Jaki film ostatnio zobaczyliście?

happybird

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2012
Posty
60
Punkty reakcji
3
Ja oglądałem ostatnio wojnę polsko-ruską - świetny film!
oraz kac wawę, też z szycem - niestety nie polecam, mimo że tego aktora bardzo cenię i szanuję.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jako fan serii Nolana zaliczyłem najnowszego ,,Mroczego rycerza" i pomimo kilku przesadzonych scen, obraz istotnie przyjemny.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Cyberprześladowca- spodziewałem się czegoś na wysokim poziomie. Czegoś co poruszy dość ciekawą tematykę w sposób profesjonalny. Dostałem kicz w stylu Disneya. 0/10
 

zepsuty_telewizor

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Świętokrzyskie
"Prosty Plan"

Film już nie pierwszej młodości, ale ogląda się dość fajnie. Trzej kolesie znajdują we wraku samolotu torbę z forsą. Niby spełnienie marzeń, ale jednak sprawy nie idą tak, jak by sobie tego życzyli. Dobry film, pokazujący ludzką chciwość oraz to, że nadmiar pieniędzy nie zawsze musi oznaczać coś dobrego.

A nie zaszkodzi również sięgnąć po "papierową wersję" autorstwa Scotta Smith'a.

Moja ocena 9/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Odlotowa dziewczyna - 5/10
Zmiana pasa - 7/10

Ja oglądałem ostatnio wojnę polsko-ruską - świetny film!
oraz kac wawę, też z szycem - niestety nie polecam, mimo że tego aktora bardzo cenię i szanuję.

Ooo, wytrwałeś na Kac Wawie :D Zastanawiałam się, czy to obejrzeć z czystej ciekawości, czy naprawdę jest aż tak zły, jak go prawie wszyscy oceniają, ale chyba nie warto marnować 1.5h ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Rytuał- kolejny film który porusza kwestię egzorcyzmów. Myli się jednak osoba która spodziewa się demonów biegających po sufitach itd. Film co prawda ukazuje egzorcyzmy ale w nieco innym świetle. Film ocenił bym na równi z Egzorcyzmy Emily Rose. Nacisk stawiany jest na fabułę. Zobaczyć możemy jak zachowuje się osoba która jest sceptykiem jeżeli chodzi o wiarę w diabła i opętania. Widzimy jak stopniowo zmienia swoje podejście. Nie ma jakichś niesamowitych efektów specjalnych a film ogląda się bardzo przyjemnie. 9/10
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Dom w głębi lasu - 6/10

Gniew Tytanów - Liczyłem na zdecydowanie lepszy film a wyszło eh.. no cóż tylko zmarnowany czas 3/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Stalker - klasyk pełen genialnych monologów. Trzeba obejrzeć 10/10
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Kraina Miodu i Krwi

Na ence oglądałem dzisiaj w nocy niesamowity gilm jak w/w. Smutna, krwawa i okrutna wojna na bałkanach została ukazana przez pryzmat pary. Mężczyzna bośniak jest dowódcą i we własnym obozie zagłady spotyka serbkę, z którą tańczył na dyskotece w momencie wybuchu wojny. Film pokazuje ich rozterki. Smutny, ale prawdziwy. Warto obejrzeć.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
21 Jump Street. niby jest pełno dobrych komentarzy co do niego, mi jakoś tak specjalnie nie podpasował.. ale zly nie byl, kwestia gustu.. 6/10.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Azyl (2002) - 7/10
Niezniszczalni 2 - 9/10 :D Świetny, tak jak pierwsza część, chociaż całkowicie nieprawdopodobny, czasami aż do przesady, i ten humor... ;)
 

jaqjordan

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Stalowa Wola
Pewnie nie bede oryginalny,ale ostatnio:

Nietykalni - 10/10

Ciezko teraz jakikolwiek inny film obejrzec :)

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk
 

randria

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
ALPY - Yorgosa Lanthimosa 10/10

pod warunkiem, że ktoś lubi awangardę :p

ciekawa obsada i zaskakująco groteskowa fabuła i spojrzenie na problematykę relacji międzyludzkich.
 

jaqjordan

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Stalowa Wola
Rytuał - interesujący film o egzorcyzmach. Bardzo dobra gra aktorska A. Hopkinsa.

Poczatek dobry. Kilka faktow prawdziwych. Jak z gwozdzmi np. Potem niestety robi się kupa. Koles, ktory nawet nie jest ksiedzem i kiepsko wierzy w ogole, podczas jedenj sesji wywala jednego z ksieciow demonow,jak dobrze pamietam Baleor. Kpina. Na takiego kilka sesja dla doswiadczonego egzorcysty to za malo.

Sent from my BlackBerry 9700 using Tapatalk
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Możliwe, że film miał na celu ukazanie, iż nawet 'słabo' wierzący człowiek może w odpowiednim momencie uwierzyć i wygrać z szatanem. Tak to odbieram.
 

jaqjordan

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Stalowa Wola
Możliwe, że film miał na celu ukazanie, iż nawet 'słabo' wierzący człowiek może w odpowiednim momencie uwierzyć i wygrać z szatanem. Tak to odbieram.

No może, ale nie sam. Jak już się dopuści demona do siebie tak blisko i to jeszcze tak potężnego to nie ma opcji. Musi być bardzo doświadczony egzorcysta.

Do tego jeszcze ten wątek, że demon atakuje księdza i to jeszcze egzorcystę jednego z najlepszych. Nie ma takiej możliwości.
 
Do góry