Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Biechów
biegam tylko 30 minut dziennie a efekty sa. aa i to nie 600 tys kalori tylko 600;p tyle bym nie zdołała pomieścić ;d
 

Ixidor

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
35
biegam tylko 30 minut dziennie a efekty sa. aa i to nie 600 tys kalori tylko 600;p tyle bym nie zdołała pomieścić ;d


Trening krótszy niż około 25 minut, ale bardziej intensywny wpływa na zwiększenie wydolności krążeniowo - oddechowej. Natomiast dłuższy, mniej intensywny powoduje zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej :)
 

sanczezo

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Elbląg, Nowy Dwór,Malbork, Braniewo
Z tego co wiem energia 600 kalorii bylaby za mala do poruszania przez 24h cialem fizycznym o wadze kilkudziesieciu kilogramow. Nie mowiac o wewnetrznych procesach jak bicie serca, praca pluc czy watroby i nerek. Jest to 600kcal, czyli kilokalorii. KILO = 1000. A wiec 600 kilokalorii = 600 tysiecy kalorii = 600.000 kalorii. Moze sie nie znam, ale cale zycie myslalem, ze to wlasnie tak jest. Przeciez jedna kaloria to tylko jakies 4 dżule (J). A wiec 2400 J to byloby troche malo, nieprawdaz. Wiec chyba jest troche racji w tym co mowie. Ogolnie to sie wlasnie klade spac, wiec moze nie mysle juz racjonalnie, bo polowa mnie jest juz w objeciach Morfeusza, ale chyba mam racje z tymi tysiacami.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Dudeczka, po przeczytaniu tego artykułu postanowiłam znaleźć wsparcie i motywatora w postaci drugiej odchudzającej się osoby. :D Ten konkurs drużyn to super sprawa, w kupie zawsze raźniej :) A z tych diet to najbardziej mi podchodzi ta nowalijkowa
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
A po co chudnąć chcecie ? Rozumiem bieganie to samo zdrowie.. ale inne zabiegi... to droga do... anoreksji..
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Nekro, chcemy pozbyć się nadmiaru tłuszczu, po co z sadłem po Europie biegać, kiedy można to zgubić i to w nawet przyjemny sposób. :]

Dudeczko, naprawdę chcesz mnie przygarnąć? :) Będę Ci bardzo wdzięczna :)
A jaką dietę stosujecie w Drużynie? Tą spalającą tłuszcz?
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Stosujemy ta spaająca tłuszcz, bo waga jest raczej dobra, zerknij na BMI, ale kwestia estetyki i ciekawe dietki dziewczyny z konkursu wklejaja, na czym to ludzie nie chudną. Skoro jest tyle diet to czemu jest tyle nadwagi w świecie....? :(
nero z tym bieganiem, to sie zgadzam, samo zdrowie, jestem na etapie kompletowania ubrań do joggingu :D
 

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Biechów
odnośnie anoreksji to niemam i nie zmierzam ku niej. juz 3 tygodnie sie odchudzam (z 2 dniową przerwa) i czuje sie znakomicie:) tyle że już nie mogę biegać bo coś chyba źle stanęłam i mnie strasznie boli;/ zostały mi tylko ćwiczenia
 

qqrytek

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
woj. Śląskie
Mam nadwagę, i zamierzam ćwiczyć codziennie na rowerku stacjonarnym (a dokładnie to takie urządzenie bez siodełka, pedałuje się i pracuje rękami trzymając dwa drążki niby kijki narciarskie).

Mam pytanie:
żeby spalić tłuszcz to lepiej jest
1. ćwiczyć 2x dziennie po pół godziny (rano i wieczorem)
czy
2. ćwiczyć 1x dziennie przez 50 minut, np. wieczorem.

Co da lepszy efekt?
 
Status
Zamknięty.
Do góry