Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

jagodahh

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
102
Punkty reakcji
2
Miasto
lubuskie
A ja mam 1, 65 i warzę 52. ; ( . za dużo zdecydowanie jak dla mnie. ^
miej w :cenzura:e wagę :D Ważne jak wyglądasz, ja ważę więcej i też mam taki wzrost być może o pare centymetrów więcej. No ale wyglądam ok :D A jeszcze rok temu byłaaam gruba :D Ale się zawzięłam i jest spoko :D
 

pskochamcie1

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, hej .
Mam pewien problem z wagą : )
Chciałabym schudnąć trochę, lecz nie za bardzo wiem jak. Często byłam na różnych dietach lecz nigdy nie udało mi się wytrwać przy danej wadze.; (
Mam czyery miesiące na to by schudnąć, chciałabym dobrze wyglądać na wakacjach . ; d
Hmm, moim głównym problemem jest duży brzych i uda, choć ciało mam proporcjonalne to brzuch jest po prostu wielki.. .
Chciałambym zgubić tam troszkę tłuszczyku , zwłaszcza na brzuchu. Tak jak mówiłam, w żadnej diecie nie dotrwałam do końca , bo mam słabą wolę ;(
Czy moglibyście mi doradzić, jakieś ćwiczenia (. głónie na brzuszek.), dietę, nie chce się głodzić, bo wiem że to nie daje żadnych rezultatów i występuję efekt jojo.
Chcę chudnąć stopniowo ; D
Z góry wszystkim dziękuję ; )
 
S

scentia

Guest
Odpowiedz jest kilka postów niżej. Zgadza się głodówki nie mają sensu bo najpierw zagłodzisz organizm a on i tak prędzej czy później to sobie odbije. Co do diety to często ale niezbyt kalorycznie. A co do ćwiczeń to na pewno więcej jak nie tylko ćwiczeń dynamicznych: spacery o ile nie lubisz biegać, niedługo rower, ja bym raczej unikał ćwiczeń statycznych, ruch to podstawa. I brzuszki w klasycznej postaci w leżeniu na plecach ze skłonami: najlepiej z lekką izometrią chociaż na początku to może być ciężkie ale popróbuj - robisz skłon, chwilę przytrzymujesz i odpoczynek, przerwa powinna być z 2 razy dłuższa niż napięcie:)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Bardzo mądrze podchodzisz do tematu odchudzania. Nie warto stosować diet przynoszących błyskawiczne efekty, bo niestety w podobnym tempie zrzucone kilogramy do nas wrócą, bardzo prawdopodobne, że z nawiązką. 4 miesiące to dosyć niezły czas na osiągnięcie lepszej wagi, moim zdaniem powinnaś udać się do dietetyka, który ułoży dla Ciebie odpowiednią dietę. W Warszawie jest centrum medyczne Vimed (poczytaj na ich stronie vimed.pl), w którym opracowują bardzo fajną dietę pod fenotyp i genotyp każdego człowieka osobiście, nazywa się to indywidualną dietą metaboliczną. Z menu zostają wyeliminowane pokarmy, których Twój organizm nie przyswaja, natomiast zostają one zastąpione takim jedzeniem, które jest dla Twojego organizmu dobre. Odżywiając się w ten sposób można nie tylko schudnąć ale również wpłynąć na pozytywną zmianę naszego żywienia i stylu życia. Nie możesz też zapomnieć o aktywności fizycznej; warto chodzić na basen, fitness, biegać - robić coś żeby się ruszać.
 

edyciaz

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
ja proponuje skorzystanie z jakiś ćwiczeń albo konkretnego doboru produktów do posiłków:) wiele ciekawych informacji na ten temat znajdziesz na tej stronie http://www.odchudzanie-cwiczenia.pl/ ja z niej korzystam od jakiegoś czasu ale narazie z braku odpowiedniej ilości czasu wybrałam ograniczenie łaknienia, jedzenia jak kto woli ;p i działa nie podjadam między posiłkami mniej jem a dobrze się czuję. poza tym masz tam tez tablice kalorii i możesz sobie dobrać jakie produkty chcesz jeść a jakie wykluczyć z diety :) życzę powodzenia, na pewno się uda :)
 

ania_mar

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja zaczęłam ćwiczyć, kupiłam sobie pas odchudzający i na początku brałam spalacze tłuszczu. Znalazłam po prostu dobry sklep z tym wszystkim w którym dobrze mi doradzili:)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jest to www.sklep-presto.pl/
 
A

Aulelia

Guest
Istnieje podpięty temat "Jak schudnąć"- proszę tam pisać. Połączone.

Aulelia
 

Destirrel

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Spokojnie i na to jest rada :] . Sama stosowałam i polecam diete kopenhaską przez 13 dni możesz schudnąć nawet do 1o kg :D , ja osobiście schudłam 5,5kg. POLECAM !!!!
 
A

Aulelia

Guest
jednak trzeba mieć na uwadze, że jest to dieta bardzo radykalna i przeznaczona dla osób dorosłych. poczytajcie o tym w temacie "DIETY" - tam wszystko pisze na temat tej diety.
 

blackmadame

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Chrom (żeby zlikwidować apetyt na słodkie) i ruch, moi państwo.
Obiecuję sobie, że od jutra będę łykać chrom ;).
Wam też polecam.
 

Sociable

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
-Jeść często, ale mało.
-Dużo sportu
-Jeść o takich samych porach (najlepiej ustawiać przypomnienie w tel)
-Pić dużo wody , ok 2 litrów dziennie
-Nie jeść potraw wysokokalorycznych, słodyczy oraz nie pić napojów alkoholowych i napojów gazowanych
-Ostatni posiłek jeść przed 19.00
-No i aby wspomóc sobie brać chrom, aby zmniejszyć łaknienie.


Jeśli nie masz silnej woli zastosuj dietę MŻ (mniej żryj :lol: )jedz po prostu połowę tego, co do tej pory :)


Powodzenia ;)
 

blackmadame

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Pomysł z przypomnieniem w telefonie jest niezły ;).

Generalnie masz rację, dobrze sobie wybrać godziny, o których będzie się jadło.
Mi nigdy nie wychodzi, ale jak usystematyzuję plan dnia, będzie ok ;).
Let's do it ;).
 

Kopsnij_Mi_Szluga

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Opolskie
Radzę bieganie. Nawet jeśli go nie lubisz.
Sama biegam (choć nie lubiłam), powiem Ci, że po przebiegnięciu jakiegoś większego dystansu (takiego, do którego przygotowywałeś się jakiś czas) jesteś piekielnie zmęczony, a jednocześnie szczęśliwy i dumny z siebie. I masz satysfakcję, to piękne uczucie, że zrobiłeś coś dobrego dla swojego organizmu. Jeśli zastosujesz do tego zdrową dietę, bez słodyczy (z jednym dniem np. sobotą, który możesz przeznaczyć na przyjemności, np. batona, czekoladę), uwierz mi, na pewno schudniesz. Sama zrzuciłam 5 kilogramów w dwa tygodnie. Do tego masz świadomość, że Twój organizm jest Ci wdzięczny, że go oczyszczasz z toksyn. Mi takie myślenie zawsze pomaga. Do tego nie będziesz miał problemów z kondycją na wu efie.
 

Davera1

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
Najprostszym sposobem jest odstawienie słodyczy (pod hasłem "słodycze" rozumiemy także cukier do herbaty), tłuszcze też sio sio i no DUUUUUUUUUUŻO ćwiczeń- najlepiej co drugi dzień godzinkę, lub dwie :)
 

wutend

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witajcie! Wszystkich tych którzy chcą się skutecznie i zdrowo odchudzić zapraszam do wypełnienia tej ankiety http://www.wlc24.com.pl/ankieta/ Firma ta zajmuje się odchudzaniem nie poprzez głodzenie a poprzez dożywianie organizmu co sprawia, że jest to przyjemne, zdrowe i bezpieczne. Przy wypełnianiu ankiety proszę się powołać na stronę www.forumowisko.pl Wellness Life Challenge - gwarancją zadowolenia. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych.
 

mariiox

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja to uważam (chociaż nie jestem kobietą) że żeby schudnąć trzeba ruszyć dupe z przed kompa :p
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Tak, słyszałam o tej diecie, że się szybko chudnie a jeszcze szybciej kilogramy wracają z nawiązką ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry