Jakie piersi podobają się mężczyznom?

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
zielonooka23 napisał:
Czy WY kobiety jesteście na tyle odważne by je fotografować
Nie fotografowałam swoich piersi, ale gdybym miała odpowiedni sprzęt, to czemu nie? Uważam, że byłaby to ładna pamiątka, która zajęłaby honorowe miejsce w moim albumie. W końcu trzeba doceniać, to co się ma.
 
B

Blancos

Guest
Agne napisał:
W końcu trzeba doceniać, to co się ma
Bez urazy, ale zgodnie z tym, co mówisz w innym temacie, trochę zaskakuje mnie, że akurat w temacie piersi mówisz takie rzeczy i jesteś z nich zadowolona.
 
B

Blancos

Guest
kate2 napisał:
Blancos koleżanka przeszła ekspresową metamorfozę na naszym wspaniałym forum
Chciałbym, żeby to była prawda :) Obawiam się jednak, że te jej niezadowolenie z siebie jest po prostu selektywne.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Mi już nie cieknie ślinka na widok piersi z kurcząt. Najważniejsze jest, aby oczy się śmiały i wówczas będę uradowany cały.
 

foremqa

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
Kwestia gustu, ale jeśli my jako kobiety je akceptujemy, to faceci też to zrobią :)
 
S

Spamerski

Guest
Albo znajdą sobie inną wedle gustu. Jednak jeśli panna zrobi sobie operację piersi, aby były zgodne z gustem aktualnego faceta, to kiedy dojdzie do rozstania (wszakże nawet Brad i Angelina się rozstają), może się okazać, że piersi sprzed operacji byłyby zgodne z gustem kogoś innego :D
 
S

Spamerski

Guest
Nie tylko lekarze, lecz także często prawnicy :D

"20-letnia kobieta, która za pieniądze ówczesnego chłopaka powiększyła sobie biust, nie musi mu zwracać ponad 18 tysięcy złotych. Odda mu jedynie nieco ponad tysiąc. Tak zdecydował Sąd Rejonowy w Łowiczu w Łódzkiem, który uznał, że mężczyzna sam wpłynął na swoją byłą partnerkę, zachęcając ją do zabiegu."

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-powiekszyla-biust-dla-chlopaka-nie-musi-oddawac-mu-18-tys-zl,nId,774534
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Szczerze, to w obecnej dobie ogromnych piersi, wolę te małę, albo średnie. Takie, które przyjemnie mieszczą się w dłoni :p
 
Do góry