Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

kasia13111

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dlaczego? To na prawdę świetne tabletki. Miałam takie samo podejście jak Ty gdy zaczęłam je brać :) Jeśli nie wierzysz pisz na priv a podeślę zdjęcie przed i po :) Na prawde świetne tabetki. Stabilizują metabolizm i likwidują cellulit :)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
I tak nie wierzę. To wbrew fizyce, żeby tłuszcz ot tak po prostu zniknął.
 

mYlene

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
63
Punkty reakcji
0
Metoda na idealną sylwetkę... Dieta... A raczej jej brak, po prostu zdrowe i umiejętne odżywianie oraz dużo ruchu... Efekt gwarantowany ;)
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
W twoim wieku raczej nie radziłabym sie odchudzać. Po prostu odstaw fast foody, jedz mniej słodyczy i więcej czasu spędzaj w ruchu. Poza tym jeszcze z tego wyrośniesz
 

Mateusz Ostrowski

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2012
Posty
48
Punkty reakcji
1
Uważam, że dieta im delikatniej zbilansowana na minus -czyli w sumie dłuższa tym lepsza. Chodzi o to, że organizm lepiej znosi mniejsze zmiany. Inna sprawa im dłużej to trwa tym lepiej oswajamy go z jedzeniem w mniejszych ilościach.... Najgorsze jest gdy ktoś przepotwornie się głodzi a potem gdy osiągnie cel, zaczyna jazdę i na nowo powracają stare nawyki..Efekt jo-jo szybki. Co do tabletek, to spoko. Zależy jak co się używa. Sam się wspomagałem. Jestem już chyba weteranem. Odchudzałem się 3 razy. Efekt jojo miałem raz po 5 drugim razem po 9 latach. Jednak do 110 kg nie powróciłem. Teraz mam 92 kg i znowu chcę zjechać na 81.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Oczywiście, że efekt jo-jo nie jest nieunikniony po skończeniu odchudzania, inaczej nie znałabym tylu odchudzonych osób ;)
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
najlepszą metodą żeby pozbyć się niechcianych kilogramów jest ograniczenie słodyczy i tłustych potraw, co połączyć należy z regularnym wysiłkiem fizycznym, np. codziennym bieganiem. przy okazji warto też pomyśleć o tym co się pije, bo często o napojach w diecie się zapomina . :) z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej jest przerzucić się na wodę, bo kolorowe napoje gazowane, oszukane soki, przesłodzone herbaty i kawy kosztują codziennie pare kilogramów. do tego jeśli w waszym mieście woda w kranach jest czysta, to też nie widzę przeciwwskazań, żeby trochę zaoszczędzić, bo np. w warszawie woda miejska jest lepsza od wielu sprzedawanych butelkowo w sklepach.
 
D

Dziubek_1

Guest
Każdy ma jakąś metodę na skuteczne pozbycie się nadwagi, ale nie wszystkie sposoby, które są skuteczne, są dobre dla naszego organizmu i zdrowe. Przykładów jest wiele- od głodówek przez diety 500kcal do monodiet (opartych na jednym składniku pokarmowym)
Ze swojego doświadczenia wiem jedno, jak nie pozbędzie się człowiek ze swojego organizmu toksyn i złogów to długotrwały efekt odchudzania można włożyć między bajki.
 

Monia871

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zastanawiam się nad skutecznością tabletek na odchudzanie. Chcę schudnąć 3-4 kg i nie bardzo mam ochotę na zadręczanie się głodówkami. Czy ktoś zna efektywne i niemęczące sposoby na odchudzenie?
 

==KASIENKA==

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dziewczyny spróbujcie tabletek MEIZITANGU zielonych albo czerwonych,silniejszych! Mnie pomogły,w nie całe 7 tyg. srtacilam 19kg
Podaje namiary schudnij@op.pl
tel. 690 157 516
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
nie da się schudnąć bez wysiłku :) ale na pewno łatwiej, jak się ma nad sobą "bat" - zorganizowany czas, posiłki pod nosem itd. najlepiej wyskoczyć na wczasy odchudzające, w primaverze coś takiego jest, pod okiem dietetyka i trenera uczysz się jak racjonalnie się odżywiać, moim zdaniem to brzmi całkiem sensownie.
 

navigator45

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja bym wam nie polecała tabletek! dajcie sobie z tym spokój - to i tak nie pomoże a prędzej zaszkodzi! ja schudłam 9 kg w 2miesiące - dwa razy dziennie wychodziłam z Liwią (moja suczka) na długie 30 min spacery i zafundowałam sobie pas odchudzająco-wibrujący (na brzuchu najwięcej tłuszczu mi się odkłada:/ i nie mogę tego nigdy spalić :/), ale dzięki spacerom i pasowi (kupiłam sobie z tej strony: http://www.matymasujace.net/) udało mi się zgubić parę kilo, w szczególności ładnie brzuszek mi się wstąpił :D
 

patrice6

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja uważam, że najlepsza metoda na odchudzanie to zmiejszenie wielkości posiłków o połowę + "myślenie" o tym co sie je - duzo warzyw, malo weglowodanow, zero słodyczy, duzo zielonej herbaty...
to najlepsza metoda bez zbytnich wyrzeczen i przede wszystkim nie daje efektu jojo...
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jasne, to już powiedział nie jeden specjalista : jadać częściej,ale w małych ilościach. Nie opychać się. Uprawiać także sport, pić co najmniej 2 l dziennie wody mineralnej.Odrzucić wszelkie mączne potrawy (kluchy, makarony, białe pieczywo) o sosach zapomnieć i sport, bo wiadomo trening czyni mistrza.Pa.
 
D

Dziubek_1

Guest
Slogany, slogany, slogany- jeść mniej, więcej się ruszać... napisano to już tysiące razy i co? Jak mieliśmy otyłe społeczeństwo tak mamy- jedyny rozsądny krok rządzących to (mam nadzieję że wejdzie w życie) zakaz sprzedaży na terenie szkoły żywności śmieciowej.
CO do odchudzania- na początek odtrucie organizmu, potem pozbycie się złogów jelitowych, na końcu dieta redukcyjna- tak to powinno wyglądać.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja np. nie nadaję się do długotrwałych diet, dyscypliny kulinarnej...Nigdy nie byłam otyła, ale lubię sobie pojeść, jestem niemal uzależniona od słodyczy, a chciałam być szczupła ;-) Zastosowałam więc dietę szwedzką (ona nosi wiele nazw: kopenhaska, skandynawska...), co prawda pomiędzy posiłkami głównie spałam, bo byłam głodna i rozdrażniona, ale po tygodniu przerwałam dietę (trwa 14 dni), bo schudłam 5 kg, a nie chciałam być patyczakiem. Od tamtej pory minęło 7 lat, jem co chcę, kiedy chcę i w jakich ilościach chcę, ruszam się raczej umiarkowanie (latem spacery, jazda na rolkach i tyle), a od 7 lat moja waga stoi w miejscu, nie było żadnego efektu jojo :) Choć wiem, że nie była to zdrowa i bezpieczna dla organizmu dieta....ale dla mnie jedyna skuteczna i jedyna taka, którą bylam w stanie przetrwać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry