Jak szybko schudnąć?

Status
Zamknięty.

anetiss

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
43
No może 4 godziny na początek to będzie trochę za dużo:) Ale to prawda że zdecydowanie najlepiej jest pokochać jakiś sport! Wtedy nie trzeba się do niczego zmuszać i chudnie się w zasadzie "przy okazji" Naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie i swietnie się bawić. Piękna sylwetka będzie efektem ubocznym:) Między innymi o tym pisze na moim blogu!
http://www.schudnijzprzyjemnoscia.proste.pl/jak-byc-szczupla-juz-na-zawsze

pozdrawiam wszystkich odchudzających się i trzymam mocno kciuki!!!
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
No może 4 godziny na początek to będzie trochę za dużo:) Ale to prawda że zdecydowanie najlepiej jest pokochać jakiś sport! Wtedy nie trzeba się do niczego zmuszać i chudnie się w zasadzie "przy okazji" Naprawdę każdy może znaleźć coś dla siebie i swietnie się bawić. Piękna sylwetka będzie efektem ubocznym:) Między innymi o tym pisze na moim blogu!
http://www.schudnijz...a-juz-na-zawsze

pozdrawiam wszystkich odchudzających się i trzymam mocno kciuki!!!

Co do sportu... brydż sportowy też jest fajny :p
 

I_Repair_You

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
1
Wiadomo co do sportu to zgadzam się w pełni.
Ale jeśli jest się anty-sportową osobą , to najlepiej znaleźć coś co zmotywuje do ćwiczeń,diety czy ruchu :)
 

yasminka23

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
lekarze zalecają dwa litry wody dziennie , oczywiscie wraz z zupami, wodą w spożywanych produktach itd itp
natomiast kiedys potrafiłam wypić 1,5 l samej wody z butelki dopóki nie zorientowalam sie ze po wodzie puchne!

i to ejts fakt, skonczylam pic te nie pojęte ilości wody, teraz pije rzadko tylko jak faktycznie czuje ze chce pic lub jak czuje ze mam na cos ochote (chęć na słodycze, na jedzenie moze byc spowodowane małą ilością wody w organiźmie czy tez jak to inaczej nazwac - byciem spragnionym)

przestałam pić takie ilości wody, schudłam poprzez nie objadanie się i dużo sportu, czuje się teraz lekko i zwiewnie aczkolwiek pare dni temu dorwałam sie do litra wody ( pijam tylko niegazowaną) i spuchłam!

wyraźnie zauwazylam wraz z mama i siostra krągłosci na nogach, brzuchu...

wiec jaka jest prawda? ja juz poznalam swoje ciało..
 
C

compton_style

Guest
Nie przesadzajmy, on robi tylko pompki i brzuszki. Dietę dobrałeś całkiem niezłą, dobrze, że pięć posiłków dziennie. Postaraj się jeść dużo kurczaka, indyka, ryb i ryżu, to pomoże Ci budować mięśnie. Co do ostatniego posiłku, to niby najzdrowiej jest jeść ostatni o 18, ale pomyślmy chwilę: kto tak robi? Ktoś to ma dużo wolnego czasu, jest zawodowym sportowcem albo jest bezrobotny. Zazwyczaj człowiek o 18 kończy dopiero dzień roboczy czy szkolny i ma nie jeść nic? Moim zdaniem jedzenie po 22 jest naprawdę szkodliwe, ale jak ktoś zje lekki, ale energetyczny posiłek o 21 to nic mu się nie stanie. Zawsze taki posiłek można zastąpić jakąś odżywką, ja np. jem teraz Milkoshake Power Protein i czasem robię go zamiast posiłku, jak mam mało czasu. Po to są odżywki, żeby w przypadkach jak ktoś ma zajęty dzień, zastąpić jakiś posiłek odżywką.
 

dihenbahen

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
compton_style nie prawda,że o 18-stej może jeść tylko " ktoś kto ma dużo wolnego czasu, jest zawodowym sportowcem albo jest bezrobotny" (taki argument można również podać jako wymówkę od np. biegania)- nie słyszałam żeby ktoś zabronił jeść w pracy. Jak ktoś potrafi to nawet w szkole na zajęciach zje.

A jeśli chodzi o dietetyka to nie przesadzałabym. Zresztą autor zbyt wysokiej poprzeczki sobie nie postawił.Od pompek czy brzuszków jeszcze nikt nie umarł, a zresztą nie wierze,że się tak katuje. Człowiek wręcz pozorom nie jest głupi i jak już nie ma siły robić tych pompek to sam się nie wykończy i w porę zrezygnuje z dalszych ćwiczeń.
 

Barmanka

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Londyn
Wlasnie jedzenie tylko do 18 to mit... podobno... od kilku lat amatorsko zajmuje sie dietetyka i wiem ze wazne co sie je i na ile przed pojsciem spac, a nie czy to jest przed 18 :mruga:
Polecam jakis lekki bialkowy posilek, na godzine, najpozniej 40 minut przed snem, twarog, kawalek miesa z kurczaka, ewentualnie ... jajecznica bez tluszczu :eek:k:
a co do przemyslanego odchudzania, to uloz diete zbilansowana, odejmij na poczatek 200 kcal z tego bilansu i cwicz. Wszystkie informacje na temat poprawnego odzywiania na pewno mozna znalezc googlami, wiec do dziela ...
 

vivi33

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Można też dla poprawy sylwetki dodać plastry , pomagają w schudnięciu i poprawiają sylwetkę proponuje slimpatch.
 

anetiss

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Trzeba ograniczyc słodycze i słodkie napoje... to chyba najtrudniejsze wyzwanie w odchudzaniu ale daje rezultaty!!! Ja walcze ze słodyczami na różne sposoby:) i nawet zajęłam się pisaniem artykułów na moim blogu właśnie o tym, jak pokonać słodycze:) Możecie poczytać. Mam nadzieje że pomoże:)
 

olguśka18

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2009
Posty
134
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Miasto
Własny świat :)
E tam.
Ja przez ostatni rok schudłam 10 kg (chociaż nawet nie miałam z czego :O ) bez żadnej diety, odchudzania czy ćwiczeń. Jadłam co popadło, nie szczędziłam sobie :p Przynajmniej raz dziennie jadłam pizze albo frytki.
Więc moim zdaniem, nikt Ci nie doradzi co zrobić. To zależy od organizmu, dlatego diety cud to ściema :D
Musisz znaleźć swój własny sposób. Powodzenia.
 

vivi33

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
E tam.
Ja przez ostatni rok schudłam 10 kg (chociaż nawet nie miałam z czego :O ) bez żadnej diety, odchudzania czy ćwiczeń. Jadłam co popadło, nie szczędziłam sobie :p Przynajmniej raz dziennie jadłam pizze albo frytki.
Więc moim zdaniem, nikt Ci nie doradzi co zrobić. To zależy od organizmu, dlatego diety cud to ściema :D
Musisz znaleźć swój własny sposób. Powodzenia.

Niestety nie każda z nas może jeść wszystko i tak zjechać z wagi niektóre muszą szukać dodatkowych pomocy w postaci diety, suplementów czy tak jak ja plastrów enislimpatch lub czegoś innego. Mogę ci tylko pozazdrościć.

Niestety nie każda z nas może jeść wszystko i tak zjechać z wagi niektóre muszą szukać dodatkowych pomocy w postaci diety, suplementów czy tak jak ja plastrów enislimpatch lub czegoś innego. Mogę ci tylko pozazdrościć.
 

anetiss

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Dla antysportowców dobre bedzie włączenie sobie ulubionej muzyki i poskakanie lub potańczenie do niej :tanczy::) Tak zupełnie na luzie i dla zabawy. Każdy ma jakiś ulubiony kawałek który go stawia na nogi :) nawet trzepanie włosami do heavy metalu pomoże spalic trochę kalorii :D tylko trzeba uważac na szyję hehe
 

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biechów
witam;] ja schudłam 20 kg w miesiąc i 20 dni dokładnie;] jadłam 3 owoce dziennie (morele) i dużo spacerowałam i czasami ćwiczyłam;] jak się naprawdę chce to można osiągnąć wszystko;] pozdrawiam
 

19chasia91

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć! od 3 dni zaczełam sie odchudzać. Mam 19 lat, 165cm wzrosyu i kurdeeee... 75kg.
trzeba coś z tym zrobić pomyślałam i zaczełam sie odchudzać. Fajnie by było gdyby ktoś, tak jak ja zaczynał. Była by to motywacja, i wsparcie.
i... macie jaieś sprawdzone sposoby? albo jakiej wspomagacze? :niepewny:
 

Olciek_

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
trusia, przez 20 dni jadłaś tylko po 3 morele dziennie i nic więcej? nie brakuje Ci teraz skladnikow odzywczych np białka?
a teraz jak sie odżywiasz? jesz "normalnie"?

skad wy bierzecie motywacje do ograniczania się w jedzeniu?
;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry