Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Geneza planety małp- zawiodłem się, jak dla mnie, wiało nudą. Dorzucając do tego bzdurną fabułę... 4/10.
 

miskamleka

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
Crazy, Stupid, Love - bardzo przyjemna lekka opowieść o miłości, idealna na wieczór po ciężkim dniu ;) może nie jest to najlepsza komedia romantyczna jaką widziałam, ale fajnie sie to ogląda...no i ten Ryan :D 6/10

Zupełnie podobne odczucia miałam po obejrzeniu tej komedii. Relaksuje, śmieszy, jest też wiele o miłości, ale tak inaczej.

Ostatnio oglądałam komedię "Lucky" z 2011:
Fajny pomysł na fabułę, z fantastycznym Colinem Hanksem; takie bardzo delikatne przedstawienie seryjnego mordercy, które osobiście pozytywnie mnie zaskoczyło. Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie też zakończenie. Tyle, że musiałam oglądać w oryginalnej wersji językowej i nie mogłam znaleźć napisów (choć dla mnie to akurat implus). Polecam.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Krzyk 2 - 6/10
Krzyk 3 - 5/10
Krzyk 4 - 7/10

Myślałam, że to czwórka będzie najgorszą częścią, a tu miła niespodzianka, była całkiem niezła mimo powtarzalności :)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Listy do M. - nie jest to ambitne kino, ale dobrze zrobione. Lekki, przyjemny film z fajna muzyką, dobrym scenariuszem, i niczego sobie grą aktorską. Nie ma w tym filmie wulgaryzmów, mało śmiesznych dowcipów, niepotrzebnych scen łóżkowych. Wg mnie to bardzo dobrze zrobiony polski film o miłości. Nawet Karolak mi się podobał, za którym nie przepadam :p Polecam 7/10

The Messenger/W imieniu armii - po przeczytaniu, że to film o żołnierzach, których zadaniem jest informowanie rodzin żołnierzy o śmierci ich najbliższych miałam wielkie nadzieje na dobry dramat. I nie do końca to dostałam. Bo o ile nie moge się doczepić do gry głównych bohaterów, to sam film momentami...dłużył się i przynudzał. Jakby to powiedzieć... "nie weszłam" w ten film, ale zobaczyć można. 5/10.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio widziałem "Niebiańskie piekło" - dokument o świecie mrocznych perwersji i alternatywnych sposobów odczuwania przyjemności; opowieść o ludziach, którzy nie znajdują powszechnego zrozumienia dla swoich upodobań i pasji. Kontrowersyjne, ale trzeba zobaczyć.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Fany jest Cinema Verite - o kulisach powstania pierwszego amerykańskiego programu typu reality show.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Ultimatum Bourne'a - wiadomo, dobre kino akcji :) ale ciesze się, że nie oglądałam tego na dużym ekranie, bo bym chyba wyszła z bólem głowy od tego "latania" kamery ;)
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Szklana pułapka (1. i 2. część) - oglądałam już tyle razy, a i tak mi się nie nudzi ;)

Push - takie sobie, pomysł nawet niezły, ale trochę oklepany jak dla mnie, no i koniec taki... bez sensu ;) no chyba, że planowali kolejną część czy coś.

Harry Potter i Insygnia Śmierci (2. cz.) - po opiniach jakie czytałam nie miałam dużych oczekiwań, ale bardzo mi się podobało.

Zmierzch: Przed świtem - właśnie wróciłam z kina (wygrałam bilet to poszłam ;) ). I mówcie co chcecie, ale nie żałuję poświęconego czasu ;) chyba ta część podobała mi się najbardziej, no i jest bardzo zgodna z książką w porównaniu do poprzednich.

Nie są to może ambitne filmy, ale dla relaksu - jak najbardziej ;) Zwłaszcza "pułapki" (ah, ten Bruce...) :D
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Zmierzch: Przed świtem - właśnie wróciłam z kina (wygrałam bilet to poszłam ;) ). I mówcie co chcecie, ale nie żałuję poświęconego czasu ;) chyba ta część podobała mi się najbardziej, no i jest bardzo zgodna z książką w porównaniu do poprzednich.
Mnie również się podobał. Byłam tylko rozczarowana, że skończył się w takim momencie a na następną część będzie trzeba długo czekać :D


The help - świetny film opowiadający poruszającą historię o dyskryminacji osób czarnoskórych. Bardzo ciekawy i momentami zabawny (scena z czekoladową tartą bezcenna :D ). Naprawdę polecam!
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Pokerzyści - film dobry, a zakończenie jeszcze lepsze, gdy główna szajka stwierdziają, że do niczego się nie nadaje to tak naprawdę on ich oskubał. Jest także dobra ironią co do pewnych kobiet, które dobre sa tylko w tedy gdy ma się kasę lub specjalnie umiejętności by można było daną osobę wykorzystać. Ocena:8.5/10

Cudzoziemiec - film ze Stevenem Seagalem, gdzie nawet jest polski Na zdrowie. Może film nie powala, ale nie jest aż taki zły, dlatego daje 5 na 10
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
Właśnie obejrzałam sobie Mortal Kombat. Uśmiałam się momentami, zwłaszcza gdy Shang-Tsung przedstawiał Scorpiona i Sub - Zero: "...oto Skorpion i MNIEJ NIŻ ZERO..." :lol2: no już mogli sobie darować to tłumaczenie. Ale za to wróciły miłe wspomnienia (oj grało się na automatach, grało... :D) No i ekstra muza :D
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Tak też oglądałem Mortal Kombat. Pamiętam jak byłem takim dzieciątkiem ledwo pałętającym się po świecie i zostałem u kolegi na noc, właśnie w tedy leciał gdzieś koło północy Mortal, cała noc minęła na tym by powspominać najlepsze akcje i te walki. Jak na tamte czasy to był film i te gry:) Ech szkoda, że to już tyle latek minęło. Nie oceniam, ponieważ film przywrócił wspomnienia :)
 

LukC

PTC GURU
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
1 357
Punkty reakcji
97
Colombiana - omijać z daleka - gniot totalny :/
Killer Elite - Rozrywkowe i ciekawe kino akcji z dobrą obsadą :)
Sleeping Beauty - Bardzo specyficzny, klimatyczny i minimalistyczny film, ale dość ciekawy :question:
Kowboje i kosmici - Boże co oni spłodzili za potworka. Zbyt poważnie podeszli do tematu i było dość komicznie i kosmicznie przewidywalnie. Zmarnowany potencjał ludzki :/
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio widziałem "starcie tytanów". Fajny, widowiskowy film. A polecam szczególnie "Tron:Dziedzictwo", jeżeli ktoś widział pierwszą, kultową część.
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Woda dla słoni - Piękna i wzruszająca historia :D 7/10

Widziałam wczoraj. Strasznie mi się podobał. Końcówka może troszkę banalna ale film naprawdę niczego sobie. 8/10

Wszystko za życie - historia oparta na faktach. Młody Christopher McCandless po ukończeniu Uniwersytetu Emory, postanawia całkowicie zerwać kontakt z rodziną, ludźmi i zaszywa się w dzikiej głuszy. Film naprawdę mocny 9/10
 

ZebraZklasą

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2011
Posty
80
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Nie martw się o mnie - dramat francuski. Niby historia ciekawa bo opowiada o bratersko-siostrzanej więzi ale całość ukazana bardo powierzchownie i banalnie. Końcówka bardzo rozczarowuje. 5/10
 
Do góry