Jaki film ostatnio zobaczyliście?

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Paranormal Activity 3- w ogóle mi się nie podobało. Znowu dłużyzny, kiedy nic się nie dzieje i chwilowe rzucanie meblami i ciągnięcie ludzi po podłodze. 3/10. Seria powinna się skończyć na pierwszej, w miarę oryginalnej, części.
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Viollet - film kiepski, słabo zrobiony, jakbym nie widział roku produkcji stwierdziłbym iż film pochodzi z lat 90. Ogólnie bajkowy i zrobiony w stylu Terminatora i Matrixa, co nie wyszło mu na dobre. A fabuła za mocno cukierkowata. Ocen: 2/10
Punisher - film ma może jakiś tam klimat, ale według mnie jest słaby. Ocena:3/10
ShowTime - film w jakiś sposób śmieszny i tylko dlatego oceniam go na 6pkt z 10.
 

ola88

Master of disaster
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
604
Punkty reakcji
2
W końcu obejrzałam najnowszych "Piratów z Karaibów". To już nie to, co poprzednie części, momentami wręcz ziewałam z nudów, ale dwójkę moich ulubionych aktorów (Depp i Cruz) zawszę chętnie oglądam ;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Crazy, stupid, love - na prawdę przyzwoita komedia. Spodziewałam się czegoś płytkiego i nijakiego a tu zaskoczenie ;). Polecam!
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Exorcismus - Opętanie Amy Evans - film kreowany na horror a wygląda raczej jak dokument. Jeżeli chodzi o straszenie to nie jest zbyt straszny. Mimo, że oglądałem go w nocy to nie miałem podobnych odczuć jak po Paranormal Activity. 4,5/10
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Ludzka stonoga 2- OMIJAĆ. Dobra kreacja głównego bohatera, ale poza tym, nic, co byłoby lepsze od części pierwszej (której również nie da się wysoko ocenić). 2,5/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Leon zawodowiec - mam mieszane uczucia. Nie ma co się przyczepić do gry aktorskiej, która jest świetna swoją drogą, z drugiej strony cała fabuła jest bardzo nierealistyczna. Mimo wszystko bardzo dobry film a jako, że jestem kobietą to przez takie, a nie inne zakończenie ocenie go 9/10 ;)

Słodki listopad - standardowy wyciskacz łez. Oglądany przeze mnie już nie raz ale jakoś miałam ochotę do niego wczoraj wrócić...może to przez tą pierwszolistopadową nostalgię. Bardzo lubię ten film, jeśli ktoś go jeszcze nie widział to polecam :)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Wspólnota - bardzo dobry film o UFO. Ciekawy, niepokojący i w paru momentach także zabawny (taniec głównego bohatera z ufolami xd). W drugiej części może nudzić, ale i tak polecam.

Amityville - w mojej opinii jest to bardzo dobry horror. Ciekawa historia, która przede wszystkim straszy, a nie zamula, jak to w wielu niby-strasznych horrorkach ma miejsce. Nie oglądałem pierwowzoru, ale podobno jest gorszy od tego rimejku. oO

Zamiana ciał - rozwalająca komedia, jedna z lepszych w tym roku. Od samego początku atakuje ostrym, acz nie przesadnie chamskim żartem. :D
 

wiktoria2006

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja polecam komedię Zły nauczyciel z Cameron Diaz i Justin Timberlake. Śmiech po pachy, umierałam z mężem jak to oglądaliśmy.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Grave Encounters - horror pierwsza klasa. Jak ktoś chce się porządnie przestraszyć to polecam oglądać tak jak ja samemu w nocy. Film jest nakręcony w taki sam sposób jak Blair Witch Project, REC czy Paranormal Activity. Grupa poszukiwaczy duchów w piątym odcinku swojego programu odwiedza opuszczony szpital psychiatryczny. Kilka scen przy których można się na prawdę przestraszyć. Moja ocen: 8/10
 

RyszardP

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dziewczyna z Monaco - http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=35574
Przyjemny film,
 

wscieklypies

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
14
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Paranormal Acitivity 3, słabizna, w porównaniu z pierwszą częścią jest tępym gniotem. No i The Thing - remake horroru z 1982. Również tępa hollywoodzka papka bez polotu.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Crazy, Stupid, Love - bardzo przyjemna lekka opowieść o miłości, idealna na wieczór po ciężkim dniu ;) może nie jest to najlepsza komedia romantyczna jaką widziałam, ale fajnie sie to ogląda...no i ten Ryan :D 6/10

The fourth kind - dawno nie widziałam filmu, który choć trochę by mnie przeraził, przestraszył, wbił w fotel. I się udało! Ale jeśli ktoś chciałby obejrzeć ten film i poczuć dreszczyk to proponuję nie szukać o nim informacji w necie, nie czytać opinii ludzi bo cała zabawa skończy się zanim zaczniecie oglądac film. Oczywiście najlepiej oglądać tuż przed snem ;) polecam, bo warto. 8/10
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Kac Vegas w Bangkoku - dorównuje części pierwszej więc nie jest zła ;) 6/10

Jane Eyre - adaptacja powieści, romansidło XIX- wieczne... Zabierałam się do tego filmu tak długo a tu pozytywne zaskoczenie. Podobał mi się bardzo i postać Jane jest dobrze zagrana. 9/10 .A ha! Zapomniałabym! Mężczyznom raczej tego filmu nie polecam ;)
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Killer Elite- film sensacyjny. Dobra obsada, fabuła i akcja typowe jak na gatunek. Da się obejrzeć. 6+/10.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Devil's Double- oparty na wspomnieniach irackiego żołnierza, który został sobowtórem Udaja Husajna. Bardzo dobre aktorstwo, klimat, ciekawa fabuła. Dawno nie widziałem tak intrygującego filmu; 9+/10.

Trailer-
 
Do góry