszystkich zaciekle atakuje, nazywa socjalistami, agentami, złodziejami, agentami i który NIE JEST politykiem, lecz publicystą i showmenem czyniąc z polityki KABARET?

bardzo dobrze powiedziane !
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
Przypominam, że w UPRze nastąpił podział, ponieważ dochodziło tam do defraudacji pieniędzy partyjnych na co nie zgodził się JKM i 70% innych członków UPR.
Nie dziwię się że JKM nie chce rozmawiać z władzami obecnego UPR bo jak można rozmawiać ze złodziejami? Skoro ktoś kradnie pieniądze nie będąc u władzy, będzie robił to samo po dojściu do władzy tylko, że na o wiele większą skalę.
Dodam tylko, że JKM zorganizował zjazd polskiej prawicy, na który byli zaproszeni także członkowie UPR, więc mowa o tym, że JKM rozbija prawicę jest bzdurą.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Przypominam, że w UPRze nastąpił podział, ponieważ dochodziło tam do defraudacji pieniędzy partyjnych na co nie zgodził się JKM i 70% innych członków UPR.
Nie dziwię się że JKM nie chce rozmawiać z władzami obecnego UPR bo jak można rozmawiać ze złodziejami? Skoro ktoś kradnie pieniądze nie będąc u władzy, będzie robił to samo po dojściu do władzy tylko, że na o wiele większą skalę.
Dodam tylko, że JKM zorganizował zjazd polskiej prawicy, na który byli zaproszeni także członkowie UPR, więc mowa o tym, że JKM rozbija prawicę jest bzdurą.

przykro mi Rycerzu że jesteś aż tak zaślepiony a taki dobry z ciebie człowiek ...
 
S

serwor

Guest
No nie,to liberalowie tez kradna :lol:

Przeciez tylko lewacy to robią! :eek:h:

To musi byc pomylka,oni tylko pozyczyli :klaszcz:
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Dodam tylko, że JKM zorganizował zjazd polskiej prawicy, na który byli zaproszeni także członkowie UPR, więc mowa o tym, że JKM rozbija prawicę jest bzdurą.
Nie zjazd polskiej prawicy, tylko założycielski kongres swojej nowej partii. Co w tym dziwnego, że ludzie z innej partii nie chcieli uczestniczyć w wiecu poparcia Wodza?

No nie,to liberalowie tez kradna :lol:

Przeciez tylko lewacy to robią! :eek:h:
Zapomniałeś dodać, że wszyscy lewacy oprócz serwora. A tak poza tym, to sama ideologia nie jest gwarancją niczego. Najlepszy dowód, że Miller obniżył podatki. Liczy się to, jak wygląda praktyka.
 
S

serwor

Guest
Nie zjazd polskiej prawicy, tylko założycielski kongres swojej nowej partii. Co w tym dziwnego, że ludzie z innej partii nie chcieli uczestniczyć w wiecu poparcia Wodza?


Zapomniałeś dodać, że wszyscy lewacy oprócz serwora. A tak poza tym, to sama ideologia nie jest gwarancją niczego. Najlepszy dowód, że Miller obniżył podatki. Liczy się to, jak wygląda praktyka.
A jaki to z Millera lewicowiec :zly:

On przeciez pial z zachwytu nad podatkiem liniowym,SLD to takie PO tylko bardziej homo.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
A z Chińczyków takie komuchy, że większa swoboda gospodarcza niż u nas. Dlatego mówię, że nie liczy się fasada, tylko realne działania.
 
S

serwor

Guest
A z Chińczyków takie komuchy, że większa swoboda gospodarcza niż u nas. Dlatego mówię, że nie liczy się fasada, tylko realne działania.
Tylko ci sie tak wydaje,jaka swoboda jesli kazda firma zagraniczna musi miec partnerow z Chin?
Tam sa nawet plany piecioletnia a dotad wiekszosc firm to firmy panstwowe.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Zbigniew P. Majzner, dnia 16/08/2011, 16:22(...)
Żałosne jest to środowisko. Nie mają żadnej siły politycznej oprócz rozhisteryzowanych nastolatków, a dzielą się i kłócą jakby mieli o co. Korwin szkodzi i to celowo, zauważyłem to już dawno, nie jestem tylko pewien dlaczego.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja bym tej celowości nie był taki pewien. Już szybciej bym go podejrzewał o jakieś zaburzenia psychiczne. To częste u geniuszy, więc może mu się od tego IQ mózg przegrzewa :D
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Mi się ten wywiad nie podoba (prowadzący się nie popisał od 0:10)...

Misioor - może i Korwin szkodzi, ale to że środowisko jest żałosne to nie prawda. Żółtek na ten przykład był wiceprezydentem Krakowa, Gwiazdowski przewodniczył Radzie Nadzorczej ZUS. A to że co rok nie pojawiają się w UPR/KNP dziesiątki nowych, charyzmatycznych, medialnych ludzi mających multum czasu na promowanie się jak to robią zawodowi politycy to trudno. Mamy idee, a w moim regionie poparcie dla JKMa rośnie w oczach... A nawet jak przegramy to i tak jesteśmy szlachetni. Jezusa ukrzyżowano i przebito, a apostołowie się potem ukrywali jak szczury...

PS: Wokół JKMa w całym kraju jest również wielu takich ludzi:

http://www.youtube.com/watch?v=1yWp4piUmXc&feature=related
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
może parę słów ode mnie
wypychano Korwina, aż wypchnięto..
przy okazji wyszły malwersacje skarbnika i cokolwiek dziwne zachowanie prezesa UPR
jak napisałem przy tej okazji (nie lubię mieć racji)
że klub towarzysko-pogadankowy zamieni się gnicie i tak się stało
znowu powtórzę za sobą z Korwinem trudno, przeciw niemu nie podobna
i mamy to co mamy...
UPR, który ciągle nie zrzucił gorsetu malwersacji (kto jest Prezesem w Rejstrze?)
próby "leczenia" i z drugiej strony zantagonizowany JKM
to nie może skończyć się dobrze

Steve Harris film w sumie niezły, Korwin ma w 95% przekazu rację, ale język jakiego używa, powoduje, że może podobać się (i trafić) do młodych i już "koriwnistów" i to jest odwieczny problem JKM i jego otoczenia
Piecia, Żółta kojarzę i cenię i nie przeszkadza mi u niego "zboczenie korwinistyczne", to człowiek który ma coś do powiedzenia i zrobienia, a to, że raczej nigdy nie będzie mu nic dane aby uczynił to już inna sprawa

ps. pisałem już dawno temu, że koniecznością jest nowy byt, który nie będzie skupiony na JKM
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Cos zbyt sprawnie Korwinowi nie idzie zbieranie tych podpisów, jak wczoraj się podpisywałem to mi facet powiedział ze zostało jeszcze 20 tys do zebranie a ludzie zbyt chętnie nie składaja swoich autografów. Widziałem nawet sytuacje gdy stare baby krzyczały cos w stylu ze dla oszołoma podpisywać sie nie będą.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Dirk. Ty też ignorujesz fakty. JKM może i jest szkodliwy, ale jest bardziej szkodliwy teraz, kiedy jest prezesem, alfą i omegą partii skupiającej większość kolibrów, a nie wtedy kiedy jego funkcja w UPRe była honorowa i symboliczna. W UPRe po rewolucji to jest już zepsuty do cna i raczej się nie wyliże, nie można nie zgodzić się z Bravem. Stało się źle i nic nie da się poprawić, zostaje się pogodzić z faktem sepuku, którego dokonali UPRowcy.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Duża szkoda, że KW Prawica nie prowadzi widocznej kampanii wyborczej (chociażby w internecie), osobiście uważam, że byłoby to z większym pożytkiem dla merytorycznego szerzenia ideologii wolnościowych czy konserwatywnych...
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zobaczymy, może coś z tego wyjdzie, chociaż nie da się ukryć, od początku byłem sceptykiem
tłumaczyłem UPR-om tym których znam (z obydwu UPR-ów), że jedynie nowy byt jest rozwiązaniem
jak zwykle będę miał rację, żadna to pociecha...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Duża szkoda, że KW Prawica nie prowadzi widocznej kampanii wyborczej (chociażby w internecie), osobiście uważam, że byłoby to z większym pożytkiem dla merytorycznego szerzenia ideologii wolnościowych czy konserwatywnych...

cóż powiem tak jest u nas totalny bajzel nikt nic nie wie nikt nie wie co ma być ... wie to chyba jedynie marek jurek ... smutne
UPR jak zwykle na lodzie ... smutne po raz drugi !

Lobo cóż rozczarowałem się i tyle ... to partyzantka nic nie działa ... przeceniłem Józwiak a taki potencjalny super herbatnik był :/
 
Do góry