Jakie Imię Dla Maluszka?

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
A co powiecie na imię Latika? Ostatnio znajoma tak nazwała swoją małą
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
U mnie wychodzi tak:
Zygfryd i Zyglinda (ewentualnie Gertruda) lub Mściwoj i Dzirżysława :)
 
D

Dobrawa

Guest
Monika i Kuba mi sie podoba ale jak dziewczynki to juz kompletnie nie wiem. Moze w zaleznosci od tego jak maluchy sie urodza kazde z was niech wybierze imie dla jednego z bąbli ;)
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
a ja uważam, że imina dla dzieci mają być rozsądne, nieprzekombinowane i możliwie do stosowania w świecie. nie wyobrażam sobie, że brytyjczyk czy niemiec mówi: sławomir, miłosz itp. a potem to jeszcze napisze :)
imiona neutralne bez polskich znaków - piotr, karol, aleksander. jakoś męskie są mi bliższe niż żeńskie
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Psychedelic napisał:
Jeśli będę miał córę nazwę ją Matylda albo Justyna.
Syna nazwę Lucyfer, bądź Mefisto :daibel2:
Aż muszę skomentować, bo Matylda (Mathilde) to moje ukochane imię :)

greggxx napisał:
U mnie wychodzi tak:
Zygfryd i Zyglinda (ewentualnie Gertruda) lub Mściwoj i Dzirżysława :)
Idzi i Bożydar. Wandzia i Regina ??? hahahaaa :310:
 

SylwiaSt

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
aa ja mialam takie zamieszanie w glowie ze hey przed wybraniem imienia, ostatecznie zostala :Sandra:)
 

Biedronka123

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2014
Posty
30
Punkty reakcji
0
zdecydowanie - Marysia dla dziewczynki:) uwielbiam to imie, tak miala na imie moja babcia i tak dalam na imie mojej coreczce:)
 
I

ItaliaAmore

Guest
u nas będzie Maksymilian i kropka :) wszystkim tym, którzy taktownie stwierdzają, że Maksio to imię dla psa, odpowiadam, żeby zrobili sobie dziecko i nazwali je sobie jak im się tylko podoba :p
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
dla mnie sie podoba wiele imion z pierwszym synem odrazu wiedzialam ze ma byc Ignacy i juz....a teraz drugi synek i tu juz byl problem ostatecznie zostal Wojciech :) a mamy sasiada starszego 2 miesiace od Igusia i tez jest Maksio i jakos nie mam skojazen ze jak u piesek....
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
dudu23 napisał:
dla mnie sie podoba wiele imion z pierwszym synem odrazu wiedzialam ze ma byc Ignacy i juz....a teraz drugi synek i tu juz byl problem ostatecznie zostal Wojciech :) a mamy sasiada starszego 2 miesiace od Igusia i tez jest Maksio i jakos nie mam skojazen ze jak u piesek....
Ignacy - ładne imie :) Wojciech tez, ale u moich sąsiadów jest pies imieniem Wojtek i mialabym skojarzenia z czworonogiem :)
 
W

wiki9969

Guest
Ostatnio coraz częściej dzieciom nadaje się imiona, które dawno wyszły z mody. Przykład Franciszek i Hanna.

Mnie osobiście podobają się imiona: Krzysztof i Jakub oraz Weronika i Wiktoria
 

Paulina_smacka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Dla córki SAKURA to propozycja męża, a dla chłopczyka bardzo podoba mi się Tymoteusz :)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

lukaszA

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
fajne stare imiona są typu Ziemowit, Jaromir. Damskie imiona podobają sie takie na literę L jak Lena, Lidia, Ludmiła :)
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Dużo jest pięknych imion i jeszcze więcej tych udziwnionych. Warto sobie poczytać rankingi imion nadawanych najczęściej i przeciwnie, przy tych drugich można się nieźle zdziwić
 
Do góry