Jaki film ostatnio zobaczyliście?

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
The Lucky One/Szczęściarz - żołnierz marines znajduje na misji zdjęcie kobiety. Wierzy, że właśnie dzięki tej fotografii przeżył i postanawia odnaleźć kobietę. I tak zaczyna się historia miłosna...Nawet fajne 7/10.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Ostatnio oglądałam film science fiction- "Planeta małp". Jeśli ktoś lubi tego typu filmy, to warto go sobie np.przypomnieć. Ludzie niewolnikami potężnych i inteligentnych małp.Polecam.
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
The Lucky One/Szczęściarz - żołnierz marines znajduje na misji zdjęcie kobiety. Wierzy, że właśnie dzięki tej fotografii przeżył i postanawia odnaleźć kobietę. I tak zaczyna się historia miłosna...Nawet fajne 7/10.

Właśnie się zastanawiałem czy to obejrzeć czy nie, bałem się że to jakieś dene romansidło ale jak mówisz że OK to obejrze i zobacze co to za film.

@katjak którą cześćplanety małp widziałeś, z korego roku ?
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
The Lucky One/Szczęściarz - żołnierz marines znajduje na misji zdjęcie kobiety. Wierzy, że właśnie dzięki tej fotografii przeżył i postanawia odnaleźć kobietę. I tak zaczyna się historia miłosna...Nawet fajne 7/10.
Właśnie się zastanawiałem czy to obejrzeć czy nie, bałem się że to jakieś dene romansidło ale jak mówisz że OK to obejrze i zobacze co to za film.
mam nadzieję, że ci się spodoba, choć uważam, że bardziej jest on dla kobitek ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zaklęci w czasie- oglądałem ten film już drugi raz ale mimo to oglądało mi się go bardzo przyjemnie. Aktorzy świetnie dobrani, fabuła ciekawa, zaskakująca i do samego końca trzymająca w napięciu 8/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć - od bardzo, bardzo dawna nie widziałem dobrego polskiego filmu. Ten mi się jednak bardzo podobał. Może jest tak dlatego, że interesuje mnie tematyka drugiej wojny światowej. Niemniej film polecam i oceniam 7.5/10
 

maciek91

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
wczoraj widziałem śnieżke i łowca, zawiodłem się -myślałem że kristen stewart zagra inaczej niż w zmierzchu a tu klops-przez nią film dużo stracił, ale cóż bywa. Dziś idę do kina na Teda :) to będzie widowisko
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Martwe zło
Martwe zło 2
Armia ciemności

Wszystkie części 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Tak, za rok ma wyjść remake. Jednym ze scenarzystów jest Sam Raimi, więc mam nadzieję, że nie wyjdzie im z tego jakaś hamerykańska papka, tylko utrzyma poziom oryginału :)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Jak już ktoś wcześniej wspomniał
"The Lucky One" Przyjemnie się oglądało, lekki i ciekawy - 8/10
Też dam 8./10. Lubię takie filmy :)


Friends with kids - niezbyt ciekawy 6/10
Królewna Śnieżka i Łowca - bardzo mi się podobał. Fajnie zrobiony, aktorzy podołali. Oglądało się bardzo dobrze 8/10
What to Expect When You're Expecting - nienajgorsza komedia jak się komuś nudzi 7/10
You may not kiss the bride - spodziewałam się dennego filmu ale nawet miło się zaskoczyłam bo to fajna, lekka a co najważniejsze śmieszna komedia 7/10
The girl with the dragon tatoo - muszę przyznać, że film bardzo dobry. Bardzo mnie wciągnął 9/10 . Niech no tylko dorwę książki ;)
 
Do góry