Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Czuba

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
no dokładnie, 4 jest idealnie :p

Poza tym nie wiedziałem, że tak dużo dzieci tu jest.
Wystarczy, że jakaś laska mruknie, że wrzuci zdjęcie i jak stado się na to rzucają :)
Poczekajcie parę lat, a będzie w wersji live, bo chyba w tym jest wasz problem
 

Pieskowy

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Duze, moga byc nawet i nieco obwisle, ale im wieksze tym lepsze, takie lubie.
 

Raven666

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Nowy Dwór Mazowiecki
Przede wszystkim NATURALNE! Nawet jeśli będą nie wiadomo jak jędrne i kształtne - silikon odpada (przynajmniej dla mnie :p) a z załączonego obrazka to od 3 do 5 :)
 

Neefen

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to 4 albo 5 :D. Jedna dziewczyna napisała : co chłopacy widzą w tych piersiach? Otóż widzą baardzo wiele :D Cycki u kobiety to jest dla jednych podstawa a dla niektórych obojętne.. Ale typowy facet nie będzie szukał płaskiej deski tylko z prawdziwymi piersiami na które można popatrzeć, pocałować, pomacać i niektórzy z tego co wiem lubą się pochwalić przed kumplami dziewczyną z dużymi cyckami :D Pozdrawiam
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mój chłopak bardzo lubi moje piersi, ale ja osobiście za nimi nie przepadam, coś z nimi nie tak i coś bym w nich zmieniła. I jakby już było z nimi wszytko okej to wtedy pozwalałabym na ich fotografowanie do woli : )
 

Mental

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2011
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Dokładnie przede wszystkim naturalne a co do rozmiaru to się w tym nie orientuję ,z pewnością takie które pasują idealnie do mojej dłoni :D
 

Skropek

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
29
4,5,6
<3
Chociaż 8 teeeż mogło by być ale to na jedną noc


Wystarczy, że jakaś laska mruknie, że wrzuci zdjęcie i jak stado się na to rzucają
smile.gif

Poczekajcie parę lat, a będzie w wersji live, bo chyba w tym jest wasz problem
Z takim nastawieniem jaki oni mają, to jedyne live obejrzą na redtubie na koncie premium ;>>
 
Do góry