Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Wszystkie odloty Cheyenne'a" - nie pamiętam już kiedy tak film mi się podobał, warto obejrzeć 9/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Listy do M. - pozytywne zaskoczenie, 8/10
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
Gang dzikich wieprzy 6,5/10 - o panach w srednim wieku :p na chopperach. komedia.
Sztos 6,5/10 - tego filmu chyba nie trzeba opisywac.

Stargete SG1- Children of the Gods 8/10 , gra tam Richard Dean Andreson :D wiec musiał być dobry , podobny w zasadzie do jednego z odcinka serialu no ale niech bedzie.
 

marass

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Widział ktoś ten irański film "Rozstanie", co to zdobył Oscara? Jak wrażenia?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Columbiana - fajne wykonanie, denna fabuła, ciekawe efekty, średni film. 5/10
Bitwa o Los Angeles - schematyczna fabuła, bardzo dobre efekty specjalne, szkoda czasu. 3/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Pamiętnik - świetny melodramat, warto zobaczyć. 9/10
Łowca trolli - 8/10
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
100 Feet ( 2008 ) - dobry, trzymający w napięciu thriller 8/10
Wolf Creek ( 3005 ) - porządny slasher oraz przyzwoita gra aktorska 7/10
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Igrzyska Śmierci - mam mieszane uczucia, było kilka naprawdę dobrych momentów, ale jednak liczyłam na coś więcej. Jak ktoś nie czytał książki, to nie wiem czy zrozumiał całą sytuację, jaka tam panowała. Wg mnie strasznie to spłycili i pominęli kilka istotnych scen (wiem, że film i tak jest długi, ale można było inaczej to zrobić). Szkoda.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Mi zapadł w pamięć "DZIEWCZYŃSKIE PORACHUNKI" o przemocy wśród nastolatek. Koniecznie musicie to zobaczyć. Przerażające i dające do myślenia.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
Igrzyska Śmierci - mam mieszane uczucia, było kilka naprawdę dobrych momentów, ale jednak liczyłam na coś więcej. Jak ktoś nie czytał książki, to nie wiem czy zrozumiał całą sytuację, jaka tam panowała. Wg mnie strasznie to spłycili i pominęli kilka istotnych scen (wiem, że film i tak jest długi, ale można było inaczej to zrobić). Szkoda.
Myślę ,że nawet mógłby i trwać nawet te 3 h ale ilość pominiętych scen w porównaniu do książki jest zbyt wielka. Zaznaczam ,iż czytałem książkę i film również oglądałem.
W dodatku ,moim zdaniem , dużo faktów jest niezbyt istotnych ,kosztem tych ważniejszych.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
To problem wszelkich ekranizacji - co wybrać, jak przedstawić itp. Pamiętam, jak śledziłem "Grę o tron" z książką w ręku. "Gra" akurat była genialna, ale nie wszystkim filmo to sie udaje.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Igrzyska Śmierci - podobał mi się. Książki nie czytałam, ale mam zamiar to nadrobić, więc pewnie zmienię zdanie o filmie, książki są przeważnie lepsze, niż ekranizacje.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
W dodatku ,moim zdaniem , dużo faktów jest niezbyt istotnych ,kosztem tych ważniejszych.

No właśnie o to chodzi. Wiem, że ciężko zrobić wierną ekranizację książki i przedstawić wszystko w 2h filmu, zwłaszcza jak jest dużo wątków, dlatego trzeba umieć dobrze wybrać, które pokazać.

Co do Gry o Tron to też inna kwestia, bo to jest serial. Dzięki temu można pokazać więcej :) Przypuszczam, że gdyby zrobić z tego film pełnometrażowy, to już nie było by takiego efektu (tutaj jest dopiero dużo wątków ;) ).
 
S

sergiuszz

Guest
Dziewczyna z tatuażem - bardzo, naprawdę bardzo mi się podobał. Moja sympatia dla Daniela Craige'a też wzrasta z każdym filmem.
Zaraz potem obejrzałem Wszystkie odloty cheyenne'a i tak - niby fajny, ale jakiś taki powolny...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
21 gramów - 8/10
Anatomia strachu - nic specjalnego, ale można zobaczyć. Zawyżam trochę ocenę ze względu na Cage'a, bo zawsze go lubiłam ;) 6/10
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Niestety nie mam czasu chodzić do kina,w związku z tym pozostaje mi tylko zacisze domowe i TV. I właśnie kilkanaście godzin wcześniej ogladałam polską komedię romantyczną pt. Miłość na wybiegu z KarolinąGorczycą,Marcinem Dorocińskim,urszulą Grabowską i Tomaszem Karolakiem w rolach głównych.Pewnie dla niektórych ten film to przeżytek,ale dla mnie była nowość i nawet mi dość leżał.Chociaż......to taka lepsza bajeczka dla dorosłych.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Wszystkie odloty Cheyenne'a - polecam, 8/10
Tłumaczka - 7/10
 
Do góry