Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Hostel ,typowy amerykański horror klasy b ,seks ,chora przemoc oraz hektolitry krwi. Dno i jeszcze pół metra mułu. Jako ,że mam tak ,że każdy film muszę obejżeć do końca ,niezależnie od jego poziomu to wymęczyłem się do końca seansu. Jeśli miałbym go do czegoś przyrównać na myśl przychodzi mi "ludzka stonoga" to również chory film a do tego strasznie nudny.

@Alhaea czerwonego smoka oceniasz na 5 ,oj albo nie lubisz thrilerów albo po prostu(bez urazy) nie zrozumiałeś tego filmu. A oglądałeś pozostałe 'części'? Milczenie owiec i hanibala?
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Według mnie ten cały Czerwony smok nawet do tego Milczenia owiec do pięt nie dorasta. Nie wiem czegoś mi tu zabrakło. Może za mało udziału Hanibala? Uwielbiam Hopkinsa jako aktora, ale jakoś mi go mało było w filmie więc może stąd mi się on zupełnie nie spodobał.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
No Hopkins jest genialny ale jest za to jest Norton jeden z moich ulubionych aktorów. Jestem pewien ,że za kilka lat będzie legendą jak dziś są Clint Eastwood ,De Niro czy nawet (zaryzkuje porówanie) marlon brando.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
"Bitwa o Czarnobyl" najlepszy dokument jaki oglądałem, daje do myślenia. Powinny go oglądać wszystkie głowy kazdego państwa i pomyśleć razem o ptzyszłosci!

Potwierdzam, bardzo rzetelny, interesujacy i z masą unikatowych zdjęc. Nie tylko dla tych którzy się interesują tego typu tematyką.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
50/50 - historia młodego mężczyzny, który zachorował na raka kręgosłupa i miał 50% szans na przeżycie. Bardzo wzruszający film. 8/10

Pieces of April - niby banalna historia. Dziewczyna chce zrobić świąteczną kolacje dla swojej rodziny ale psuje jej się kuchenka. Troszeczkę dziwny na początku mi się wydawał ale z każdą minutą coraz bardziej mnie zaciekawił. Myślę, że warto zobaczyć 7/10


The client list - okazuje się, że jest nawet serial o tym tytule. Zdesperowana kobieta, nie mając za co utrzymać swojej rodziny zostaje prostytutką. Historia może i ciekawa ale film mnie nie powalił na kolana. 5/10
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
"Frida" - Film biograficzny o życiu malarki Fridy Kahlo. W role Fridy wcieliła się Salma Hayek. Film to dzieło sztuki moim zdaniem. Wspaniale przedstawiony klimat Meksyku z tamtych lat oraz niezwykła wrażliwość głównej bohaterki. Daje 8/10, byłoby mimo, iż nie jestem zbytnio fanem dramatów i nie interuje się malarstwem.
 

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
All good things - Ryan Gosling i Kirsten Dunst w dramacie sądowym opartym na faktach. Dosyć mroczny i przygnębiający, jednak historia raczej nie powala - 6/10.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Człowiek na krawędzi - dobry, 7/10
Tożsamość Bourne'a - 8/10
Krucjata Bourne'a - 8/10
Ultimatum Bourne'a - 8/10

Cała trylogia Bourne’a bardzo mi się podobała, czekam teraz na kolejną część, szkoda tylko, że Bourne'a tam nie będzie, ale i tak chyba warto będzie zobaczyć :)

Seed: Skazany na śmierć - film Uwe Bolla - czyli od razu wiadomo, że będzie kiepski ;) Seryjny morderca zostaje skazany na krzesło elektryczne, ale nie zabija go to, zostaje pogrzebany żywcem, o dziwo się wydostaje i mści się na tych, którzy go skazali. 3/10
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
wszystko jest iluminacją -jak dla mnie 8. Świetny klimat szczególnie w pierwszej jak gdyby części filmu, która była przezabawn. Kreacje aktorskie mega na +
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Chernobyl Diaries- horror. Na początku się zapowiadał bardzo dobrze, potem niestety po pierwszych "strachach" napięcie siadało i zrobiła się przewidywalna ganianina. 5/10
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Czarnobyl. Reaktor strachu" - dobrze żarło ale zdechło a szkoda bo film zapowiadał się naprawdę fajnie 5/0
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Dyktator - komedia, nawet dobra ale to zależy kto co lubi. 7/10
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
"Kobieta w czerni" - zobaczyłam Daniela Radcliffe w nowej odsłonie bo jak do tej pory Daniel = Harry Potter :crazy:
Nie polecam tego filmu na noc- są takie momenty, gdzie jest cicho, spokojnie i nagle jakieś krzyki, wrzaski, jęki- masakra, parę razy aż podskoczyłam :crazy:
Małe streszczenie fabuły z FilmWeb'a : Nie wiecie, po co przyszła, że wróci bądźcie pewni. To widmo ciemności, to Kobieta w czerni – mówi legenda Crythin Gifford. W pobliżu opuszczonej posiadłości, po zachodzie słońca, pojawia się kobieca postać ubrana na czarno. Zawsze, wkrótce potem w okolicy umiera dziecko. (...)
Ja dam filmowi jakieś... 7/10 :eek:czko:
 

Deadalus

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
70
Punkty reakcji
0
Dyktator 6/10
Prometeusz ( akurat jestem fanem gatunku ) 8/10, ale jako nie fan to 5/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Sanctum - grupa płetwonurków stara się znaleźć wyjście z jaskiń, które są zalewane. Nie wiem tylko, po co taki film robić w 3D... 6/10
Oddział - horror z motywem szpitala psychiatrycznego. 6/10
Rango - 7/10, dobra animacja ;)

Nie polecam tego filmu na noc- są takie momenty, gdzie jest cicho, spokojnie i nagle jakieś krzyki, wrzaski, jęki- masakra, parę razy aż podskoczyłam :crazy:

Chyba o to chodzi w horrorze, żeby się bać, a w dziennym świetle raczej się niczego nie wystraszysz... :p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
REC3 Genesis - jestem bardzo rozczarowany. Twórcy kompletnie zmienili koncepcje i widać ze skusiła ich komercja i rozmach ala hollywood.
 

JOHNSMITH

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
new york
Hello Guys.............Last night I watched a movie with my cousin brother last night..We both went to see the movie The Avengers and watched the late night show..This movie was very interested and creativity movie .In this movie music and action was good. I love this movie and enjoy.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Prometeusz - jak dla mnie genialny, tego właśnie oczekiwałam i nie zawiodłam się, 10/10.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
10/10 za prometeusza? To chyba jakaś kpina. Dla mnie ten film to KICZ w najczystszejej, hamerykańskiej postaci, w dodtaku mnóstwo błędów logicznych, które w filmie zrealizowanym z tak dużym rozmachem nie powinny sie pojawić . Scot, czemu chciałeś zrobić ze mnie idiotę? Jestem świeżo po seansie i mówię to jako fan sci-fi. Muzyka niezbyt psaująca do konwencji filmu, debilizm kłujący w oczy, poziom dialogów, to mnie najbardziej raźiło w tej produkcji. Szkoda słów. Ode mnie 3/10, te 3 to tylko i wyłącznie za zdjęcia oraz ze względu na słabość to science-fiction.
 
Do góry