Jaki film ostatnio zobaczyliście?

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Harley Davidson and Marlboro Man-dobre kino lat 90-tych, ciekawy film z akcją 8\10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Neverland - piękna baśń dla całej rodziny. Film składa się z dwóch części. 7.5/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Skóra, w której żyję - 8/10, fajnie było w końcu usłyszeć Banderasa, mówiącego po hiszpańsku
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
Jutro wchodzi do kin nowy bourne-Bourne Legacy. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Without men - Komedia z Evą Longorią. Dziwny film... tyle mam na ten temat do powiedzenia :crazy: 4/10
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Mroczny rycerz powstaje - jak dla mnie świetny film. Akcja toczy się bardzo szybko, bez zbędnych zapychaczy i momentami zaskakujący.

9/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Przetrwanie (2011) - 7/10
Czarnobyl. Reaktor strachu - średni, ale plusik za umiejscowienie akcji w takim miejscu, jak Czarnobyl. 6/10
 

Jacek78

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
163
Punkty reakcji
2
obejrzałem dyktaotra- powiem tak myślałem że będzie coś lepszwgo, był średni. Zawiodłem się
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Take this waltz - 5/10
LOL - wersja francuska z 2009 roku jest naprawdę dobra. Dla porównania obejrzałam wersje z tego roku (tą z Demi Moore i Miley Cyrus) i jest tragiczna. Właściwie to jest w ogóle niepotrzebna bo jest zrobiona gorzej a do tego prawie wszystkie dialogi są identyczne. Szkoda czasu. Francuską wersję polecam :)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Dziedzictwo Bourne'a- trochę nierówne tempo akcji, zakończenie mało satysfakcjonuje, ale ogólnie OK. 7+/10
 

krzysiek_go

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków
Będąc niedawno ze znajomymi trafiła w moje ucho piosenka z filmu ROCKY 1

Dziś zamierzam oglądnąć film ROCKY (1976 r.), który został nakręcony 10 lat przed moimi narodzinami. To nazywa się klasyka, po tylu latach wciąż niektórzy je oglądają.

Rocky Balboa (Sylvester Stallone) jest typowym szarym człowiekiem, aż pewnego dnia otrzymuje propozycję stoczenia pojedynku o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej z obecnym mistrzem Apollo Creedem (Carl Weathers). Rocky podejmuje wyzwanie. W pojedynku z mistrzem walczy nie tylko o tytuł, ale także o szacunek do samego siebie.

Co myślicie o tym filmie?
 

CzerwonaMorela

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Rocky to klasyka i świetny film. Może też sobie niedługo obejrzę. Ja dzisiaj zamierzam obejrzeć blair witch project.
 

Rita_

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
21 jump street - 7/10 :D
może ktoś poleci jakąś dobrą komedię
 

Bezwet

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
22
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Miasto
Wrocław
"Siedem dusz" - film podobał mi się nie zmiernie, a pod sam koniec miałem łzy w oczach, zdecydowanie polecam 10/10
 

Xatu89

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2012
Posty
75
Punkty reakcji
1
'FUNNY GAMES' - bardzo podobal mi sie ten film, dla milosnikow psychologicznego horroru pozycja obowiazkowa.
Anna i Georg jadą z synkiem na weekend do domu nad jeziorem, po drodze zatrzymują się przed domem sąsiada, który przedstawia im dwóch młodzieńców: Petera i Paula. Potem - już w domu - Anna rozpakowuje zapasy a ojciec przygotowuje z synem żaglówkę na przystani; do drzwi puka Paul i prosi o pożyczenie kilku jajek, w ciągu kilku minut okazuje się, że stanowi to tylko wstęp do gry. Chłopcy zaczynają zachowywać się prowokacyjnie, wysuwają wciąż nowe żądania, wyzwolona zostaje pozbawiona racjonalnych przyczyn agresja.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Bel Ami - szkoda czasu...
Zaczarowane baletki - kino familijne, bardzo przyjemne 8/10 :)
 
Do góry