Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
slavo, co Ty opowiadasz, sam mógłbym Ci wysłać z 1000 świetnych tytułów. ; ) Jak coś to PW.

Warrior - świetny dramat sportowy, traktujący o MMA. Dla fanów sztuk walki to z pewnością coś godnego uwagi, dla neutralnego widza, myślę, że też. 9/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Postrach nocy - pół horror, pół komedia o wampirach, całkiem dobry, fajna była ich charakteryzacja, kiedy zmieniali wygląd na demoniczny ;), 7/10
próbowałam do tego podejść ale poległam. Nawet nie dotrwałam do żadnej "akcji" z wampirem, sam początek mnie zniechęcił. Dla mnie film kompletna tragedia :/


Flypaper - komedia sensacyjna. Dwie ekipy na raz chcą obrabować ten sam bank przez co dochodzi do zabawnych sytuacji. Film na prawdę dobry a co najważniejsze śmieszny i nie nudzi ;)

Honey 2 - kolejny film o tańcu. Standardowy scenariusz: spór między jakimiś dwiema grupami tanecznymi, który rozstrzygnie się na konkursie a w międzyczasie jest jeszcze jakiś romansik. Oglądałam to i zastanawiałam się po co tracę na to czas :lol: . 3/10

The art of getting by - niezły, dla zabicia czasu w niedzielę :huh:
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Cześć,ostatnio oglądałam,kanadyjski film sensacyjny,pt.Tańczące drzewa.Nawet był dość ciekawy - matka wychowująca córkę Martę niepełnosprawną, ale ponad przeciętnie inteligentną.Matka przypadkowo zostaje zastrzelona,córka jako naoczny i jedyny świadek morderstwa,jest ścigana przez zabójcę matki.Trzyma w napięciu.Polecam.
 

Zatori

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2011
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ostatanio oglądałam "Polowanie na czarownice". Chyba nie muszę pisać o czym był film. Spodobał mi się głównie ze względu na Nicolasa Cage, którego lubię. 7/10
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Friends with benefits - po ciężkim dniu, na rozluźnienie (i odmóżdżenie) jak najbardziej się nadaje :)
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
" Balsamista" - Polski film dokumentalny o mężczyźnie który zajmuję się przygotowywaniem zmarłych do pogrzebu 8/10
 

intrigue

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ostatnio rozpoznaję się w filmach z gatunku horroru. Ostatnio padło na "Wzgórza mają oczy". Cóż...trzeba przyznać, że dosyć obrzydliwy, ale naprawdę trzymający w napięciu. Dałabym mu 7/10, aczkolwiek niekoniecznie polecam, moja psychika już wystarczająco jest spaczona pod tym względem. ( :
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Kwiat pustyni - Historia somalijskiej modelki, która w młodości zdecydowała się na ucieczkę z kraju, dzięki czemu dostała szansę na 'nowe życie'. Film porusza także problem obrzezania w krajach afrykańskich.
9/10.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Źródło (2006) - 8/10 Bardzo dobry dramat :) wciągający z zaciekawieniem oglądałem od początku do końca ;) Świetnie zagrał Hugh Jackman
Choć końcówka powinna być troszeczkę inna, bardziej mroczną końcówkę wymyśliłem i czekałem aż taką mi ją pokażą :) ale niestety musiałem się zadowolić średnim zakończeniem :) mimo wszystko bardzo polecam ten film :)

Shrek Forever (2010) -6/10 Wiele opinii na temat tego filmu słyszałem że to strasznie odgrzewany kotlet,że nie było co wymyślić ale w mojej opinii to był fajny film który przyjemnie można obejrzeć w jakieś popołudnie :)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Inwazja: Bitwa o Los Angeles - nie do końca przypadło mi do gustu połączenie ze sobą gatunku wojennego z science fiction, ale ogólnie film oceniam pozytywnie. Na szczególne pochwały zasługuje praca kamery, która wprowadza nas w sam środek wydarzeń. Można się poczuć jakbyśmy sami byli na polu bitwy ;) także jak ktoś lubi strzelanki i obcych to powinien być zadowolony. 7/10

This Christmas - fajna świąteczna obyczajówka. 7/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Coś (2011)- zaskoczenie to może za dużo powiedziane, ale spodziewałem się kaszany, a wyszło OK. Choć za dużo akcji, za mało strachu. 7/10
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Coś (2011) - Film naprawdę ciekawy;) wciągający ale polecam go głównie dla osób które
nie widziały filmu z 1982 roku, dlaczego? To proste ponieważ bardzo wiele było podobnych sytuacji z tej części filmu co mnie troszkę denerwowało ale w całości bardzo interesujący i wiele się działo w filmie:) i też jest fajne powiązanie do pierwszej części na samym końcu tego filmu:)
Moja ocena - 7/10

Conan (2011) - Lubie takie gatunki filmu,osadzone w świecie fantasy z wojownikami, lecz tego filmu nie obejrzałem w całości jakoś w połowie wyłączyłem :/
Moja ocena - brak(z racji tego iż nie obejrzałem całego ale, jakoś nie wciągnął mnie:/ )
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
In Time (Wyscig z Czasem) - dosc dobry film s-f, o orginalne pomysly trudno w tym gatunku a jednak. 7/10... podobal mi sie film i nawet to ze zagral Justin Timberlake nie bylo tak tragiczne :D
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Hostel III- ani to przesadnie szokujące, ani akcja nie jest ponadprzeciętna. Nawet klimatu nie ma. 2/10....
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Piąty wymiar - znajomi podczas żeglugi jachtem trafiają na opuszczony statek, gdzie dzieją się dziwne rzeczy... ;) 6/10
 
Do góry