Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biechów
ja odchudzam sie juz gdzies okolo 3 miesiecy i widać efekty;] co z tego wynika? lepiej odchudzac sie powoli lecz skutecznie niż szybko i bez rezultatów (jak robiłam wczesniej) także nie śpieszcie się a osiagniecie cel:) oczywiście przy silnej woli;p
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
dokładnie, zgadzam się z trusią lepiej odchudzać się metodą "małych kroczków" niż stosować jakieś radykalne głodówki. wskazane jest także jedzenie od 5 do 6 razy dziennie, ale w małych ilościach. to na prawdę działa! a poza tym wcale nie czujemy się jakbyśmy były na diecie ;) niestety, chcąc schudnąć ograniczamy jedzenie słodyczy, chipsów, tłustych wędlin, białego pieczywa. po pewnym czasie można się od tych "przyjemności" kompletnie odzwyczaić :) ja np. jak mam ochotę na słodkie to sięgam po jogurcik, czy banana - smaczne, zdrowe i przy tym wpływa pozytywnie na przemianę materii :)
 

Meme

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
nooo to rzeczywiście otyła jesteś! Nie rozumiem nie rozumialam i nigdy nie zrozumiem dziewczyn które chcą wyglądać jak drut kolczasty ::sick:: Twoje BMI TO 19,14 czyli masz prawie NIEDOWAGĘ a nie NADWAGĘ drogie dziecko.


Ha, ha, ha.

Po pierwsze, co wszyscy dobrze wiemy:

'PRAWIE' ROBI RÓŻNICĘ

Po drugie- waga prawidłowa to BMI nie niższe niż 18,5 więc nie wiem czemu się czepiasz, jeśli ktoś woli być w niższej granicy normy.

Jako trzecie i ostatnie- nikt nie wymaga od Ciebie zrozumienia dziewczyn które (jak to ujęłaś) "chcą wyglądać jak drut kolczasty". A skoro swoim komentarzem nie wnosisz nic poza poglądami osobistymi, to nie wiem na co Ci się wypowiadać nw temacie tego co jest dla kogoś dobre.


edit:

PS
przypuszczam, że mnie z:cenzura:i*cie, ale uważam, że to co piszę jest słuszne
 

mot

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
193
Punkty reakcji
0
Też uważam, że to co piszesz, Meme jest słuszne jak najbardziej :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Wiecie? Ja się już przekonałam, na sobie to nieważne, ale na wielu moich koleżankach, że BMI w kwestii tego, jak wyglądamy jest o kant d*** potłuc. Bo to ile ważysz i ile masz wzrostu ma się jak gwóźdź do piłki z tym jak wyglądasz i jak się czujesz we własnym ciele. Ja mam idealne BMI - i co?! I g*wno moi drodzy... Fałdki na brzuchu, tłuszczyk na udach i nikt mi nie wmówi, że to dobrze.
Niedługo (po wyjeździe) mam zamiar przejść na dietę proteinową. Mam nadzieję, że ta dieta mi jakoś ogarnie system żywienia, bo ponoć uczy dobrych nawyków. A te wszystkie diety cud to można między bajki wsadzić. Do tego siłka, snowbaord i zobaczymy co z tego będzie na wiosnę przyszłego roku - taki jest plan ;) Nie spieszy mi się, tyle lat przeżyłam w takim ciele to pożyję jeszcze, ale chce być zdrowsza i sprawniejsza, więc trzeba coś robić :)
No... To ktoś próbował tej diety Dukana? :)
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
najgorsze jest w każdej diecie to, że na początku chudnie biust, a dopiero potem reszta :/
i zgadzam się ze szybkie diety cud są do niczego <_<
 

dorotka1989

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bydgoszcz
Ja też mam problem za niecałe dwa tygodnie idę na ślub mam już sukienkę ale trochę przytyłam i nie leży już na mnie tak jak powinna. Tzn. tyłek jakiś taki duży mam :/ Mam 164 cm i 53 kg. Wszystko ok ale jak mam trochę z tyłka zgubić ?? Pomóżcie :/
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nie ma takiej diety na tak szybkie schudnięcie, musiałabyś chyba nic nie jeść przez te dwa tygodnie :)
Ja to jak chce pozbyć się kilku kilogramów to przed ćwiczeniami piję sobie mocna kawę bo wspomaga tremogeneze i jest naturalnym spalaczem tłuszczu.
 

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biechów
Ja też mam problem za niecałe dwa tygodnie idę na ślub mam już sukienkę ale trochę przytyłam i nie leży już na mnie tak jak powinna. Tzn. tyłek jakiś taki duży mam :/ Mam 164 cm i 53 kg. Wszystko ok ale jak mam trochę z tyłka zgubić ?? Pomóżcie :/
ja polecam diete kapuścianą jeżeli zależy Ci na szybkim schudnieciu w krótkim czasie;] w tydzień możesz schudnąć nawet 8 kg:)
 

screen

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ale skoro chodzi o sam tyłek, to nie wystarczy kupić jakiegoś balsamu wyszczuplającego i masować nim tyłem dwa razy dziennie? może to robic druga połowa - wtedy jest milej ;)
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
ja wogole nie cierpię i nie stosuje diet, co najwyżej trochę się ograniczam ale nie w żaden specjalny sposób :)
 

Reactivation

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
Włocławek
Wszystko w bieganiu, jeżdżeniu na rowerze (ogólnym wysiłku fizycznym) polega na metabolizmie. Biegamy - najpierw spalamy węglowodany dopiero tkankę tłuszczową, więc im mniej jemy tym mniej węglowodanów, i teraz wszystko trzyma się kupy.
 

słowik80

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim dużo ruchu, żadnego siedzenia przed komputerem tylko bieganie i siłownia, a najlepiej jak się wspomożesz jakimś suplementem. Na mmo.pl znajdziesz tego trochę, zadzwoń do nich lub napisz - powiedz trochę o swoim ciele, a oni już Ci powiedzą co masz stosować. Ja tak zrobiłam i uwierz zadziałało...
 

pragha

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
A ja ćwiczę na moim nowym Wii Fit http://www.euromall.pl/product-pol-32655-Wii-Fit-mata-gry.html , kupiłam jakieś 2 miesiące temu i widać efekty. Moim zdaniem jak nie poćwiczysz to żadne diety nie pomogą. Ja teraz mam swojego prywatnego "trenera" i idzie mi całkiem nieźle. Zaoszczędziłam na aerobiku a poza tym kupe zabawy z tym Wii Fit.
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Jeśli schudnąć to nie szybko tylko skutecznie. A jeśli dieta ma być dobra i skuteczna to musi być konsekwentna i wsparta jakąś aktywnością bądź suplementacją. Bardzo dobre efekty można osiągnąć z produktami z suplementymbm.pl. Ukierunkowane są one na oczyszczanie organizmu i sprawdzają się z nakomicie u ludzi którzy są w stanie uregulować nieco swój dzień i swoją dietę. Nie jest ważne jak szybko ktoś traci kilogramy ale ważne jak skutecznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry