Jaki film ostatnio zobaczyliście?

ifeelsunshine

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto doznań.
Woda dla słoni - z racji tego, że jestem wielbicielką melodramatów, bardzo mi się podobał.
Jestem bogiem - niby dobry, ale szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Turysta - mam mieszane uczucia bo niby to miał być film sensacyjny a nawet thriller i do tego z taką obsadą (Jolie, Deep ^_^ ) jednak po obejrzeniu miałam wrażenie jakbym oglądałam film romantyczny :niepewny: . Moja ocena to 6/10 :)

Kod nieśmiertelności - ten film z kolei bardzo interesujący. Trzymał w napięciu i te półtorej godzinki zleciało bardzo szybko :)

Hanna - ciekawy pomysł na film. O dziewczynce, w sumie to nastolatce, którą ojciec wychował w lesie na seryjną morderczynię ;) . Podobał mi się bardzo, polecam ^_^

I na koniec Bez smyczy - komedia. O tym jak pewne przyjaciółki dają swoim mężom tydzień odpoczynku od małżeństwa. Mogą oni w tym czasie się wyszaleć i robić wszystko na co mają ochotę. Było trochę śmiesznych scen. To taki dobry film na nudną niedzielę :)
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Wczoraj wróciłem do klasyka polskiej komedii SeksMisji. Film dalej uważam za bardzo dobry i bardzo dobrym poczuciem humoru. Ocena:9/10
Vinci - też polska komedia, naprawdę pomysł bardzo ciekawy, wykonanie znakomite. Polecam go każdemu. ocena:8.5/10
Skarb narodów: Księga tajemnic - nie tak dobra jak jedynka jednak utrzymuje stary klimat, bardzo dobry film do obejrzenia w rodzinnym gronie. Ocena 8.5/10
Resident Evil: Zagłada - nudny powtarzanie tych samych akcji jest już całkowicie przereklamowane. Dlatego jedynie 5.5/10
 

Zorina

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Rewolwer -świetny western z niejednoznacznymi bohaterami.
Kolejna udana rola w dorobku charyzmatycznego Glenna Forda.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Oszukać przeznaczenie 5 - moim zdaniem ta część jest bardzo kiepska, w poprzednich częściach ktoś zawsze przewidywał czyjąś śmierć, tu trup pada za trupem, widz nie ma kiedy że tak powiem "odetchnąć". 3/10
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Widziałem wczoraj najnowszych Piratów z Karaibów, film średni. Nie ma jakiś ciekawszych akcji, choć utrzymują klimat wcześniejszych części. Więc według mnie zasługują na ocene: 7/10
Max Payne - film przerysowany, choć ma ten klimat komiksu. Jeden z nielicznych w którym widać moc oddziaływania gry na jej ekranizacje. Te zabiegi w bardzo fajny sposób podnoszą atrakcyjność filmu. Dlatego jako fan gier daje 8/10
Pojutrze - film bajka, wiele scen naprawdę wymyślonych z niebios, jednak dobrze sie ogląda i nie przysypiałem przy nim jak przy innych podobnych produkcjach. No i fabuła jest prosta jak drutach. Dlatego daje tylko/aż 6/10
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dla mnie Max Payne jako film akcji jest średni, jak ekranizacja gry - słaby. Oryginał miał Potencjał przez duże P, wykorzystano z tego ledwie wycinek.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Każdy ma swój osąd, przyznam, że w grę grałem dawno, chodziło mi jednak o nie ekranizacje tylko o takie aspekty z gier, jak końcówka, ten widok dookoła zanim zastrzelił "głównego złego". Cóż może jak odnowie przygodę z grą to zweryfikuje ocene.
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Baby są jakieś inne.
6/10 - momentami dialogi były genialne. Wydawało mi się, że ktoś siedzi w mojej głowie i wyciąga mi myśli. Sądzę, że każdy może mieć inne odczucie o tym filmie. Sprawa mocno indywidualna.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Incepcja po raz drugi jak Ilusia, po prostu tak genialnego filmu nie zostawia się po jednym oglądnięciu.
Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki film taki sobie no ale nie był zły i w sam raz na kino familijne.
Akademia Policyjna Misja Moskwa film genialny, bardzo dobra komedia.
Jak Rozpętałem Drugą Wojnę Światową wszystkie części mój ulubiony film więc nie musze mówić, że bardzo dobrze spedziłem ten czas przed telewizorem.
 

aviritia

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
A ja ostatnio byłam na Paranormal Activity 3. Mimo mnóstwa przezabawnych momentów w filmie, ta część podobała mi się chyba najbardziej ze wszystkich. Kilka interesujących momentów, klimat utrzymany na wysokim poziomie i, o dziwo, w trailerze nie pokazali wszystkich najlepszych scen w filmie. Ba, musiałam być na bardzo okrojonej wersji w kinie, bo większości scen z trailera w ogóle nie było. No, ale 7/10 ode mnie, przede wszystkim za humor. Chociaż może po prostu klimat nie tak mi się udzielił, jak powinien. Trudno, żeby było inaczej, jak całe kino się śmiało co chwilę :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Kilka dni temu oglądałam ciekawy Amerykański dokument o młodej kobiecie,pannie,która metodą in vitro urodziła 14 dzieci.Czworo co roku,następne były bliźnięta,a na koniec urodziła 8-raczki.Tego nie dało się spokojnie oglądać,czysty horror.
 

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ja czekam na premierę "Sunset Limited" - świetna obsada: Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson. A film jest o poszukiwaniu sensu życia, Boga itp. Zapowiada się naprawdę ciekawie.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Donnie Darko - spodziewałem się, że film będzie dobry ale nie że aż tak. 9/10
 
Do góry