Jaki film ostatnio zobaczyliście?

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Kac Vegas, Kac Vegas 2, Zombieland i Transformers 3. Najbardziej spodobało mi się Zombieland i Kac Vegas. Transformersy z każdą nową częścią są jakby mniej wciągające.
 

PannaCaro

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Miałam okazję być wczoraj na premierze Artysty w Warszawie :) Jak dla mnie - mega pozytywne zaskoczenie roku! Niemy, czarno biały film = wartka akcja, duzo śmiechu i wielka przyjemność oglądania :)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Wyścig z czasem - bardzo ciekawy pomysł, dobrze zrealizowany przez co film fajnie się ogląda. Jedynym mankamentem był wg Justin Timberlake, który powinien pozostać przy śpiewaniu. Polecam 7/10.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
film Last Night 2009 polecany przez Greega, taki sobie, gra średnia, może i jakiś morał tam był ale genealnie bez szału 6/10
No, czyli nota jak moja :) Mnie się film podobał w miarę, może dlatego, że raczej nie oglądam takich "związkowych" filmów, więc może zadziałało to na mnie na zasadzie odmiany :)

U progu sławy - jakiś czas temu leciał w TV. Hmm streszczenie: licealista może napisać artykuł dla legendarnego magazynu Rolling Stone odnośnie jakiegoś zespołu, który właśnie jest na topie. Wyrusza z nimi w trasę. Tam poznaje członków zespołu, ma okazję zobaczyć ich "życie" od środka, poznaje też fanatyczną fankę , która jeździ na każdy koncert. Brzmi nijako :D, ale było coś w tym filmie takiego co sprawiało, że oceniam go wysoko (chyba cały ten rock'n'rollowy nastrój i Kate Hudson, która fajnie zagrała swoją rolę). No i dość długi - ze dwie godziny. 8/10

W chmurach - całkiem przyjemny film z Clooneyem. Fajna, dość unikalna fabuła. Główny bohater jest ... ekspertem odnośnie zatrudnienia, a ściślej ... korporacje z całego kraju płacą mu , aby do nich przyleciał i ... profesjonalnie zwolnił niepotrzebnych pracowników. Z czasem pojawia sie młoda kobieta, która chciałaby zmienić cały system, ale to nie do końca widzi się głównemu bohaterowi więc zabiera ją ze sobą (czy raczej chyba na siłe mu ją przydzielili) i pokazuje jej "od środka" swoją pracę, pokazuje jej jak zwalnia ludzi. Fajny film, z fajnym scenariuszem. 8/10
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
"Coś" - nawet fajny ten film, 8/10
"Niespotykane spokojny człowiek" - polski film, warto obejrzeć :)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Winter of the Dead (2005) - dobry horror 8/10
 

Kitii

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
53
BIG LOVE! Najlepszy z polskich filmów ostatniego czasu!
 

UNCLE_TONY

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2012
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Podróż na tajemniczą wyspę - oglądałem w kinie w 3D, spoko efekty i ciałko Vanessy Hudgens :023: 7+/10
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Jestem Bogiem - film o upadającym pisarzu, który pewnego dnia ma możliwość zażyć małą niepozorną pigułkę, dzięki której wykorzystuje się pełen potencjał mózgu. Wiedza pochłania się szybko, książka piszę się szybko, wszystko jest proste i kolorowe. Jednak skutki odstawienia są mało przyjemne... Podobało mi się :) i nie wiem czemu, bo w tym filmie nie ma nic szczególnego, nie ma żadnych ochów i achów (no może poza wyjątkiem Bradleya Coopera), ale fajnie się ogląda. 7/10.

Wojna domowa- Larita (Jessica Biel) wraz z mężem przyjeżdża do jego rodzinnego domu, by poznać całą famillię. Niestety jego matka nie została oczarowana synową no i zaczyna się "wojna" między paniami. Film trochę przegadany, jednak ma w sobie coś fajnego. Czasem nawet jest śmiesznie i zabawnie. Jednak nie kazdemu przypadnie do gustu 7/10.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Bobby- dramat związany z kresem życia Roberta Kennedyego (amerykański polityk). Dużo gwiazd, ale fabularnie, jak dla mnie, niewiele ponad średnią. 7/10

Underworld: Przebudzenie- nie jest to horror, ot film akcji. 6/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Puls (2001) - japoński horror, średni... 5/10
Gosa - ciekawy horror koreański z zaskakującą końcówką, 7/10
Reset - przyzwoity, chociaż nie dla ludzi lubiących filmy akcji ;) 6/10
Godziny - bardzo dobry dramat, 8/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Dziennik zakrapiany rumem - nie wnikam czy ten film miał mieć jakieś głębsze przesłanie czy nie bo jest on kompletnie nudny i nieciekawy. Dwie godziny o niczym. Nawet Johnny Depp nie zmienił mojego zdania na temat tego filmu. Szkoda czasu..
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Johnny English Reaktywacja - dobra kontynuacja, 8/10
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
W szklanej pułapce ( 1987 ) - bardzo interesujący hiszpański dreszczowiec , 9/10
 
Do góry