Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Crazies (2010)- horror o zarazie i szaleństwie i próbach przetrwania przez zdrowe jednostki. Całkiem znośny, 7/10.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
The Killing Room (2009) - beznadziejny film o czwórce ludzi uwiezionych w pokoju podczas pewnego testu,spodziewałem się czegoś znacznie lepszego eh... 3/10

A Christmas Carol (2009) - świetna animowana opowieść wigilijna, polecam ją dla każdego ;) 8/10

Dream House (2011) - omijać z daleka!!! spodziewałem się świetnego filmu trzymającego w napięciu a tu nic, nuda nawet do końca nie dałem rady obejrzeć i z tego powodu nie daje oceny -/10

Teraz jestem w trakcie ogladania Hide and Seek [2005] z DeNiro, i naprawde świetny jak do tej chwili film, choć momenty pewne troszke nudnawe ale jakoś daje rade trzymać w napięciu, już wkrótce moja ocena :)
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Hide and Seek [2005] - świetny trzymający w napięciu film, nie spodziewałem się takiego zakończenia :) fantastycznie zagrał DeNiro choć pełną klasę pokazał dopiero pod koniec takie moje zdanie jest :) ocena - 8/10

Lustra [2008] -fakt dobre kino, nie ma to tamto, fajny pomysł na film z lustrami, przyjemnie się ogladą nawet w święta :) niektóre sceny były bardzoo ciekawe :) ocena 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Zła kobieta - niby komedia, a śmiesznych scen było zaledwie kilka. Nic specjalnego, 4/10
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Czarnobrody - film nawet nawet, jak ktoś lubi filmy o stylu pirackim to nawet dobrze będzie mu się oglądało. Ocena: 6.5/10
Zróbmy sobie wnuka - komedia w wielu miejscach prze śmieszna, w wielu denna, ale fajnie się oglądało, a to zakończenie boskie xD Ocena: 8/10
Piraci z Karaibów na Krańcu świata - film już wcześniej widziałem, ale nawet dobrze mi się go oglądało po raz któryś. Ocena: 7/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Fourth Period Murder Mystery - podczas lekcji zostaje zamordowany uczeń, dwoje jego znajomych z klasy próbuje znaleźć mordercę, mając na to czas do przerwy ;) 7/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Mission Impossible- Ghost protocol - dobrze się oglądało, ale jednak fabuła strasznie oklepana i brak klimatu. 7/10.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A Moment to Remember - historia młodej dziewczyny, która zapada na chorobę Alzheimera. Ciekawa, wzruszająca historia, chociaż początek trochę mi się dłużył. 8/10
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Mission Impossible- Ghost protocol - dobrze się oglądało, ale jednak fabuła strasznie oklepana i brak klimatu. 7/10.
Jak brak klimatu i fabuła oklepana, to troszkę wysoką ocenę dałeś ;) tak sadzę :)

Ja ostatnio oglądałem
Hansel and Gretel(2007) - no naprawdę bardzo niepokojący film :) na początku nie było do końca wiadomo o co chodzi, mogli by ten taki tajemniczy wątek dłużej pociągnąć no ale niestety postanowili pokazać kto w tym filmie jest dziwny/odpowiedzialny za pewne rzeczy :)
ale dobrze się oglądało aż do samego końca nie wiadomo było jak się zakończy :)
Ocena - 7/10

The Hangover Part II[2011] - choć ja nie przepadam za takim typem filmów to i tak postanowiłem go obejrzeć ze względu na pierwszą część, którą mi się miło oglądało :) ale w tej drugiej to katastrofa, ani to śmieszne, zabawne eh... no to chyba komedia miała być prawda ?
Ocena - 2/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jak brak klimatu i fabuła oklepana, to troszkę wysoką ocenę dałeś ;) tak sadzę :)
Bo 'dobrze się ogląda', dużo się dzieje, tempo wysokie, zaprezentowane ciekawe pomysły technologiczne, trochę śmiesznych scen na rozluźnienie, dialogi OK. Co nie zmienia faktu, że fabuła nie poraża oryginalnością, brak spowolnień akcji jest też minusem, a
obrzydliwie słodki 'happy end' mnie bardzo zawiódł.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Szybcy i Martwi - film nawet dobry, jedynie co mnie odrzuciło to próba przejaskrawienia wszystkich strzelanin i tego jak ciało ludzkie zachowuje się gdy dostanie kulkę. Ocena; 8/10
Eragorn - oglądałem go już kiedyś z napisami, teraz z dubingiem i powiem krótko jak film był denną ekranizacją sam w sobie(ach urgale wyglądają jak ludzie, inne zakończeni i główny wątek;/), to z dubingiem film jest po prostu dnem, głosy w cale ale to w cale nie pasują do postaci. Dlatego ocena: 1.5/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
In time - pomysł na film całkiem niezły ale faktycznie Timberlake się nie nadaje ;) 7/10

What's your number - dziewczyna przespała się z dwudziestoma mężczyznami i nie chce przekroczyć tej liczby więc postanawia, że następną osobą z którą się prześpi będzie jej mąż. Żeby nie przekroczyć tej liczby próbuje odnaleźć męża w tych dwudziestu poprzednich facetach. Średnio śmieszna ta komedia. Poza tym moim zdaniem wszystko psuje główna aktorka Anna Faris, która kojarzy mi się tylko z komediami typu American Pie i w tym filmie niestety lepiej też nie wypadła. 4/10

The bucket list - wróciłam do niego po raz kolejny i wcale nie był to stracony czas :) Świetni aktorzy, dobry scenariusz i do tego śmieszny ale też wzruszający. Bardzo lubię ten film. Jak ktoś nie widział jeszcze to polecam ;) . 9/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
19-Nineteen - troje nastolatków podejrzanych o morderstwo ucieka przed policją i próbuje rozwiązać zagadkę śmierci koleżanki, 6/10
Stake Land - ciekawy film o wampirzej apokalipsie, 8/10
 

Gabryjel

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Bunt Masaki Kobayashi 1967.
Niesamowity obraz. Japońskie filmy mają w sobie coś specyficznego.
Fabuła interesująca, gra aktorów niesamowita, reżyseria niesamowita, dla mnie całość - mistrzostwo. 9/10
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Last House on the Left ( 2009 ) - całkiem dobry film . Duży ładunek emocjonalny i ciekawie rozwijająca się akcja :) Ogólnie 7/10.
Case 39 - najmocniejszym punktem filmu jest oczywiście groza oraz nieustajace napięcie, chociaż sama fabuła również wciąga 8/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Fright Night (2011)- horror o wampirach. Choć może słowo horror to za dużo powiedziane, bo zbyt straszny nie jest. Bardzo przeciętny, 5/10.
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Taksówkarz- film Martina Scorsese z 1976 roku z Robertem De Niro i Jodie Foster. Niby klasyk ale film mnie osobiście nie urzekł. 6/10.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
The Bang Bang Club - oparta na faktach historia czerech fotografów dokumentujących upadek apartheidu w południowej Afryce. Mi się film nie podobał. I nie chodzi tu o tematykę, ale o jej realizację i grę aktorską. Mogło być fajnie, wyszło kiepsko. Jedyny plus za zdjęcia 2/10.

Kod nieśmiertelności - sci-fi to kompletnie nie moja bajka, ale dało się obejrzeć. Dla mnie to taki średniaczek i dlatego daję 5/10.
 
Do góry