Jakie piersi podobają się mężczyznom?

nightfreak

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z dwoma ostatnimi wypowiedziane - za duże nie są ładne. Już wolę nieco mniejsze.
No i najważniejsze - naturalne.
 

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Moje to zdecydowanie 3 i szczerze mówiąc marzę, by były większe, ale czy da sie jakoś "przyspieszyć" ich rośnięcie? Hheheeh;))
 

lunarbird

Chaos Master
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
1 284
Punkty reakcji
70
Wiek
45
Miasto
MSW
O urodzie piersi decyduje ich właścicielka. Przynajmniej ja tak mam. Piersi się uwielbia, bo to są JEJ piersi. Ale jeśli miałbym się wypowiedzieć to zgadzam się z opiniami panów, że liczy się kształt, a nie wielkość. W gruncie rzeczy nie przepadam za kobietami z dużym biustem. Wolę takie w sam raz.
 

kaśka9

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
A ja mam piersi 5 i co z tego ze sa stosunkowo duze, jak najladniej wygladaja w staniku ? Jędrne sa, ale niestety lewa piers jest wieksza od prawej. Jak zdejme biustonosz, bardzo to widac i nie moge na nie patrzec. Wygladaj odstraszajaco. Sto razy bardziej wolałabym miec piersi malutkie, lecz rowniutkie :)
:((
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
o biuście przede wszystkim decyduje genetyka - a nie właścicielka - sama ma na to niewielki wpływ - sprawy 2 rzędne jeszcze tak...
 

Olonor

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
tam równe :) dobrze zeby wogóle były znam kilka przypadków ze autentycznie dziewczyna na drugie plec... a przeciez trzea miec sie do czego przytulic
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie martw sie tez znam takie przypadki. Ale dziewczyna zupelnie plasciutka i chuda ktora znam i tak ma chlopaka :) a wiec da sie :) no ale jak juz kiedys pisalam mi sie najbardziej podoba taki rozmiar sredni, C, jak moj :)
mimo wszystko ciezko mi zrozumiec kobiety, ktore robia sobie cycki wieksze niz leb, ani to estetyczne ani wygodne :D
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
no, fakt trudno mówić o komforcie posiadania piłek do siartkówki przed sobą...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
no, fakt trudno mówić o komforcie posiadania piłek do siartkówki przed sobą...

nio a najgorsze jak kregoslup musi na tym cierpiec

najlepsza doda. duzy biust i jeszcze nosi obcasy tak slyszalam obciaza sie dodatkowo
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nie no chyba nie jest jakiś przesadnie duży myślę, że najwyżej dzięki silikonowi urusł do 75D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nie no chyba nie jest jakiś przesadnie duży myślę, że najwyżej dzięki silikonowi urusł do 75D

No az taki przesadnie duzy, to nie. Jeszcze jakos w miare estetycznie wyglada. Nie ma tragedii. No ale sama kiedys wspominala ze ma problemy z kregoslupem to nie powinna takich obcasow nosic :p ja w sumie w ogole nie nosze ;)
 

Bud Light

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2010
Posty
212
Punkty reakcji
5
Ważne żeby było je widać. Jak dla mnie to przynajmniej B i już jakoś można je złapać. Gdybym miał wybierać pomiędzy dziewczyną z D i B to wybrałbym B :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Popieram.

Zawsze miałam duże 70A, teraz mam średnie 70B i szczerze, wolałam tamte jakoś nie były takie ciężkie i obolałe :(

Tak, zazwyczaj chce sie czegos innego, np ma sie male, a chce sie duze, a ma sie duze, to chce sie male. Chociaz ja wyjatkowo w sumie zawsze bylam zadowolona z moich piersi :)
 
Do góry