Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

paprotka86

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wrocław :)
trudno przekonać kogoś kto siebie nie akceptuje że kilogramy są ok a dieta bezsensu..ja. np. mam manie myślenia o moich kilogramach i nie umiem przestać!!! a dieta czasami jest wporządu np. żeby poczuć się bardziej "lekko" ;)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
a ja dbam o figurke cwiczac regularnie i zwracam uwage na to co jem ale bez glodowek oczywiscie :) do tego kupilam sobie jakis czas temu Clarinol z CLA i po 2 miesiacach moge juz napisac ze efekty sa nie od razu ale sa najbardziej zadowolona jestem z moch nozek:)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
takie podejscie jak twoje jest podobne do mojego, ja tez chcialam poczuc sie "lzej" dlatego zaczelam cwiczyc...teraz lepiej spie i jakas tak bardzije ześka jestem
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
oj ja też się chcę teraz przed wyjazdem lżej poczuć... dietka oczyszczająca chyba będzie w sam raz nie sądzicie? :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
a co z nóżkami robiłaś że jesteś taka zadowolona? :D
 
P

Pałka

Guest
Kiedy jest się na diecie, nie powinno się jeść żadnego pieczywa. No, chyba że chcecie żeby odchudzanie dłużej trwało :)
 

maslorzechowe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
PZN
Nie, wg mnie lepiej jesc pieczywo, bo pozniej jak sie znowu wlaczy go w jadlospis, to efekt bedzie wiadomy, chlebus rozpycha a razowy i to np ze slonecznikiem, jest b. zdrowy, a trzeba wraz z wysilkiem fiz spozywac duzo wartosciowych rzeczy i zgadzam sie z tym opisem diety. Dziala
 

Dj_aga

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Miasto
Błonie
ja mam 52 kg na 150 zwrostu chciała bym troche zrzucic zeby mi było lepiej...
 

CompletelyOther

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
witam :) mam 165 wzrostu i waże 64 kilo, w tym dużo waży biust, ale wspominając o nim, chciała bym z niego też trochę zrzucić. :) może macie jakiś propozycje na szybką i trwałą diete. ale bez żadnych cudaśnych rzeczy, wole jeść prosto zdrowo i mało, niż jakieś mięsa pieczone. więc jakie macie propozycje? i co robić, jakie ćwiczenia, żeby to przyśpieszyć? pozdrawiam :)
 

Attachments

  • serce.gif
    serce.gif
    209,4 KB · Wyświetleń: 44

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ogranicz węglowodany, jedz więcej warzyw i białego mięsa... Ćwiczenia? Jedyne co przychodzi mi do głowy to pompki :bag: A tak ogólnie to biegaj i pływaj.
 

CompletelyOther

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
robię praktycznie wszystko co napisałaś, ale unikam mięsa, jakoś tak nie chce, może się boje .. zrobie wszystko, żeby stać się szczupłą dziewczyną! :)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
To może zapisz się do jakiegoś klubu fitness, będziesz mogła wtedy więcej nad sobą pracować. Wyrwałość to klucz do sukcesu. Nie ma nic na szybko.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jedz mało a często, lepiej napchać się gotowanego kalafiora (90 kcal na całe opakowanie mrożonki) niż kanapek.
Co do ćwiczeń to bym nie przesadzała, bo wyrobią Ci się mięśnie, chyba że chcesz je mieć. Bardzo bym wolno pływała, biegała, chodziła na Twoim miejscu niż robiłą pompki czy brzuszki. Ćwiczenia statyczne wzmacniają mięśnie, a w terenie spalają kcal.
Napisz ile masz lat? Jaki tryb życia prowadzisz? Swoje zwyczaje żywieniowe, czyli z czego nie chciałabyś rezygnować.
 

nielegalna17

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
220
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
ognisko domowe:)
biegaj, rób brzuszki i kręć na hula hop. brzuszek, talia , biodra i uda idą w dół :) unikaj słodyczy ;p tym sposobem straciłam 4 kg, i 3 cm w atli, 2,5 w biodrach :) i 2 cm w udzie :) i dalej ćwiczę ;p
 

CompletelyOther

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
a więc mam 15 lat, raczej prowadze aktywny tryb życia, zawsze tak było, ale ostatnio się rozleniwiłam, znaczy kilka miesięcy temu, może nie tak, że rozleniwiłam, ale zaczełam dużo jeść. zrezygnowałam ze słodyczy, jem w tedy kiedy jestem głodna, a to bardzo żadko.. jem warzywa, owoce, ciemni i chrupki chleb, ser, poje mleko, płatki fitness. i może coś jeszcze ale w tym stylu.. biegam codziennie około 40 minut, robie 150 brzuszków dziennie, czasem ćwicze na stepie, a poza tym 5 godzinn\ dziennie biegam po schodach :) teraz może zaczne kręcin na hula-hopie, zawsze byłam w tym najlepsza :D wygrywałam wszystkie konkursy w kręceniu hula-hopem :p

a zrezygnoować mogę ze wszystkiego z czego trzeba :)
 

Attachments

  • serce.gif
    serce.gif
    209,4 KB · Wyświetleń: 47
Status
Zamknięty.
Do góry