Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

lolka55

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
może mi odpowiedzieć ktoś kto stosuje plastry. jak to jest z ćwiczeniami i z upałami takimi jak niedawno.? czy nie odklejają się?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Mogą się mazać, jak trafisz złą serię. Poza tym szybko się brudzą i wyglądają nieestetycznie. Ja chyba wolę jednak pigułki, są mniej stresujące.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
ogólnie zawsze miałam problem z pms - z racji tego po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw mój lekarz przepisał mi vixpo - biorę juz ładnych kilka miesięcy i nie narzekam. Jak już się przyzwyczaiłam do tabsów to nie wyobrażam sobie zabaw z prezerwatywą - teraz nie ma tego dyskomfortu - znaleźć, założyć itp. Pełen luz i spontaniczność
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
przy spontaniczności tabletki jak najbardziej wskazane:) z tego co wiem przy problemach z PMS stosuję się tabletki 24+4, dzięki krótszej przerwie lepiej rozklada się hormony.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ja biorę Vibin i już nawet nie pamiętam jak męczyłam się jak miałam pms, pełen luz i tak naprawdę wygoda:)
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Można kombinować w kwestii doboru tabletek, naależy pamiętać że nie należy męczyć siebie przy zbyt wielu skutkach ubocznych powstających po rozpoczęciu brania tabletek, Jak dla mnie najlepszą i jedyną stosowana dotąd była opcja tabletek antykoncepcyjnych.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
nie ma nic na siłę. wiadomo, że jak coś się dzieje, to nie można tego lekceważyć, ja zmieniałam kilkukrotnie, w końcu trafiłam na takie, po których nie odczuwam żadnych skutków ubocznych:)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Karonina napisał:
przy spontaniczności tabletki jak najbardziej wskazane:) z tego co wiem przy problemach z PMS stosuję się tabletki 24+4, dzięki krótszej przerwie lepiej rozklada się hormony.
A jakie to są np.? Ja się bardzo męcze s PMS ;/ Więc może być coś zmieniła.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
z tego co czytałam to takie tabletki 24+4 to np. Vixpo, takie rozłożenie hormonów [SIZE=12pt]zmniejsza ich wahanie w cyklu miesiączkowym:)[/SIZE]
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
KarolowaOla pędź do gina i poproś żeby CI wytłumaczył jakie sa zależności jeśli chodzi o róznice w tabletkach. A co do PMS-u i tabletek czwartej generacji na prawdę pomagają.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Na pewno wypomnę mu o tych co piszecie Vixpo. I dzięki za poradę :D mam nadzieję, że będzie lepiej. A akurat ginekologa mam super i o wszystkim można z nim pogadać :)
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja miałam tabletki dobrane po zrobieniu usg. Brałam Yasmin 3-4 lata, dobrze się na nim czułam. Ale czytałam ostatnio sporo o nich i mogą (choć nie muszą oczywiście) powodować zakrzepicę. A można znaleźć tabletki o podobny składzie, które nie mają takich skutków ubocznych.
 
D

Dorka123

Guest
Od wczoraj biorę Elin, podobno nie ma po nim byc skutków ubocznych, liczę na to, ze poprawi troche moją cerę.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
KarolowaOla napisał:
Na pewno wypomnę mu o tych co piszecie Vixpo. I dzięki za poradę :D mam nadzieję, że będzie lepiej. A akurat ginekologa mam super i o wszystkim można z nim pogadać :)
I jak byłas? wiesz już więcej o Vixpo?
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Byłam, dowiedziałam się wszystkiego mam nadzieję :) Chodzi głównie o mniejsze przerwy w stosowaniu hormonów, dlatego tabletki 24+4. Wykupiłam od razu 3 opakowania Vixpo, zobaczymy ;D
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
obyś się dobrze tylko po Vixpo czuła, w końcu to najważniejsze, a jak już trafisz, to nie ma większej wygody:)
 

Dorra

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
majszka napisał:
ja biorę Vibin i już nawet nie pamiętam jak męczyłam się jak miałam pms, pełen luz i tak naprawdę wygoda:)
Ja też. Czasem tylko miewam napady głodowe na przedostatniej różowej tabletce.
 

Marzena_krk

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
1
Ja tabletki. I jak na razie dobrze się po nich czuje. Plus że przy okazji poprawiła mi się cera.
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
Ja od kilku miesięcy mam założoną wkładkę hormonalna Levosert - mam ja mieć 3 lata. Wcześniej tabletki, ale niestety źle wpływały na moja wątrobę no i miałam migreny - przy wkładce takich problemów nie ma. Do tego nie mam praktycznie okresu, czasem tylko plamienia. Bardzo wygodne :)
 
Do góry