Jak sprawić facetowi przyjemność?

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Facet również posiada mnóstwo erogennych miejsc na ciele, lecz to chyba zależy od samego osobnika. Oprócz oczywistych intymnych miejsc (które to niby facetem kierują B) ) będą to okolice za dolną częścią ucha (językiem, czuć urywany oddech partnerki ... pełen odlot ;) ).
Pocałunki w bocznych okolicach bioder, również należą do co najmniej przyjemnych :eek:czko:

Niektórzy są wrażliwi na dotyk włosów, kiedy partnerka "wędruje" nimi po męskim ciele.

Tak ogólnie to ogólnie to chyba wszystko przychodzi na drodze eksperymentów. Trafiając na wrażliwy punkt na ciele mężczyzny, możecie doprowadzić do tego, iż sex oralny będzie tylko drobnym dodatkiem do całości :)

Ostatecznie możecie siąść zespoleni na włączonej pralce, ustawić wirowanie ... i czekać na efekty :nieaniol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Facet również posiada mnóstwo erogennych miejsc na ciele, lecz to chyba zależy od samego osobnika. Oprócz oczywistych intymnych miejsc (które to niby facetem kierują B) ) będą to okolice za dolną częścią ucha (językiem, czuć urywany oddech partnerki ... pełen odlot ;) ).
Pocałunki w bocznych okolicach bioder, również należą do co najmniej przyjemnych :eek:czko:

okolice bioder? tego nie zauwazylam :mruga:
Pegaz z ta pralka to mnie rozbawiles :D
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
nika w autku dlatego że to by były 3 przyjemne żeczy naraz bo faceci (przynajmniej w wiekszości) uwielbiaja samochody
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Pegaz z ta pralka to mnie rozbawiles :D

Dla wybitnie leniwych, zmęczonych ... przy okazji nie można zarzucić facetowi, że do prania się nie przyczynił :eek:czko:

WiŚnIa_WrOcEq
nika w autku dlatego że to by były 3 przyjemne żeczy naraz bo faceci (przynajmniej w wiekszości) uwielbiaja samochody

Jak już preferujesz strefy zamknięte, spróbuj pod prysznicem. Efekt niebo lepszy ... nikogo w tyłek nic nie uwiera B)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
mnie to tylko po autku glowa boli od uderzen :]
a moj facet woli lozeczko :)

no jasne Pegaz przyjemne z pozytecznym ;)
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
wystarczy mieć duże autko i juz nic sie nie obija. A to że pod prysznicem jest lepiej to racja
 

leshniak

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Miasto
zza firewalla :)
eeeee tam, wystarczy szyberdach, zeby nogi mogly wystawac :D
albo cos takiego chociaz
2.jpg
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nieee no w takim maluchu to moge szaleć do rana Buahahahaha :lol: O ja nie moge... :rotfl2:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
spoko, no moj chlopak nie ma zbyt duzego autka i moze dlatego mnie potem glowa boli :D
a pod prysznicem seksu nie probowlalam, tylko pieszczoty byly
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Wiśnia a jaka pozycje polecasz? :D no bo pod prysznicem to ogolnie cięzko stać, slisko jest itp o upadek nietrudno :]
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
to juz pozostawie twojej wyobraźni wystarczy sie postarac a zadnej wywrotki nie bedzie.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
z moim talentem do przewracania sie to nigdy nic nie wiadomo :D
ale jak bede miec okazje to sprobuje :p
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Nika próbować to zawsze możesz

Nie no ten "pimp my maluch" jest the best ^^

rzuca sie w oczy jak nie wiem co :p
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Wiśnia a jaka pozycje polecasz? :D no bo pod prysznicem to ogolnie cięzko stać, slisko jest itp o upadek nietrudno :]

Oj Nika, to już zależy jak duża ta kabina ;)

Jeśli niewielka to z oczywistych względów pozycje stojące. Wystarczy pamiętać by nogi (obie :p ) stabilnie do płytek przylegały.
Jam macie możliwość siąść to w sumie nie ma żadnych ograniczeń a bezpieczeństwo wzrasta do 100 % :eek:czko:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja i tak sliskim kafelkom i szkle nie ufam, zeby tak chata byla wolna, marzenie, to bym sie moim kofffaniem zajela i to porzadnie :D
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
aco nika chcała byś wyprubować propozycje aegaza z pralka czy może jakaś inne pomysły??
 
Do góry