Jak sprawić facetowi przyjemność?

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiesz nika19 i taki , i taki....



Ja uwielbiam się jej patrzyć w te piękne oczy... móglbym tak cały dzień... Może to nie jest takie podniecające ale to lubie...

A co do rozebranej :] To wystarczy mi juz troche odkrytego ciałka... :] Uwielbiam całowac jej brzuszek :D I to juz mnie podnieca...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nastepny adorator brzuszka sie znalazl, ja nie wiem co takiego jest w brzuszku, moj to jak kawalek brzuszka zobaczy to......... zaraz go caluje
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
nastepny adorator brzuszka sie znalazl, ja nie wiem co takiego jest w brzuszku, moj to jak kawalek brzuszka zobaczy to......... zaraz go caluje



No ja tez tak naprawdę nie wiem :p Po prostu wasze brzuszki są piekne :D No się nie dziw że całuje...pewnie jak tak odkrywasz ten brzuszek to aż sie prosi żeby go całowac :) Najlepsze są okolice pępka :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no dokladnie brzuszek i pępuszek :)
e tam moj brzuszek zwyczajny jest :]
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
o ile dobrze przesledzilam wypowiedzi to jeszcze nikt o tym nie napisal.

Jak wszystkim wiadomo cholernie erotogennym miejscem u kobiet sa piersi. A czy bardzo sie zdziwicie jak Wam powiem ze niektorych facetow nic bardziej nie jara jak ssanie ich sutkow?? Z reszta nie tylko ssanie ale tez wszystkie inne formy pieszczot: lizanie, gryzienie, albo poprostu sam oddech.

No i jeszcze okolice kręgow szyjnych sa wrazliwe. Moj chlopak dostaje takiej fajnej gesiej skorki jak go tam lize. :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a moj twierdzi, ze pieszczenie jego sutkow jest jedynie przyjeme, a nie jakies tam nieziemskie :] a szkoda bo lubie mu sutki męczyc :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no nie tylko sutki, to dodatkowa atrakcja podczas robienia loda i nie tylko :p
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Każdy chyba kiedy jest pieszczony odlatuje?! :D
 

Badzio00

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Zdecydowanie odltuje przy pieszczotach... A sutki??? Tego jeszcze nie probowalem... Z kregami szyjnymi sie zgadzam... Zreszta ja jakos caly jestem erogenny... :D
 

Badzio00

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2006
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ci jest dobre nie jest złe...

Lubie jeszcze pieszczoty wewn czesci ramion i przedramion... :D BOMBA...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a co powiecie na pieszczoty nóg? szczegolnie pod kolanami? moj chlopak lubi bardzo :)
 
Do góry