Jaki film ostatnio zobaczyliście?

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
On raczej się nadaje do takich głupkowatych komedyjek niż do filmów akcji :) Ale skoro mówisz, że dobrze mu poszło to może warto zobaczyć :D
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
wyscig z czasem mimo obsady w postaci Justina był na prawdę niezły, nowy, świeży pomysł , a nie powtarzajace sie w kółko motywy. ja rownież polecam ;)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Widziałam zwiastuny w TV, ale Dżastin mnie skutecznie zniechęcił :p
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Widziałam zwiastuny w TV, ale Dżastin mnie skutecznie zniechęcił :p

Nas tez. Ale bilety byly za darmo :D W kazdym razie Dzastin nie zepsul tego filmu i nie gral irytujaco. Mysle ze nawet bardziej mu sie to udalo niz Di Caprio ktory drazni mnie zawsze samym swoim byciem :D
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ano to chyba, że bilety darmowe :D W każdym bądź razie Di Caprio też jest cienki :p
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Haru: An Unforgettable Day in Korea - krótki, 30-minutowy projekt, który miał na celu promocję Korei. W filmie przeplatały się historie kilku ludzi, przyjemnie się oglądało, chociaż pozostał niedosyt, szkoda, że nie zrobili jakichś kolejnych epizodów :) 8/10
 

forAiur

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Ostatnio oglądałem Tree Of Life i jest to rzeczywiście bardzo głęboki, dobry, wrażliwy film. Polecam go wszystkim tym, którzy szukają czegoś spokojnego, refleksyjnego na wieczór do obejrzenia.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
To fakt, że zazwyczaj nosi jedną minę, ale imo ona do niego pasuje. Nie miałem jeszcze tak, żebym nie wierzył w jedną z jego kreacji (jak było np. z Cage'm).
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ostatnio oglądałe:
-Nie ma takiego numeru - polska komedia, parodia wielu amerykańskich i polskich hitów. W wielu miejscach cieka ale i tak można spokojnie oglądnąć. Ocena: 6.5 na 10
-Nigdy więcej - film o małżeństwie gdy on zdradza żonę potem ją biję, a na końcu ona go zabija. Choć jest w kilku momentach mało realny to według mnie bardzo dobrze się go ogląda. Ocena: 9 na 10pkt.
-Granicę wytrzymałości - film ujdzie w tłoku, nie jest jakiś zły ale nie moje klimaty, ocena:7 na 10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
200 Pounds Beauty - historia dziewczyny, która ma ciekawą pracę - podkłada głos 'piosenkarce', która nie potrafi śpiewać. Nie wiedzie jej się jednak w życiu osobistym z powodu wyglądu, więc decyduje się na operację plastyczną. 7/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Grave Encounters- na tle tegorocznych horrorów wypada całkiem OK. Gorszy od podobnych w stylu REC, lepszy od Paranormal Activity. 6,5/10
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Dating on the earth - licealista zostaje zawieszony w prawach ucznia, w tym czasie korepetycji udziela mu starsza koleżanka, z którą wkrótce się żeni. Po powrocie do szkoły okazuje się, że jego żona została zatrudniona jako wychowawca jego klasy. 5/10
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Carnage - świenty film Polańskiego. Brawurowe kreacje 4 świetnych aktorów. Szczególnie Waltz mnie rozbroił. Fantastyczne kino!
Mission Impossible 4 - bdb film akcji, przesadzony ale nie do granic absurdu (np.jak Colombiana) więc ogląda się świetnie w IMAX :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
A ja oglądałam najlepszy,bo Happy Feet - Tupot małych stóp,taki troszkę musical dla dzieci,o tańczącym,stepującym pingwinie Mambo.Bardzo fajny film.
 

Dekadentyzm21

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
248
Punkty reakcji
8
Wiek
34
"Lustra" ,myslałem ,że to kolejny tandetny horror ale okazał się nawet dobry. Dziś oglądnejeszcze drugą część ,tylko poczekam do nocy żeby się lepiej bać.
 
Do góry