Jakie są wasze fantazje erotyczne?

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Więc po jakiego grzyba zakładasz temat skoro masz swoje zdanie. Nie rozumiem, chcesz sie popisać swoją głupota i niedojrzałością?
Sądzę, że nie masz dziewczyny. A jeśli takowa się kiedyś pojawi to jej to opowiesz i też się bedziesz chciał pochwalić przed nią?

Ja też jestem facetem, też mam słabości, a sex bez wątpienia jest przyjemny ale według mnie tylko z miłości, ale to moje zacofane myślenie :D Warto chłopcze znać swoją wartość.

A wiec psychologię powiadasz..... Wybacz zaliczanie w ten sposób nie jest w żaden sposób do usprawiedliwienia. Sory chłopcze (bo jako mężczyzny Cię nie widzę) jeśli to zrobisz to sięgniesz poziomu tych panów co chodza przy drodze do lasu sie q...rwic.

Powodzenia.
 

Fajnykolega

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć a ja tam z chęcią spełnię wszystkie fantazje miłej i sympatycznej dziewczyny z woj Pomorskiego w wieku 18-30 lat
Ja bardzo dyskretny 25 lat wysoki przystojny brunet z chęcią opowiem również o moich fantazjach a jeśli się Tobie spodobają to może i je zrealizujemy :D
ale o tym możemy już porozmawiać mailowo fajniejest-91@wp.pl
pozdrawiam Mateusz :D
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Moje zostaly spelnione juz. Zreszta w ogole kobiety mi sie znudzily :) teraz mam inne cele juz. Kobiety sa za latwe wedlug mnie w mojej okolicy akurat.
 
E

Elen

Guest
Fajnykolega napisał:
Cześć a ja tam z chęcią spełnię wszystkie fantazje miłej i sympatycznej dziewczyny z woj Pomorskiego w wieku 18-30 lat
Ja bardzo dyskretny 25 lat wysoki przystojny brunet z chęcią opowiem również o moich fantazjach a jeśli się Tobie spodobają to może i je zrealizujemy :D
O cholerka ! cwany jestes i uroczy, sprytnie zes sie kolego zareklamowal. :D Juz widze Twoja skrzynke mailowa zapchana. ;) Szkoda zes ogranicznie wiekowe wrzucil. ;)
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
no musisz uważać ;p ale jeśli nie będziesz zbliżać sie do granicy to będziesz bezpieczna
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
grzechuuu1990 seks z miłości jest tylko wtedy przyjemny, inaczej to takie zwierzęce i nic więcej...
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
grzechuu1990 napisał:
Ciekawe czy nasz przyjaciel "zaliczył" :crazy:
No jak ja bym przeczytał tego typu post i inne Twoje wpisy, to już bym tu nie zaglądał, bo odpisywanie na takie wiadomości mija się z celem.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Fray napisał:
No jak ja bym przeczytał tego typu post i inne Twoje wpisy, to już bym tu nie zaglądał, bo odpisywanie na takie wiadomości mija się z celem.
NIGDY nie popierałem i nie będę popierał qrestwa. A zachowanie autora ewidentnie na to wskazuje. Może jestem starej daty, ale wyraziłem swój pogląd na ten temat.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Skorzystaj. W pracy też korzystaj. Korzystaj też z zamężnych i naiwnych nastolatek. Korzystaj ze wszystkiego. W końcu ktoś Cię wyeliminuje i będzie spokój.
 
Do góry