Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
a co to jest? I czy to jest szkodliwe? Bo jak przyspiesza spalanie, to napewno ma mnostwo skutkow ubocznych??? :niepewny:
 

blondyna90

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
103
Punkty reakcji
1
Wiek
33
hmm co do odchudzania to sa jakies środki które może zarzywać kobieta karmiąca??
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
Dziewczyny wszytskie chcecie schudnąc a utrata kilogramów to nie wszytsko ! Ja schudłam ale co z tego jak został mi cellulit na nogach, KOSZMAR!
 
A

AlwaysOnlyYour

Guest
moim zdaniem to uprawiaj dużo sportu np. biegaj,chodź na basen lub siłownie i dużo pij wody, ogranicz sobie żeby po których się tyje jedź zdrowe jedzenie ,byc wytrwały i napewno będą efekty.
Pozdrawiam !
 

nalweka_poziomkowa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
102
Punkty reakcji
0
moim zdaniem to uprawiaj dużo sportu np. biegaj,chodź na basen lub siłownie i dużo pij wody, ogranicz sobie żeby po których się tyje jedź zdrowe jedzenie ,byc wytrwały i napewno będą efekty.
Pozdrawiam !


Czy dieta tez ma duze znaczenie na cellulitis? mam na mysli diete prawdziwa a nie tylko omijanie slodyczy?
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Tak jak to było na jednym democie : Odchudzałam się 2 tygodnie,a straciłam aż 14 dni.


No ludzie, nagłe przestawienie trybu życia nie jest dobre dla organizmu,tym bardziej rozwiającego się.Ty aż takiej nadwagi nie masz. Idzie wiosna, a w zasadzie już jes. Uprawiaj sporty,zamień słodyczne na owoce i wierz w siebie :)

Powodzenia :eek:k:
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
shati, nie, nie, nie,nie! twój sposób na schudnięcie nie jest dobry, nie popieram.

po 1 L-karnityna nie dziala u ludzi (chyba że na psychikę "biorę wspomagacz, szybciej schudnę)- była testowana na kotach i to na nie najbardziej działa
po 2 jedzenie o dowolnych porach dnia jest wręcz nie zdrowe bo metabolizm zwalnia, pozatym porcje muszą być niewielkie, bo z tego co napisałeś wychodzi że można zjeść to wszystko na śniadanie i reszta dnia głodówka. NIE!
po 3 dziewięć godzin to dość dużo, zdajesz sobie z tego sprawę? i siłownia przeważnie nic nie daje, tylko umiarkowanie intensywne ćwiczenia, a większość jak zobaczy siłownię od razu leci na ciężary (wiem po sobie :D)

pozdrawiam :)
 

soldado

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja jako dodatek do sportu i odżywiania się proponowałbym najbezpieczniejszą i najzdrowszą opcję-zioła:)(nie mylić z konopią:D). Wiem po sobie, że nie trzeba dużo biegać, czy drastycznie zmieniać swojej diety, by po takiej"kuracji" zmniejszyć swoją wagę i spalić "boczki";)
 

arkasza86

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Jest wiele sposobów na zdrowe odchudzanie ale jeden jest sprawdzony od 30 lat!
Więcej informacji na http://www.arek86.mojawaga.pl
 

Urszula25

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja w ciągu 3 miesięcy zrzuciłam 10 kilo, odstawiłam słodycze i zaczęłam ćwiczyć - bieganie, rower, od dwóch tygodni basen - codziennie rano
 

marta247

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Polecam dietę niełączenia-czyli węglowodany z białkiem, częstsze mniejsze posiłki, dużo owoców i warzyw
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Polecam dietę niełączenia-czyli węglowodany z białkiem, częstsze mniejsze posiłki, dużo owoców i warzyw
jem bardzo dużo owoców i warzyw zdrowo się odżywiam i jakoś tak czy siak w ciąży przytyłam 32 kg i już połowę rzuciłam ale jakoś nie mogę rzucić tej 2 połowy
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Chciałabym bardzo, bardzo, baaardzo schudnąć 9kg.
I co? I od połowy marca biegam 5km przynajmniej 5 razy w tygodniu, jem trochę mniej i ograniczyłam słodycze, a efektów nie ma, dodatkowo ważę 1kg więcej niz ważyłam.

Czy metabolizm ma wpłym na utrate wagi? Kiedyś szłam na kibelek z "grubszą sprawą" 3 razy w tygodniu, a teraz codziennie.

Mam 16 lat i kończe gimnazjum, a do szkoły średniej chciałabym wejść z nową figurą, więc do września muszę stracić minimum 7-8kg.

Ziemnaków nie mogę przestać całkowicie nie jeść, makaronu i ryżu też. Po prostu tych produktów jem mniej.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dziewczyny wszytskie chcecie schudnąc a utrata kilogramów to nie wszytsko ! Ja schudłam ale co z tego jak został mi cellulit na nogach, KOSZMAR!


A to dowod na to, ze trzeba chudnac stopniowo.

Chciałabym bardzo, bardzo, baaardzo schudnąć 9kg.
I co? I od połowy marca biegam 5km przynajmniej 5 razy w tygodniu, jem trochę mniej i ograniczyłam słodycze, a efektów nie ma, dodatkowo ważę 1kg więcej niz ważyłam.

Czy metabolizm ma wpłym na utrate wagi? Kiedyś szłam na kibelek z "grubszą sprawą" 3 razy w tygodniu, a teraz codziennie.

Mam 16 lat i kończe gimnazjum, a do szkoły średniej chciałabym wejść z nową figurą, więc do września muszę stracić minimum 7-8kg.

Ziemnaków nie mogę przestać całkowicie nie jeść, makaronu i ryżu też. Po prostu tych produktów jem mniej.


Moze idz do dietetyka? Na moje oko przy tak duzych staraniach powinnas juz dawno schudnac.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Tylko, że mi to nie idzie, myślę też dlatego, bo np podjadam słonecznik, wczoraj kilka paluszków. Potem mam wyrzuty sumienia ze w ogóle się na takie coś skusiłam :/

Może też dlatego tak wolno mi idzie, że były święta? Wtedy to poczułam się jakbym nie miała żadnych ograniczeń na co dzień.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tylko, że mi to nie idzie, myślę też dlatego, bo np podjadam słonecznik, wczoraj kilka paluszków. Potem mam wyrzuty sumienia ze w ogóle się na takie coś skusiłam :/

Może też dlatego tak wolno mi idzie, że były święta? Wtedy to poczułam się jakbym nie miała żadnych ograniczeń na co dzień.


No moze i dlatego, probuj dalej :)
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nie poddam się póki nie osiągnę celu ;D Tym razem nie mam słomianego zapału, nawet mnie koleżanki wspierają. Wszyscy z pizzerkami w szkole, a ja lansuję się na szkolnym korytarzu z kefirem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry