jakie zespoły są nalepsze

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
kolejny kolega nie zrozumiał tematu. jeśli się nie mylę to chyba też i działu. podejście takich ludzi nadaje się na temat do działu psychologia
co sądzicie o folk metalu? jak Wam się podoba takie połączenie? lubie ale oczywiście północny, w sensie jakś górlae z metalem by mi nie pasowali gdyby miało coś takiego być :)

Dostał +20%.
A co do folk metalu dość fajne połączenie, dodaje melodyjność i tak jak ty kiedyś w jakimś temacie powiedziałeś przy takich utworach to aż chce się napić wina (czy tam miodu pitnego) i zjeść jakieś mięso :D
Ostatnio z folku słucham Folkearth (jeżeli nie ma o nich tematu w dziale metal, to spodziewajcie sie takiego wkrótce :p ).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A o jakie zespoły Ci chodzi? Np. Riverside? Wg mnie są genialni.



Co to znaczy "nie zamykając tagów"?? Robię to tak: daję odpisz, potem zostawiam ten fragment Twojej wypowiedzi, który chcę zacytowac, a resztę kasuję. A jest to pomiędzy [ quote name='Morion' date='27.10.2008, 22:01' post='1565615' ] oraz [ /quote ]. Trudne?
wybacz pewnie mi coś wariuje przeglądarka, by tak mi Ciebie zacytowała, jakbyś cytując mnie nie użyła /quote
pisząc to nie miałem żadnych zespołów na myśli szczególnych, nawet że tak powiem przypomniał mi się polski hiphop względem klimatu i amerykański, który jest bardziej że tak powiem wesoły, nasza polska muzyka o ile to nie pop i górniakowy rock to charakteryzuje się bardziej takim chłodnym klimatem co mi odpowiada. (ale nie pomyśl sobie, nie zamierzam się otwierać na gatunki, wystarczy mi chłód metalu :) )
Dostał +20%.
A co do folk metalu dość fajne połączenie, dodaje melodyjność i tak jak ty kiedyś w jakimś temacie powiedziałeś przy takich utworach to aż chce się napić wina (czy tam miodu pitnego) i zjeść jakieś mięso :D
Ostatnio z folku słucham Folkearth (jeżeli nie ma o nich tematu w dziale metal, to spodziewajcie sie takiego wkrótce :p ).
co do folk, to względem growlu, jak black metal ma skrzek, death ma growl, to co ma folk? w folk wykształca się coś podobnego, ale zarazem coś innego, nie wiem jak to określić, słowa tego raczej nie opiszą :)
co do miodu pitnego, w tesco widziałem za 15 złotych, ostatnie miejsce gdzie bym się tego spodziewał... a teraz, kto się zna na tym trunku, za ile moge kupić wiedząc że nie wypije pomyj? jako że straciłem abstynencję... tak dziwnie brzmi, ale tak jest :) to ekhem, mam ochotę znowu się napić a niestety przed abstynencją nie zdążyłem się zapoznać bardziej z trunkiem poz tym tam no... :) sorka za OT, ale są dwa alkohole, które oftopem nadają szlachetności tematom :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
co sądzicie o folk metalu? jak Wam się podoba takie połączenie? lubie ale oczywiście północny, w sensie jakś górlae z metalem by mi nie pasowali gdyby miało coś takiego być :)
To, że Finntroll'a lubię, to już wiadomo. Fajna muzyka, szybka, skoczna. Ciężkie granie połączone z etnicznymi przyśpiewkami i melodiami-moje klimaty. Natomiast kiedy muzyka zwalnia robi się bardzo klimatycznie-kojarzy się z rpg(lubię włączyć podczas sesji WoW'a). Falkenbach, chociaż głównie gra viking to i czuć folkowego ducha. Mają całkiem, całkiem płytę Magni Blandinn Ok Megintir.
A teraz mam zamiar zabrać się za Korpiklaani.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wybacz pewnie mi coś wariuje przeglądarka, by tak mi Ciebie zacytowała, jakbyś cytując mnie nie użyła /quote
pisząc to nie miałem żadnych zespołów na myśli szczególnych, nawet że tak powiem przypomniał mi się polski hiphop względem klimatu i amerykański, który jest bardziej że tak powiem wesoły, nasza polska muzyka o ile to nie pop i górniakowy rock to charakteryzuje się bardziej takim chłodnym klimatem co mi odpowiada. (ale nie pomyśl sobie, nie zamierzam się otwierać na gatunki, wystarczy mi chłód metalu :) )

co do folk, to względem growlu, jak black metal ma skrzek, death ma growl, to co ma folk? w folk wykształca się coś podobnego, ale zarazem coś innego, nie wiem jak to określić, słowa tego raczej nie opiszą :)
co do miodu pitnego, w tesco widziałem za 15 złotych, ostatnie miejsce gdzie bym się tego spodziewał... a teraz, kto się zna na tym trunku, za ile moge kupić wiedząc że nie wypije pomyj? jako że straciłem abstynencję... tak dziwnie brzmi, ale tak jest :) to ekhem, mam ochotę znowu się napić a niestety przed abstynencją nie zdążyłem się zapoznać bardziej z trunkiem poz tym tam no... :) sorka za OT, ale są dwa alkohole, które oftopem nadają szlachetności tematom :)

ja bym to określił jako growl-skrzek :D
co do miodu pitnego to gdzieś w używkach wojownik stworzył temat o nim. A najlepiej to z wojownikiem porozmawiaj :D
Raczej z wyższej półki tani nie będzie.


jeszcze raz o miodzie pitnym- http://www.twenga.pl/dir-Kulinaria,Aperitif,Miod-pitny
tutaj masz różne produkty- jak widać z miodem pitnym jest jak z winem, ceny od nawet 6 zł do 50 czy 60zł.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
ja ostatnimi czasy slucham bardzo duzo rocka tzw. ekperymentalnego, a przzynajmniej takiego, ktory brzmi inaczej niz to co zazwyczaj sie puszcza w radio. duzo riverside, toola http://tool1.kipme.pl/ , ale tez wokalistow legendarnych alternatywnych grup Keith caputo i jeremy enigk...goscie maja niesamowite pomysly wedlug mnie no i glosy
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
tzn te Wasze alternatywne eksperymentalne zespoły itp, to albo rock, albo alternatywne (ekspoerymentalne)
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
to jakas prowokacja? ;)

Edit: co by na temat bylo.

Ostatnimi czasy tez glownie skupiam sie na tzw rocku alternatywnym czy jak kto woli indie (choc tego okreslenia nie lubie). Lubie w muzyce eksperymentowanie, kiedy artysta caly czas szuka czegos nowego, nie boi sie siegac po rzeczy, ktore pozornie wcale nie pasuja do muzyki rockowej czy metalowej.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
:]
nooo to prowokacja. Która się Nieprzeniknionej baaaardzo opłaciła :D - wiadomo jak :p

Rany... ależ Wy jesteście smutni... Żadnego poczucia humoru. Mam wrażenie, że ta kara za obrazę majestatu jest, a nie z pisanie nie na temat. Może wystarczyłoby najpierw ostrzec?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
no to dostała ostrzeżenie, z tymczasową blokadą, na ile? tylko 30 dni? ja tam bym dał na jakieś 27 lat, od poczucia humoru jest dział odpowiedni.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
:]

Rany... ależ Wy jesteście smutni... Żadnego poczucia humoru. Mam wrażenie, że ta kara za obrazę majestatu jest, a nie z pisanie nie na temat. Może wystarczyłoby najpierw ostrzec?

Tak tak tylko że od 1 prowokacji zaczyna się a kończy na zasyfieniu działu. Nie wierzysz? To przypomnij sobie co działo się kilka dni temu w Zdrowiu mężczyzny (czy jak ten dział zwie się)- pierwsze wkrecili jednego chłopaka (wsteczny wytrysk), później pokemony tworzyły nowe tematy z głupimi tekstami żeby zdobyć sławę na wykopie.
Chcą robić sobie żarty to niech robią ale w rozsądny sposób a nie żałosny.
Ostrzeżenie słowne daję tylko tym co napiszą jeden głupi post- w jej przypadku było inaczej (usunąłem 2 głupi post )

no to dostała ostrzeżenie, z tymczasową blokadą, na ile? tylko 30 dni? ja tam bym dał na jakieś 27 lat, od poczucia humoru jest dział odpowiedni.

dokładnie tak jak mówisz.
tylko 8dni.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Master, jesteś taki dobry dla użytkowników, powinni Ci a i mi dziękować że przynajmniej ten dział zostawiłem ;]
 

Kostuch666

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ja za najlepszy zespół uważem Vadera i Black Sabath
Z Black Sabath - to Paranoid
Z Vader - to Tyrani Piekieł
 

pan_tadam

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2010
Posty
32
Punkty reakcji
1
Bathory:
http://www.youtube.com/results?search_query=bathory&aq=f
 
Do góry