Jaką stosujemy antykoncepcję

Metody antykoncepcji

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
tutti frutti napisał:
Schemat przyjmowania tych tabletek to 24+4.

Chcesz zacząć je brać?
Myślałam o tym. Po tym jak wycofali cilest zrobiłam sobie przerwę i badania. Teraz myślę o tym aby wrócić do tabletek.
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Po ostatniej wizycie u gina, zmieniłyśmy pigułki...
dawne skutki uboczne zaczęły wracać...
Gin powiedział, że może organizm przyzwyczaił się do pigułek..
Zmieniłysmy na Vixpo... w przyszłym tygodniu zaczynam brac.... ciekawe co z tego będzie...
 
D

Dobrawa

Guest
A czy pamiętacie o tabletkach czy macie jakieś aplikacje , ktore wam o tym przypominają czy może budzik w tel wystarcza? Niedawno widziałam apkę Różowe Lusterko i strasznie fajna sprawa, więc sobie zainstalowalam. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o sobie.
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Dobrawa, na jakims forum wyczytałam o tej apce i zainstalowałam
Powiem że fajna, ja jestem zadowolona że mogę też wpisywac i kontrolować wagę
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Holiczka napisał:
Dobrawa, na jakims forum wyczytałam o tej apce i zainstalowałam
Powiem że fajna, ja jestem zadowolona że mogę też wpisywac i kontrolować wagę
Darmowa ? w jaki sposób kontroluje się wagę ?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Proszę oto opis z sieci. Powinien rozjaśnić. :)

Różowe Lusterko to aplikacja dedykowana kobietom stosującym doustną antykoncepcję hormonalną w schemacie podawania 21 + 7 (21 tabletek aktywnych + 7 tabletek placebo) oraz 24 + 4 (24 tabletki aktywne + 4 tabletki placebo) . Dzięki niej nie tylko dowiesz się wszystkiego o cyklu menstruacyjnym ale także jak działają hormony i jaki mają wpływ na Twoje samopoczucie. Dzięki przypomnieniu już nigdy nie zapomnisz o zażyciu tabletki o odpowiedniej porze a lusterko przyda się zawsze gdy będziesz chciała sprawdzić swój wygląd.
Opis funkcji:
- Lusterko – jest idealnym rozwiązaniem gdy potrzebujesz sprawdzić swój wygląd
- Antykoncepcja – poznaj podstawowe informacje o antykoncepcji
- Porady przyjaciela – zawierają odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące antykoncepcji hormonalnej
- Przypomnij – już nie zapomnisz o zażyciu tabletki, wystarczy, że włączysz przypomnienie
- Moja waga –na bieżąco kontroluj swoją wagę oraz wskaźnik masy ciała
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Świetna sprawa ta aplikacje, może powiem trochę kontrowersyjnie, ale szczególnie młodzież powinna sobie ją pobrać, seks uprawiają coraz wcześniej to niech mają pełną wiedzę na ten temat i przypomnienie o braniu tabletek. To ważne, żeby potem nie było płaczu. Swoją drogą moja siostra ma 15 lat, też pewnie niedługo zacznie myśleć na ten temat.
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Madziulek, brutalne ale prawdziwe. ;)
Samba wszystko wyjasniła ;)
Hipcio, na androida darmowa, a waga, wpisujesz wzrost, wagę i wylicza Ci bmi, wpisujesz wszystko wraz z datą
 
D

Dobrawa

Guest
W tej aplikacji przydaje się według mnie najbardziej ta kontrola wagi. Jednak przeliczane BMI i z datą, więc te z kobiet, które boją się przyrostu wagi mogą ją sobie kontrolować.
 

nastka29

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
W tej aplikacji przydaje się według mnie najbardziej ta kontrola wagi. Jednak przeliczane BMI i z datą, więc te z kobiet, które boją się przyrostu wagi mogą ją sobie kontrolować.
super, że jest taka aplikacja, tyłam i chudłam od tabletek antykoncepcyjnych, ściągnę sobie tę aplikację, kupiłam też suplement Harmonella dla osób biorących środki hormonalne, ma chronić wątrobę i zahamować przybieranie na wadze, i rzeczywiście jest poprawa, ale ta aplikacja bedzie dodatkowym sprzymierzeńcem:)
 

Ifpeme

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tyle trąbią, że stosunek przerwany jest zły, a ja od 6 lat to stosuję i się sprawdza ok. Pewnie kasy na tym nie robi nikt i dlatego wmawiają, że zły.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
możesz być bezpłodna z natury bądź twój partner
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Dobrawa napisał:
A czy pamiętacie o tabletkach czy macie jakieś aplikacje , ktore wam o tym przypominają czy może budzik w tel wystarcza? Niedawno widziałam apkę Różowe Lusterko i strasznie fajna sprawa, więc sobie zainstalowalam. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o sobie.
rozumiem.ze chodzi o aplikacje komórkową? :) a możesz mi powiedziec czy jest tez dostępna na WP? Bo czasem sam budzik dla mnie to za mało.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Ja tam ufam gumce. Po tabletkach zawsze mam jakieś problemy, niezależnie od tego jak je dobierają. Kalendarzyk i wszystkie podobne metody są według mnie skrajnie nieskuteczne ze względu na rozregulowane, kobiece organizmy.
 
M

Mother Russia

Guest
Najbezpieczniej jest działać na własną rękę. Być kowalem swojego losu.

Pot, upał, gorąc potworny, kamyczki żarzące się pod bosymi stopami, upragniony cień w bliskim sąsiedztwie kwiecistej lipy.

Działasz na własną rękę. Pewniak. Zimą również.
 
Do góry