Jakie są wasze fantazje erotyczne?

Y

Yellow Jester

Guest
Na materacu ortopedycznym ze znużoną flegmatyczką, która przez dobre pół godziny przeżuwa kromkę chleba.
 

kermelaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
149
Punkty reakcji
0
Ja mam ochotę z drugą kobietą ( nie wiem jednak czy bym się zdecydowała jakby doszło do tej sytuacji)
seks w trójkącie ( jak powyżej)
no i wiązanie. To już bardziej realne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Anna Kalata

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2016
Posty
16
Punkty reakcji
1
kermelaa napisał:
Ja mam ochotę z drugą kobietą ( nie wiem jednak czy bym się zdecydowała jakby doszło do tej sytuacji)
seks w trójkącie ( jak powyżej)
no i wiązanie. To już bardziej realne

Swoja drogą to czy ktos próbował afrodyzjaków? Bo zastanawia mnie czy działają czy jednak nie?

Fajnie jest wprowadzić po pewnym czasie pewne innowacje - tak je nazwijmy :)
Afrodyzjaki - tak, jestem ich zwolenniczką. Ale nie wszystkie, bo nie wszystkie działają.
Jeżeli o mnie chodzi to mogłabym polecić kilka sprawdzonych przeze mnie afrodyzjaków. Czyli np perfumy z feromonami, hiszpańska mucha (zwana również sex elixir). Dobre rezultaty przynoszą również ostrygi :)
 

parajej4

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
My chcemy znaleźć dziewczynę do trójkąta, taka fantazja :) Jakby ktoś był chętny..
 

Miyamoto Musaschi

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2016
Posty
8
Punkty reakcji
3
Samotna wyspa , ja , wybranka w hamaku szum łamiących się fal oceanu , wokół ciemność jedynym punktem zaczepienia jasności są gwiazdy i ognisko . Powiew wiatru cisza :)
 

thai_noodles

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
U mnie jest "trochę" nietypowo. Chciałbym zostać porwany i zgwałcony przez kobietę o wiele większą i silniejszą ode mnie - duże uda, bardzo szerokie biodra i wielkie piersi. Przez jakiś czas byłbym jej ulubioną zabawką ale w końcu stwierdziłaby, że czuje do mnie coś więcej i stalibyśmy się pełnoprawną parą, oczywiście z jej dominującą rolą.

Najlepsze jest to, że moja dziewczyna idealnie pasuje do tego opisu i nawet nie musiałem jej do niczego namawiać - sama uwielbia takie klimaty.

Cóż mogę powiedzieć, jestem nieźle rąbnięty. Mam jeszcze wiele fetyszów i fantazji ale nie nadają się do upublicznienia.
 
T

TomaszTomasz

Guest
A ja chyba już nie mam żadnych fantazji, a łóżko coraz bardziej kojarzy mi się jedynie z odpoczynkiem.
 

Lady Sierra

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2017
Posty
38
Punkty reakcji
4
Wiek
26
Miasto
Warszawa
Moją fantazją jest ostre rżnięcie, gdy chłopak mnie trzyma za biodra, albo ciągnie za włosy :)
 

ipr

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2017
Posty
155
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy wiecie ale ochota na seks tworzy sie w głowie. I jeśli nie zadbacie o odpowiedni nastrój to seks nie będzie dobry.... Warto jest na pewno grać na zwłokę. Zanim pójdziecie do łóżka zróbcie wszystko, na co masz ochotę, idźcie do kina, na spacer, zjedzcie kolację, wypijcie lampkę wina przy świecach lub zróbcie coś zupełnie innego, ważne byście robili to razem..
Polecam również
kupić sobie zabawki erotyczne
powiedzieć sobie o swoich fantazjach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry