Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

ejtiejt

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
najlepszą metodą żeby pozbyć się niechcianych kilogramów jest ograniczenie słodyczy i tłustych potraw, co połączyć należy z regularnym wysiłkiem fizycznym, np. codziennym bieganiem. przy okazji warto też pomyśleć o tym co się pije, bo często o napojach w diecie się zapomina . :) z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej jest przerzucić się na wodę, bo kolorowe napoje gazowane, oszukane soki, przesłodzone herbaty i kawy kosztują codziennie pare kilogramów.

To jest kweintesencja wszystkiego. To co napisała sikorka jest jedynym słusznym sposobem na odchudzanie się: zdrowe, skuteczne (bez efektu jojo), ale nie szybkie. Nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie się. Jeżeli ktoś chce zrzucić 10 kg, to niech liczy się z tym, że ma odłożyć na bok słodycze i zacząć ćwiczyć - efekt zaczyna być widoczny po jakichś 3 miesiącach.
 

lajnek

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie ma czegoś takiego jak szybkie schudnięcie. Trzeba chudnąć z rozwagą, aby nasz organizm się przystosował do nowej wagi.

Więc polecam zasięgnąć rady u dietetyka, który ustali odpowiednią dietę dla nas i wziąć się do pracy na siłowni, a nie próbować tych wszystkich diet.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Pewno,że nie ma czegoś takiego, bo utyje się bardzo szybko, ale odwrotnie - to już czasami jest sztuką,nieraz graniczącą z cudem, chociaż i takie się zdarzają. Najlepiej nie jadać słodkości, mącznych potraw,odżywiać się zdrowo,sałatkami, warzywami, owocami i jeść wszystko gotowane, lub ewentualnie na parze. Ważne także jest i to,żeby nie jadać innego mięsiwa jak białe. Stosowałam dietę kapuścianą 7-dniową, i muszę stwierdzić, że daje efekty. Zawsze mogę podać przepis. Jest nie skomplikowana, a nawet smaczna, wytrzyma się te 7 dni, spoko. :) Pozdrawiam.
 

macm200

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pewno,że nie ma czegoś takiego, bo utyje się bardzo szybko, ale odwrotnie - to już czasami jest sztuką,nieraz graniczącą z cudem, chociaż i takie się zdarzają. Najlepiej nie jadać słodkości, mącznych potraw,odżywiać się zdrowo,sałatkami, warzywami, owocami i jeść wszystko gotowane, lub ewentualnie na parze. Ważne także jest i to,żeby nie jadać innego mięsiwa jak białe.

Zgadzam się z tym w zupełności, i oczywiście nic smażonego. Co do mięs to ja tylko wieprzowego unikam, nabiał -chudy ser ,zero śmietany itp. I jadam dużo potraw z błonnikiem i dzieki temu z umiarkowanym bieganiem 2,3 razy w tygodniu po 25 minut, dało mi 7 kg w ciągu miesiąca i zrzucam dalej, a co najlepsze nie czuje głodu, ani pokusy rzucenia sie na słodycze. Teraz mam dużo lepszy humor oraz więcej energii.
 
D

Dziubek_1

Guest
Najlepiej jak dieta dobrana jest do gustu osoby odchudzanej, wtedy wystarczy regulować ilość (kalorii) i odchudzanie nie jest katorgą
 

Natalka_mi

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
na pewno odchudzać trzeba się z głową, za szybko też nie jest dobrze tracić na wadze, najlepiej przed rozpoczęciem diety skonsultować się ze specjalistą.

Ja stosowałam cambridge i rzeczywiście udało mi się schudnąć i nie wrócić do mojej poprzedniej wagi, ale jak już wspomiałam wszystko pod okiem lekarza, http://dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/zanimRozpoczniesz.html
 

izabela82

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam. Po pierwsze kochani to ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć!!!!!! dieta to dopiero potem. oczywiście jak jemy na kolacje paczkę chipsów to radze zrezygnować ale ćwiczenia to podstawa.
ja ostatnio odkryłam ćwiczenia z ewą chodakowską i naprawdę widzę efekty. Zobaczcie sobie czy znacie już ją: tu są dwa jej przykładowe filmiki
http://toster.pl/search?q=ewa

pozdrawiam i życzę wytrwałości:)
 
K

kamillaaa1

Guest
W hotelu Primavera SPA prowadzone są turnusy odchudzające. Na ich stronce można przeczytać dokładny opis i zapoznać się z ofertą zabiegów http://www.primaveraspa.pl/Odchudzanie.html.
 

Vena.

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Przede wszystkim:

* 5 posiłków dziennie (wyznacz sobie w miarę możliwości stałe godz. ich spożywania)
* pij dużo wody
* codziennie ćwiczenia (przynajmniej godzinę dziennie)
* ogranicz w miarę możliwości wszelkie środki komunikacji
* zero słodyczy (w ostateczności 2 kostki gorzkiej czekolady dziennie)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
lepiej nie stosować żadnej diety. Chodzi o to że jeżeli przerwie się dietę po jakimś czasie (bo straci się te upragnione zbedne kalorie:D) i zaczyna się normalnie jeść (wraca sie do swoich starych nawyków żywieniowych) to prędzej czy później następuje efekt jojo (tyje się nawet dwa razy tyle co się poprzednio ważyło np. Ewa Bem).
Więc lepiej zrobić tak :
ćwiczyć i to najlepiej więcej niż godzina( dopiero po 30 minutach spala się tkanka tłuszczowa więc godzinka to ciut za mało ;) ):
to może być jazda na rowerze w szybkim tempie nie spacerowo, dobre jest również pływanie, bieg i fitness:)
jeść często ale w małych ilościach najlepiej 5 razy dziennie, wystarczy tylko ograniczyć słodycze ( jak zabraknie cukru w organizmie a dorwie się czegoś słodkiego nie ma bata zje się wszystko)
wieczorne podjadanie odpada to zabronione !!!!
pić dużo wody
i to wszystko :)
 

udietetykow

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie chcę być starą, nękająca babcią, ale nie da się szybko NA ZAWSZE schudnąć. Dieta to proces długotrwały, właściwie styl życia. Wiem, że o wiele łatwiejsze byłoby jedzenie pomidorów przez dwa tygodnie i czekanie na efekty, niestety każdego dnia trzeba coś zrobić sensownego, dużo wskazówek znajduje się na blogu dietetyka, m.in ile tłuszczu ma jogurt bałkański (tyle co śmietana!) czy przepis na sernik w wersji light www.udietetykow.pl
 
Z

Zaneta19

Guest
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
natalka a jak z daniami na tej diecie? czy są zjadliwe?

Nie tylko zjadliwe, ale zjadliwe bardzo! Ja sama, pomimo zakończenia diety jakiś czas temu, nadal podgryzam na małego głoda batoniki Cambridge i popijam ulubiony koktajl waniliowy. Spokojnie! z głodu nie padniesz i na pewno znajdziesz smaki i aromaty, które będą Ci pasować. Mówię Ci to ja - wybrzydzacz pospolity i jej wysokość Maruda ;)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
Samba oj dziękuję za odpowiedź. JA niestety szybko rezygnuję, bo potrawy były mało urozmaicone, często bez smaku. Wytrzymam może tydzień i wracam do starych nawyków. Właśnie przeglądałam ich stronę z produktami- z opisu już mi smakują:). Mają duży wybór smaków.
A tak na marginesie- ile schudłaś na tej diecie??
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Trochę ponad 15 kg :) Robi wrażenie, co? O wielość smaków w ogóle nie musisz się martwić, bo mają tak urozmawicone menu, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet taka maruda jak ja. Najbardziej lubiłam koktajle i batoniki. Nadal zresztą lubię! Batony czekoladowo-miętowe.. niebo w gębie... Zawsze mam jakiś w torebce.. ^^
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Okrutna prawda jest taka, że jeżeli chcesz schudnąć, to musisz:
1. jeść mniej i zdrowiej;
2. uprawiać regularnie sport, najlepiej a6w + coś dodatkowego, np. bieżnia.

Ja w ten sposób schudłam 11 kg w trzy miesiące.

DZIĘKUJĘ.
 

Majkelus

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
mi poleciało w dół 15kg dzięki cambridge i co najlepsze wg mnie to to, że nie musiałem sobie odmawiać słodyczy (zastąpiłem tą ich wersją niskokaloryczną).
Cwićzenia to oczywiste, bez tego czy nadwaga czy nie to człowiek może się doprowadzić do złego stanu organizmu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry