Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
10/10 za prometeusza? To chyba jakaś kpina.
Żadna kpina, tylko moja ocena. Każdy ma swoje gusta. Ja tam czułam klimat, napięcie, żadna scena mnie nie nużyła. Jeśli tobie się nie podobał, no to trudno, bywa, świat byłby nudny, jeśli wszyscy lubiliby to samo ;) No i nie byłoby tych zaciętych dyskusji na takim filmwebie na przykład :D
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
No masz racje, ale mimo wszytsko ten film nie zasługujęna maksymalną ocenę, nawet subiektywnie. Specialnie pojechałem do Toruna na film, a z mojej pięknej wsi jest kawałek drogi. :) A tu taki zawód. Miałem nadzieję na coś na poziomię "Obcego", ale niestety. Na filmwebie juz oceniłem wcześniej film tez
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Droga bez powrotu" cz, 1,2 oraz 4 - 6/10 ogólnie nie lubię tego rodzajów filmów gdzie w ciągu 1,5h pozna się anatomię człowieka i to żywego i za żywca poćwiartowanego na 1001 sposobów ale plus za fantazyjnie rozpryskującą się krew i za pokazanie tego co wychodzi z kazirodczych związków, kanibalizm i chemiczne środki.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Prometeusz - jak dla mnie genialny, tego właśnie oczekiwałam i nie zawiodłam się, 10/10.
10/10 za prometeusza? To chyba jakaś kpina. Dla mnie ten film to KICZ w najczystszejej, hamerykańskiej postaci, w dodtaku mnóstwo błędów logicznych, które w filmie zrealizowanym z tak dużym rozmachem nie powinny sie pojawić . Scot, czemu chciałeś zrobić ze mnie idiotę? Jestem świeżo po seansie i mówię to jako fan sci-fi. Muzyka niezbyt psaująca do konwencji filmu, debilizm kłujący w oczy, poziom dialogów, to mnie najbardziej raźiło w tej produkcji. Szkoda słów. Ode mnie 3/10, te 3 to tylko i wyłącznie za zdjęcia oraz ze względu na słabość to science-fiction.

Też widziałem Prometeusza. Moja opinia jest gdzieś po środku. Był dobry, ale nie taki żeby mnie zwalił z nóg (siedziałem podczas oglądania więc to pewnie niemożliwe by było :) )
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Niepokonani (2010) - świetna historia, polecam. 8/10
Larry Crowne - 7/10
Sponsoring - liczyłam na coś lepszego, 5/10
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Incepcja - moim zdaniem dobry film, dosyć zaskakujący. 8/10
 

brianwhite159

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Avengers is the last movie watched by me . It was so entertaining and full of joy. I enjoye it so much.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Prometeusz jest w porządku. Przez pierwszą połowę filmu podobało mi się umiejętnie budowane napięcie. Potem już różnie, bo czasem narastająca akcja wymykała się Ridley'owi z rąk. Na plus fabuła, efekty i alienowy posmak. Na minus parę wymuszonych i przesadzonych scen.
 

Marybeth

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
18
Punkty reakcji
1
Aż poleje się krew
Minęło kilka dobrych lat od premiery, a ja dopiero teraz miałam czas na obejrzenie tego filmu. Dla innych jest on nudny jak flaki z olejem, drudzy się nim zachwycają i ja należę do tej grupy. Jak dla mnie, film godny polecenia i uwagi. Choć te 2,5 godziny mogą wymęczyć, to jednak warto zobaczyć historię, której głównym bohaterem jest Daniel postać grana przez Daniela Day-Lewisa.
 

RysiekZ

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
"Mroczny Rycerz powstaje" - co za film :icon_twisted: - http://www.filmyfantastyczne.pl/2012/07/recenzja-pozegnalne-spotkanie-z-batmanem.html
 

elkomodor

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Aż poleje się krew
Minęło kilka dobrych lat od premiery, a ja dopiero teraz miałam czas na obejrzenie tego filmu. Dla innych jest on nudny jak flaki z olejem, drudzy się nim zachwycają i ja należę do tej grupy. Jak dla mnie, film godny polecenia i uwagi. Choć te 2,5 godziny mogą wymęczyć, to jednak warto zobaczyć historię, której głównym bohaterem jest Daniel postać grana przez Daniela Day-Lewisa.

Film jest świetny, a jeszcze w tym roku premierę będzie miał nowy film Andersona, The Master, po opisie fabuły i trailerze zapowiadający się w podobnym klimacie co Aż poleje się krew.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Mroczny rycerz powstaje (2012)- tego z grubsza oczekiwałem; 8+/10. Mimo wszystko, trochę za łagodny :p
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Constantine - przyznam, że mnie mile zaskoczył. Polecam. 8/10
 

jimmycarry

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Recently i have seen The Dark Knight Rises With mine friends. Guy's Its really nice movie to watch. I enjoyed it so much....
 

Rita_

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Shame - tytuł bardzo ładnie koresponduje do uczuć jakie powinni czuć twórcy tego filmu 2/10
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Prometeusz jest w porządku. Przez pierwszą połowę filmu podobało mi się umiejętnie budowane napięcie. Potem już różnie, bo czasem narastająca akcja wymykała się Ridley'owi z rąk. Na plus fabuła, efekty i alienowy posmak. Na minus parę wymuszonych i przesadzonych scen.

Mam ochotę go obejrzeć, ale nie wiem czy dam radę. Nie moja bajka, że tak ujmę. Z drugiej strony dobrze jest wiedzieć o czym piszą. Jeśli krytykować to też trzeba wiedzieć za co ?
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Batman - Początek. Jak dla mnie świetny. 10/10
Mroczny Rycerz. Tak samo jak wyżej. 10/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Intouchables - jak dla mnie świetny. Ciekawy od początku do końca. Nic więcej nie będę pisać, zobaczcie sami ;) 9/10
 
Do góry