Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Scarface - po zapowiedziach spodziewałem się czegoś więcej, czegoś lepszego. Filmy raczej średni. Fakt, może niezbyt leży mi ta tematyka al np. Godfather potrafił mnie wciągnąć a tutaj zdarzało mi się ziewać. 3,5/10.
 

totylkoja2

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Nie film, ale animację. "Bliski przyjaciel" - czesko-polska produkcja, która czasami bawi, czasami smuci, a na pewno wzrusza. Bardzo przyjemnie się ogląda. Polecam. Można ją obejrzeć tutaj
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
"Człowiek na linie"- dokument o linoskoczku, leciał dziś na Planete. Bardzo przyjemny w odbiorze, zasłużony Oscar. 9/10
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Ostatnio obejrzałem wieeeeeele filmów, nie będę pisał o każdym, skrobnę trzy słowa o dwóch ostatnich.

Donnie Darko - rewelacja, Panowie i Panie. Ten film nie ma chyba słabych punktów (chyba, bo muszę obejrzeć go jeszcze kilka razy i wtedy stwierdzę ostatecznie). Wymagający, wciągający i z zakończeniem, które jest niejasne, acz daje wiele do myślenia, co mi się podoba. 9,5/10

Youngblood - niezbyt znany i ceniony film, a szkoda, bo jest bardzo, ale to bardzo dobry. Świetne aktorstwo, szczególnie dobrze spisał się Rob Lowe. Historia też jest znakomita i wciąga, bo tak jak fanem hokeja nie jestem, tak tutaj nie mogłem się doczekać finału. A ten klimacik lat 80 - miód! 9/10
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Bękarty wojny - ogólnie film mi się podobał zwłaszcza motyw z mszczącą się na Niemcach żydówką 7.5/10
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Legalna blondynka film oceniany przez większość jako średni mi przypadł do gustu:) bardzo fajnie pokazuje co jest ważne w życiu i że nie wolno oceniać ludzi po pozorach :) dowartościowuje blondynki :eek:k: takie 7/10 :p
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Starcie tytanów - całkiem przyjemny film. Ciekawe efekty specjalne, dobra gra aktorska ogólnie film godny polecenia ale bez rewelacji. 6/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Colombiana- takie sobie łubudu, do pokrewnego Leona Zawodowca się nie umywa. 5/10 maksimum.
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Strefa X albo i monsters. niby miał być super i dla kobiety i dla faceta a okazał się wielką hałą. obejrzałam ale uważam że to było totalne dno kinomatografi. po 1000-kroć lepszy był Obcy niż to. daje 2/10 i to tylko za kilka ładnych ujęć.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Tucker & Dale vs Evil - kurcze myślałem że to będzie jakaś tandeta ale film okazał się naprawde ciekawy :)

Ciekawie przestawiony horror z humorem oraz nieporozumieniami :)
Warto obejrzeć choć mimo wszystko to nie jest wielki Hit ale ja temu filmowi dałbym 6/10

Uwaga żeby nie było że nie ostrzegałem w pobliżu końca filmu niestety Akcja podupada
 

RyszardP

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Łowca trolli - http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=57451

Stylizowana na dokument niskobudżetowa produkcja ze świetnymi trollami, polecm
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
A ja widziałem ponownie Armagedon. Film fajny, choć przesłodzony. No ale zawsze tak u amerykanów bywa. Oceniam go na 7/10.
Widziałem także Blade Mroczna Trójca. Film nie jakiś odjazdowy ale miło się oglądało. Ocena 5,5/10
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Dead End - Średni horror ma swoje momenty dość straszne ogólnie warto obejrzeć moja ocena 6/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Burleska - jeśli ktoś lubi musicale to to film dla niego. Tradycyjna historia: dziewczyna przyjeżdża z wioski do miasta, robi karierę i jeszcze znajduje sobie faceta a wszystko to z musicalową muzyką
mruga.gif
. Ogólnie to przyjemnie się go ogląda więc polecam :)
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Piratów z karaibów na nieznanych wodach. Zawiodłem się.

Ja też oglądałem, było przeciwnie u mnie wręcz. Oglądałem ostatnio film Biutiful z Javierem Bardemem. Hiszpańsko-meksykańska produkcja przesycona smutkiem i melancholią, gdzie po dwóch i pół godzinach miało się jej trochę dosyć, jak na dramat film za długi, ale niezły.
 
Do góry