Jak sprawić facetowi przyjemność?

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
I właśnie zaświtał mi pomysł w mojej zrytej bani, u mnie we wrocku sa takie strasznie długie trasy tramwajem (na leśnice i na kowale jak sie jedzie jak ktoś orientuje sie troche we wrocku) no i tam czesto jezdzi pusty 2 wagon a na tych trasach przystanki sa w ogromnej odległości od siebie wiec jak by trafic na moment kiedy jedzie sie samemu to czemu nie ??
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
39
NIo to jak juz spróbujesz w tym tramwaju to napisz czy było ciekawie.... :sexy:
Ty tu hop siup bara bara a tu "bileciki do kontroli prosze " hehe :p ale by była jazda :p
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
raczej bym nic nie świrował jak by ktoś był w tym samym wagonie. ewentualnie podszedł bym na sam poczatek drugiego wagonu. to ze w pierwszym byli by ludzie nie przeszkadzało by mi :sexi: . a co do sexu w tramwaju to kiedys kolezanka robila mi loda na petli tramwajowej i było całkiem fajnie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Taka adrenalinka to coś dla mnie musze spróbować :p
Pod wieczór go wyciągne dawno nie jeździliśmy tramwajami... :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
kurcze ostatnio robilam loda w autku chlopakowi a kolo nas pzrechodzili ludzie, on sie wstydzil, a ja nie chcilaam pzrerwac :] ale bestia ze mnie

hmm troszke zeszlismy z tematu, sprobujmy do niego wrocic :) co sprawia facetowi przyjemnosc?
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
eh pifffko, jazda autem itp............
a co jeszcze zwiazanego z seksem moze sprawic facetowi przyjemnosc?
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
zlizywanie bitej śmietany ze swojej kobiety potem sex (sex+ jedzenie, jak by to jeszcze zrobic w autku to chyba był by ideał poprostu max przyjemności)
 
Do góry