Jaki film ostatnio zobaczyliście?

maxim4

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wyszków
Ja ostatnio obejrzałem pierwszą część "Transformersów" wiem ze trochę późno i większość osób ma to już za sobą ale bardzo mi się podobał :) a najbardziej podobały mi się efekty specjalne użyte do pokazania walki robotów w mieście :)
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Transformers to dla mnie tylko Megan Fox bo nie interesuję mnie fabuła :D

ja ostatnio obejrzałem sobie po raz kolejny Skazanych na Shawshank i moja ocena nie pozostaje zmieniona 11/10
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
The Company Men- film o człowieku, który wskutek kryzysu traci pracę w korporacji. Wraz z utratą pracy, traci także wszystkie luksusy, nie ma za co spłacić kredytu na dom. A znalezienie nowej pracy nie jest łatwe...no i pewnego dnia chowa dumę do kieszeni i idzie pracować do szwagra, którego nie darzy jakąś szczególną sympatią. Bardzo dobry film, a dodatkiem do niego jest wyborna obsada. Polecam 8/10.

Moneyball -
Historia managera klubu baseballowego Oakland Athletics Billy'ego Beane'a, który postanowił wykorzystać w swojej pracy analizy komputerowe. Dzięki temu, jego drużyna ma lepsze wyniki i może zmagać się z lepszymi zespołami, mimo złej sytuacji finansowej.
źródło: filmweb.pl
ten film jest genialny!!! ma wszystko, co dobry film powinien mieć. Nie przepadam za filmami, które trwają ponad 2 godz., jednak ten żałowałam, że "już" się skończył. Dam mu 10/10 bo na to zasługuje.
 

Zamyślony

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Mam pytanie co do epickiej serii:

Czy ktoś wie kiedy do Polskich kin zawitają Gwiezdne Wojny Część II w wersji 3D?

Widziałem odkurzony epizod I w trójwymiarze, wspaniałe przeżycie i uderzenie wspomnień.
Dubbing polski (zwykle wybitny) zawiódł na całej linii
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
A ja właśnie obejrzałam sobie Szkołę uczuć (uwielbiam polskie tłumaczenia tytułów...). Co tu dużo mówić, bardzo lubię ten film ;)
 

corpse bride

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2012
Posty
139
Punkty reakcji
4
Też właśnie obejrzałam Szkołę uczuć, to jeden z dwóch filmów o miłości, który jestem w stanie obejrzeć, jest naprawdę piękny:) Ostatnio obejrzałam też czwartą część Piratów z Karaibów i po raz setny całą trylogię Władcy Pierścieni;)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Kłamstwo ( 2005 ) - wczoraj obejrzałam i powiem szczerze, że całkiem fajny film :) 8/10
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja widziałem "Facetów od przeprowadzek" - świetna czarna komedia. Rewelacyjnie ogląda się w towarzystwie. Niby to niezależny film, ale odniósł niesamowity sukces kasowy. Nie dziwię się, bo jest świetny.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Najlepszy - nastolatek ginie w wypadku, jego rodzina nie potrafi pogodzić się ze stratą. 8/10
Musimy porozmawiać o Kevinie - bardzo dobry film, polecam. 9/10
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
"Porwanie" z 2011 totalna beznadzieja, nawet nie będę komentowała bo juz sie nakomentowałam z TZ podczas ogladania... bardziej mnie bawiło niz miał by to byc film akcji.
Przerost formu nad treścią, co się tyczy reklamy jakże chwalącej tą produkcje.
 

Bronsonn

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ogladalem ostatnio Hitmana, co prawda jest on z 2007r i wielu z Was na pewno ogladalo ale i tak polecam tym, ktorzy nie ogladali.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Witam. Uwielbiam horrory,thrillery i kryminały, ten dreszczyk emocji, nerwy i chociaż wiem,że nie będę spała całą noc,to mimo wszystko oglądam. Ostatnio właśnie miałam całą noc z głowy, oglądałam thriller niemiecko-angielski,pt. Półmrok - z Demi Moore w roli głównej.Polecam jeśli ktoś jeszcze go nie widział.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Za wszelką cenę - jakoś wcześniej nie miałam okazji obejrzeć. Naprawdę dobry film.
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
"Rzeź"- mam mieszane uczucia w stosunku do tego filmu. Jest jednoczesnie bardzo ciekawy gdyż ukazuje jacy jesteśmy naprawdę ale z drugij strony jest momentami bardzo smieszny. Zdecydowanie życiowy film :)
 

O.N.A_17

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
135
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
czas i przestrzeń
Księga ocalenia-dziwnie się czułam po obejrzeniu tego filmu. Tak jakby nic się nie wyjaśniło, jakiś taki niedosyt. Oczekiwałam chyba, że wydarzy się coś niesamowitego, kiedy główny bohater doniesie księgę do celu. A tu tak prozaicznie-jakieś miejsce przypominające muzeum, w którym zgromadzono to co zostało z kulturowego dorobku ludzkości. I ten tekst "Biblii jeszcze nie mam", jakby chodziło o zwykłą książkę, której po prostu nie mają w swoich zbiorach, a nie o jedyną Biblię na Ziemi. No ale obejrzeć można
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Young adult - nie podobał mi się. Szkoda czasu.
Ten inch hero - wróciłam do niego po raz kolejny. Jak ktoś jeszcze nie widział to polecam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Mamma Mia! - bardzo fajny musical, 8/10
Nie bój się ciemności - niby horror, ale jednak coś nie bardzo im wyszło ;) Ode mnie trochę naciągane 6/10, za dobrą grę aktorów i ciekawy wygląd gremlinków :p
 

Magda79k

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
22
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Ja w weekend obejrzałam "Chciwość", czyli polski tytuł filmu "Margin Call". Świetny film o tym, jak sie zaczął kryzys w NY, o całym tym świecie wielkich bankierów i o ich premiach rzędu paru milionów dolarów... Polecam! Mocny!

Ja w weekend obejrzałam "Chciwość", czyli polski tytuł filmu "Margin Call". Świetny film o tym, jak sie zaczął kryzys w NY, o całym tym świecie wielkich bankierów i o ich premiach rzędu paru milionów dolarów... Polecam! Mocny!
 
Do góry