Jakie piersi podobają się mężczyznom?

F

FazZi

Guest
jak dla mnie idealnymi by były zaprezentowane na tej grafice na początku tematu 4 i 5 ale 6 nie pogardziłbym przy pieszczotach :)
a koleżanka:
milusia32 jak dla mnie ładne kształtne ciało posiada :)
nika też ciekawie się prezentuje
 
A

Aulelia

Guest
Ja chyba mam nr. 5 i sądzę, że taki rozmiar jest optymalny . Nie chciałabym mieć większych, co najwyżej troszkę mniejsze.
 
A

Aulelia

Guest
Każda kobieta powinna być dumna ze swoich piersi. Jeśli nie jesteście zadowolone, dziewczyny, ze swojego rozmiaru, to pomyślcie o kobietach, które MUSIAŁY usunąć swoje piersi z powodu postępującego raka bądź zagrożenia pojawienia się nowotworu.
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
ja mam 3/4 i jestem dumna:) zreszta niewazne jakie sie ma tylko jak sie je "nosi", generalnie co kto lubie, ja nie przepadam jak koboeta z duzym biustem chodzi wydekoltowana bo troche wulgarnie to wyglada, natomiast osoby o moich wymiarach moga sobie pozwolic na wiekszą swobode w ubiorze:)
 
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wro
B, C 70-75 są kwintesencją idealności.
laugh.gif
 

Cichy's

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konin
Wszyscy 5, ja tez, lecz wachałem się nad 5 a 10 ;O żartuje nad 5, a 6 ;)
Ale wolę takie, nie za duże, nie za małe :) 5 jest GIT :)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Ja chyba mam nr. 5 i sądzę, że taki rozmiar jest optymalny . Nie chciałabym mieć większych, co najwyżej troszkę mniejsze.
moja żona ma coś około 7
to nieustający problem jest
dobre "cyckonosze" po których ramiona i plecy nie odmawiają posłuszeństwa, a po za tym wygodne dla samego biustu to sztuka kupić(o cenach nie wspomnę)
ona chciała by mieć mniejsze, nawet zastanawiała się nad operacją zmniejszającą, ale gdy się zorientowała, jak poważna to ingerencja (dużo większa, niż przy zwiększaniu) strach ją obleciał (nie dziwię się)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
moja żona ma coś około 7
ona chciała by mieć mniejsze, nawet zastanawiała się nad operacją zmniejszającą, ale gdy się zorientowała, jak poważna to ingerencja (dużo większa, niż przy zwiększaniu) strach ją obleciał (nie dziwię się)

Nawet bym nie pomyślała, że zmniejszenie piersi jest większą ingerencją niż ich powiększenie :mruga:

Sama mam większe niż 3 ale mniejsze niż 4
Jak dla mnie to rozmiar tak 4-5 jest ok, większe już ani nie wyglądają za dobrze, ani nie są zbyt "wygodne" ;)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nawet bym nie pomyślała, że zmniejszenie piersi jest większą ingerencją niż ich powiększenie :mruga:

Sama mam większe niż 3 ale mniejsze niż 4
Jak dla mnie to rozmiar tak 4-5 jest ok, większe już ani nie wyglądają za dobrze, ani nie są zbyt "wygodne" ;)

No zgadzam się. Dla mnie wieksze tez juz nie wygladaja dobrze.

hmmm współczuje tej żonie Brave. No zmniejszenie piersi chyba jest ryzykowne.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
przykłady jak to wygląda
http://www.papilot.pl/medycyna/5979/Zabieg-zmniejszania-piersi-tak-czy-nie/6.html
http://www.chirurgia-plastyczna.tv/zabiegi/zmniejszenie-piersi
 
Do góry