Jaki film ostatnio zobaczyliście?

jaqjordan

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Stalowa Wola
No i tu sie mylisz. Kazdy czlowiek, ktory sie modli ma w sobie "bariere" antydemonowa, a jest nia Jezus. Tylko czlowiek zly, odprawiajacy okultyzmy, taroty, jakies czary, grzeszacy, noszacy i wierzacy w jakies amulety jest podatny na dzialanie demona.

Wysłano z mojego SGT2 za pomocą Tapatalk
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Niestety, ale to Ty się mylisz. Rola księdza jest znana, ale nie oznacza, że taka osoba zawsze działa zgodnie ze swoją naturą. Demon może opętać każdego, szczególnie, że każdy człowiek ma swoje większe lub mniejsze grzeszki.
 

nastia898

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
ja w sobotę oglądałam SZÓSTY ZMYSŁ. to jeden z takich filmów, które można oglądać kilka razy i zawsze będą robić wrażenie.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
"Łowca androidów" Aż dziwię się sobie, że wsześniej jakoś pomijałem ten film. To jeden z klasyków kina sci-fi. Do tego wspaniałe aktorstwo oraz klimat.
 

Magdalena221

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
44
Punkty reakcji
1
Niezniszczalni, 8/10 . Dobre kino akcji, dobra obsada, ale czegoś mi brakowało. Więcej humoru, albo jakiś fajny romans pewnie by nadrobił:D
 

Milan1899

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
A ja kilka dni temu zdecydowałem się że nareszcie dojrzałem do tak poważnego filmu i obejrzałem Listę Schindlera- chyba najmocniejszy z filmów dotykających problemu Holocaustu. Przy kilku scenach naprawdę chciało się płakać, że człowiek jest zdolny do zrobienia takich krzywd drugiemu. Gorąco polecam, świetny film. Moim zdaniem lepszy niż "Pianista" .
 

gijorg

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
83
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Gdańsk
Wczoraj obejrzałam "Kokuhaku" - japoński thriller, mocno "ryjący banię". Muszę przyznać, że coraz bardziej lubię azjatyckie kino
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Byłam ostatnio w kinie na maratonie Władcy pierścieni, tyle, że moje kino oczywiście znowu coś namieszało, w związku z czym widziałam jedynie pierwszą i drugą część, ostatniej nie puścili :( Uwielbiam tą trylogię, mogłabym codziennie oglądać :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
We need to talk about Kevin - trudny w odbiorze ale bardzo dobry film 9/10
Przeczucie- film w stylu 21 gram albo efektu motyla. Warto obejrzeć 8.5/10
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Niezniszczalni 2-filmy mimo wszytsko dobry, nie odbieram go jako filmu akcji a bradziej jako komedie ze strymi dobrymi aktorami, ktoś ma pdobnie ?
 

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Ja widziałem ostatnio film "Komisarz Blond". Niezła komedia. Taka lekka na weekendowe popołudnie lub taki wypad ze znajomymi :)
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Ale czy warto do kina a Komisarz pójść? Ostatnio 3 metry nad niebem, czy coś podobnego. Całkiem niezły trochę romantyczny dramat. :)
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Ja teraz idę na premierę TED-a i już nie mogę się doczekać, zapowiada się bardzo udana komedia ;D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Od zmierzchu do śmiechu - nie oglądajcie tego!!! Dno kompletne. Osoba która wymyślała te scenki powinna się leczyć. 10/10 film mnie zniszczył ;D
 
Do góry