Jakim Stylem Tańczycie?

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
funk styles ,new styles , ogólnie ucze sie hip hop ,hip hop-new style, popping , locking, troche breaka(jakies podstawy)
 

peace_and_love

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
electric boogie, nie jestem w tym jakiś bardzo dobry ale to bardzo dobry styl do tańczenia w grupach bądź solówkach, naprawdę polecam:)
 
A

Alek06

Guest
A czy ktos z Was,moze uczy albo uczyl sie tego tańca
www.yuliet.pl/reggaeton/moja-oferta.html
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
O bosh, a tego, co ja tańcze nie da się w żaden sposób opisać. Jest to zwykle jedna wielka koktajlowa mieszanka. Trochę każdego tańca po trochę, w zależności od zasłyszanej muzyki :)
raz salsa, ran dancehall, raz jakiś dziki szał przy muzyce metalowej. Ale luuuuubię to :sexy:
 
A

Alek06

Guest
O bosh, a tego, co ja tańcze nie da się w żaden sposób opisać. Jest to zwykle jedna wielka koktajlowa mieszanka. Trochę każdego tańca po trochę, w zależności od zasłyszanej muzyki :)
raz salsa, ran dancehall, raz jakiś dziki szał przy muzyce metalowej. Ale luuuuubię to :sexy:

Ale chodzisz na jakis kurs tańca ?
czy na zasadzie samouczka?
 

Kerri

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Gdy byłam w podstawówce to chodziłam na tańce. Teraz też bym chciała chodzić, ale talentu to ja raczej nie mam ;(
 

szmer

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Północ
powoli zapominam, a czas wrócić do tańca...historycznego - późne średniowiecze
 

Angel1357

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bywało różnie :D W podstawówce były ludowe, na początku gimnazjum towarzyskie, potem hip-hop.. :D Kocham taniec jako całość, nie ma gorszego i lepszego. We wszystkim staram sie odnaleźć kawałek siebie
 

needconfession

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Chodzę na lekcje Hip-Hopu. Ale talentu nie mam. Dalej jestem sztywna jak patyk. Chciałabym się nauczyć tańca brzucha, ale brak talentu tu nie pomaga w niczym. :]
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Trzeba się dać ponieść muzyce, ja swego czasu jak był na to czas tańczyłam jazz, hip-hop, współczesny :)
 
P

ppiotrrek5

Guest
Ja tancze cos w stylu electro boogie ale to nie jest to bo po kilku latach dostoswałem ten taniec do siebie i tak troche inaczej to wyglada zawsze mi sie podobał break ale nigdy na dłuższa mete sie tym nie zajołem choc jakies podstawy mam
 
Do góry