Jak zachorować?

dusia98-98

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja choruje co dwa tygodnie bo mam takie symulacje że heej! Masz cebulke? obierz ją i posmaruj pachy ! potem włóż termometr pod tee pache i włalaa symulacja goraczki gwarantowana ! :D
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
- surowy ziemniak.
- proszek do pieczenia.
- olej rycynowy.
Efekt gwarantowany na dłuższy czas.
A jeśli chcesz coś na momencie no to nic innego jak tylko palcem gardło podrażnić.
hah. z podgrzewaniem termometru też próbowałam, ale zawsze wybuchałam śmiechem. ; DD
 

riqoor

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Nie katujcie się jakimiś głupimi pomysłami w celu zachorowania albo wywołania gorączki. Nie warto, bo jak siedzisz chory w domu to jest nudno ;p Co innego, gdy jest się zdrowym a siedzi się w domku. Wystarczy nieco gry aktorskiej i charakteryzacji. Można porozrzucać chusteczki, popłakać się, co wywoła wrażenie szklistych oczu, można wciągnąć wodę do nosa co sprawi, że przez pewien czas będziemy mieli katar (katar wywołuje też kwasek cytrynowy w postaci ziarenek wprowadzony do nosa) i na koniec kilka razy mocno dmuchnąć w poduszkę rozgrzewając czoło + nabić temperaturę na termometr. Do tego można udawać, że nie możemy mówić, bo nas gardło boli ;p

A jeżeli sprawa nie jest pilna to możecie spróbować i tak:

Dzisiaj cholernie nie chciało mi się iść do szkoły, więc poszedłem do lekarza ;] Byłem zdrowy, ale to zawsze dzień wolnego. Po tej wizycie muszę stwierdzić, że poziom polskiej służby zdrowia jest katastrofalny. Do przychodni poszedłem całkiem zdrów a wyszedłem z zapaleniem gardła i początkami zapalenia oskrzeli :O Nie wiem jak to się stało, ale lekarka przepisała mi antybiotyk do końca tygodnia i jakieś syropy. Brać tego nie zamierzam, bo jak mówiłem wszystko co mówiłem u lekarza to czysta improwizacja i totalna ściema. (niewielka gorączka (37,8), katar, kaszel i ból gardła + złe samopoczucie) No, ale tym sposobem mam tydzień zwolnienia, i to tylko dlatego, że pofatygowałem się dla jaj do lekarza xD
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Wytarzajcie się w śniegu, na mrozie, jeśli chcecie zachorować, choć chorowanie na zawołanie to głupotka ;) Nie lepiej porozmawiać z mamą na spokojnie i poprosić o zostanie dzisiaj w domu? Co do tych ziemniaków, to rzeczywiście kłamstwo. Nie działają, chyba, że to zależy od organizmu.
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Z ziemniakiem próbowałam, ale z proszkiem nie. Ciężko było połykać tego ziemniaka, był ochydny, ale wymiotów nie było. Ja nigdy nie wymiotuje :(
 

riqoor

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
Z ziemniakiem próbowałam, ale z proszkiem nie. Ciężko było połykać tego ziemniaka, był ochydny, ale wymiotów nie było. Ja nigdy nie wymiotuje :(

Proszek jest gorszy od ziemniaków. Po pewnym czasie czułem się jakbym miał wypalone gardło i podniebienie, ale ponoć taka jego rola ;p No i ciężko się połyka, bo szybko łączy się ze śliną i zaczyna się pienić. No i w ogóle ciężko przełknąć, ale prawdziwym hardkorem jest zjedzenie surowego ziemniaka posypanego proszkiem do pieczenia. Odczucia ekstremalne, aczkolwiek nie polecam xD
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Dziękuję za opisanie wrażeń, nie będę próbować ;P
 

KarolekxD

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja jestem tu nowy , ale wiem coś o symulowaniu robię to perfekcyjnie od 3 lat ..( wylądowałem 4 razy w szpitalu w Międzylesiu , okolice warszawy , to jest największy szpital w Polsce chyba , parę razy w innych , ale nie radze zbyt dużo symulować , bo ja teraz mam po 39 stopni i muszę chodzić do szkoły , paranoja ! )
Proszek do pieczenia - u mnie wywołał pójście do kibla , i to tylko raz więc nie działa (przynajmniej na mnie)
Ziemniak- o:cenzura:iłem chyba 2 ziemniaki nie obrane ( !! ) i nic temperatura 36 i coś
Pieprz - u mnie wywołuje łzawienie ( włożyłem do nosa sobie nawet i wypaliło mi nos i tyle , 0 kichania ! ), później musiałem przemyć sobie wodą !
Stanie w oknie, na balkonie, jak byłem po kąpieli ( mokry), albo spocony - nic nie daje wg mnie tylko jakieś 1 godzinkę takiego hmm jak to powiedzieć "chwilowego zapalenia oskrzeli" , bo słyszę jak wciągam powietrze to słyszę lekki świst i tyle po godzinie ani śladu

Polecam - jeśli opiekunowie, rodzice pójdą z tobą do przychodni na zmierzenie temperatury i ciśnienia ( albo przewidzisz to jakoś , że lekarz będzie kazał ci zmierzyć temp. w przychodni) to weź nabity termometr pod pachę i jak dadzą ci zwykły termometr to po prostu zamień ( nie kapną się), ale mi dali do ucha więc był przypał bo w uchu 37,5 a pod pachą 38-38,2 , ale nic nie mówili takiego ;)
a co od ciśnienia to napnij rękę , ale nie zaciskaj pięści , nie chodzi tu o napięcie dłoni, bo u mnie np sprawdzali czy miałem rozluźnioną dłoń, więc napnijcie tylko biceps ;)

Ja nigdy chyba nie byłem poważnie chory ;) ( no może 2 razy jak miałem zapalenie węzłów chłonnych i jak miałem temp. 39-40, a do tego grypa)
Powodzenia ja o 19 idę do lekarza a on nie będzie miał powodów do zatrzymania mnie w domu ;( więc pomóżcie jakoś (ale bez tarzania się w śniegu itp)
 

emi_1

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
108
chcesz byc chora jak już jesteś buuuuhaha!!!!!!!!!!!!! toc jak chcesz zostac w domu to nie możesz udac że cie coś boli. Zawsze można zjeśc surowego ziemiaka to bedziesz miała wymarzona gorączkę albo nawpierdzielaj sie trutki na szczury to se poleżysz...
 

Enter55

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moze dziwnie zabrzmi ale dzis kumpel pokzal mi aplikacje w telefonie
w ktorej wszyko jest opisane , od zlaman,chorob poprzez nawet lekkie zatrucia. Jest opisane nawet jak znieczulic sie przy zlamaniu , sporobwalem i zlamalem reke ^^ tylko lekko bolalo , co najgrosze to aplikacja kosztuje 3 .66 :/. Jezeli chcesz ja nabyc wyslij sms :
o treści PORTFEL 1212 na numer 91986, a sciagnie CI sie aplikacja o nazwie Portfel z 1212 sposobami co zrobic by nie isc do szkoly ^.^
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Moze dziwnie zabrzmi ale dzis kumpel pokzal mi aplikacje w telefonie
w ktorej wszyko jest opisane , od zlaman,chorob poprzez nawet lekkie zatrucia. Jest opisane nawet jak znieczulic sie przy zlamaniu , sporobwalem i zlamalem reke ^^ tylko lekko bolalo , co najgrosze to aplikacja kosztuje 3 .66 :/. Jezeli chcesz ja nabyc wyslij sms :
o treści PORTFEL 1212 na numer 91986, a sciagnie CI sie aplikacja o nazwie Portfel z 1212 sposobami co zrobic by nie isc do szkoly ^.^


Wiekszej glupoty nie slyszalem, a Ciebie nazwac id.....a to wielkie niedopowiedzenie.
 

Panienkax3

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hey. ja ci radze jak pójdziesz się kąpać... normalnie wie wykąp w cieplej wodzie a później w zimnej .. umyj włosy w gorącą woda a później zimna tak aby rozgrzać a oraz oziębić.. idź spać w mokrych włosach przy otwartym oknie ... teraz ja mam pytanko ... kto mi pomorze się doprawić ?? uwielbiam eksperymenty na sobie zwłaszcza ... mam zapalenie oskrzeli ... i nie mam już pomysłów co proponujecie ??
 

annapercy

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
najłatwiej symuluje się zapalenie pęcharza, może powinnaś spróbować ; )
 

18chelsea18

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2011
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rogoźno
Zjeść łyżkę skrobi, czyli mąki ziemniaczanej, ponieważ organizm nie jest do tego przyzwyczajony,
A jeśli nie chcesz się truć naprawdę, to po prostu na kilka sekund włożyć termometr do ciepłej wody i masz podniesioną temperaturę :)

Aha, a jeśli chcesz mieć spokój dłużej, to po prostu włóż rękę do octu, trzymaj ją około godziny i uderz lekko o ściane, wyniik to złamana ręka.
 

darekx7

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawe pytanie :D Niełatwe nawet, na 3 dni. Może się czegoś na przeczyszczenie nałykaj
 
Do góry