Jakim Stylem Tańczycie?

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
najmocniejsza strona: break dance... ta wolność ruchu :D:D
tańcze też hip hop, locking..troche poppinu
dorywkowo dancehall i house.


Niby mocny taniec... ale uwielbiam oglądać balet :p
 

xlolax

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja tancze wszystko ;P jestem cheerleaderka... czasem robimy hip-hop czasem jakies inne ;) ale moje marzenie electro-boogie i break dance :p
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Na chwilę obecną Hip Hop oraz Hip Hop Fusion (mieszanka takich styli jak: Old School, NuStyle, Electric Boogie, czy też Break, ale bazuje m.in. na Hip Hopie). W szczególności podoba mi się to drugie;) Taka mieszanka kilku stylów, lekcje są bardzo... yyy... żwawe, bynajmniej można się wytańczyć, i naprawdę sporooo nauczyć! Oprócz tego od tej niedzieli zaczynam taką mieszankę wszystkich styli, będziemy próbowali wszystkiego co możliwe chyba;) Ale główną bazą będzie Locking. Życzcie mi powodzenia xD

Również 3mam kciuki za wszystkich tańczący, i tych nie tańczących (aby zaczęli to robić).
Pozdro!
 

jawor97

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Ja tańczyłem taniec tow. (5 lat ) i hip - hop (1 rok). Ale najbardziej lubię tańce LATINO .... (salsa, merenge, bacciata , lambada, samba brazylijska)

Za błędy z góry przepraszam ....
 

hanka212

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kościan
Hej!!
Ja przez 10 lat tańczyłam taniec ludowy, i bardzo lubiłam chodzić na próby.
Choć wiele osób śmieje się z ludzi którzy tańczą w takim zespole, ja jestem z tego dumna.
A nauka takiego tańca jest prosta oczywiście dla chcącego. :)
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
kiedyś uprawiałam b'boying, a na obecną chwile taniec towarzyski :) marzy mi się dancehall ale niestety jestem bardzo szczupła i nie mam czym trząś :p
 

Centurione

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Nysa
Hmmm... Ja juz nie tańczę, ale tańczyłam od małego. Na początku bardziej stawiałam na towarzyskie, ale wcześnie przerzuciłam się na hip-hop, jazz i disco. Najbardziej uwielbiłam jazz. Tańczyłam też balet, bardzo mi się podobał. I ostatnio naszło mnie na tańce irlandzkie. Pokochałam je, ale szybko minęło.
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kiedyś trochę tańczyłam taniec towarzyski - chodziłam na kurs :) Chętnie nadal bym ćwiczyła bo to super sprawa ale nie mam gdzie, to samo z tanczeniem hh, chętnie bym się pouczyła tego ale niestety :(
 

mikizino

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
No hello ja tańcze bardziej miej znany styl tańca zwany popping albo jak kto woli looking
 
Do góry