Jakie Imię Dla Maluszka?

J

Jula92

Guest
Mi podoba sie żeńskie Amelia, a dla chłopca Alan, Maksymilian lub Olaf :) Jakoś chłopcy mają więcej ładnych imion...
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
a ja uwielbiam, natomiast moim ulubionym imieniem jest Jadwiga (Jadzia, Jadzieńka, Jadziuś) oraz Lilianna :) mąż się upierał przy jakiś Madison, Jeniffer czy innych gwiazadach różowego kina ;/
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
mi akurat jadzia się nie podoba. Pamiętam jak kiedyś w szkole za koleżanką wołali Jadźka.
 
J

Jula92

Guest
akluska85 napisał:
Jadźka to fajne imię ;)
Mi się to imię kojarzy niestety tylko z Panią sprzątaczką z podstawówki na którą wszyscy mówili Pani Jadzia, tak zresztą miała na imię...
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Jadzka też nie podoba mi się jest takie staroświeckie jak dla mnie, ale oczywiście kwestia gusty. Imię Eryk bardzo mi się podoba, a wam?
 
O

oladobak

Guest
mi tez jakoś jadźka się nie podoba, za to Jagoda bardzo mi się podoba :)
 
A

Aleksa24

Guest
Jeżeli dla chłopca to ja jestem zakochana w imieniu Mieszko lub Kornel, natomiast dziewczęce to Wiktoria bądź Gabrysia :)
 
J

Jula92

Guest
Ja ostatnio usłyszałam że córeczka znajomego nazywa się Estera i bardzo mi się spodobało. Zdrobniale Esterka :)
 

Zmidzinska

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie cierpie jak ktoś do mojej córki mówi np, WIka , ( ma na imię wiktoria ) a do drugiej córki Emi ( choc nazywa się Emilia ) potem musze brać i ciągle zwracać uwagę . Matyldy bym nie wybrała bo mi sie po prostu nadzwyczajniej nie podoba ;) ale;) każdy woli co innego ;)
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Imiona dla dzieci to drażliwy temat mi podobają się polskie imiona takie jak Stanisław, Antoni, Jadwiga, Zofia. Jest wiele imion, które kiepsko mi się kojarzą, bo sąsiedzi tak nazwali swoje psy typu Diana, Lena, Aleks...
 
Do góry