Jak sprawić facetowi przyjemność?

kasiula0880

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiadomą rzeczą jest, że facet osiąga orgazm tylko przez drażnienie itd. penisa, ale czy ten orgazm jest za każdym razem taki sam? Jak dotykać żeby sprawić mu największą przyjemność?
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
w necie też są zamieszczone fragmenty kamasutry wystarczy poszperać i poczytać :p i może sie czegoś poduczyć :p

[ Dodano: 16 Maj 05, 16:28 ]
nie trzeba czytać całych kiążek :p
 

Unimil

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ale kurcze! Dlaczego według was sprawicie facetowi przyjemność tylko seksem!? Drogie kochanki, dziewczyny i żony wystarczy kupić mu piwo i włączyć mecz lub cos w tym stylu. I oczywiście wspólne obejrzenie go. To takie trudne? :)
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
no nie wiem czy umiesz czytać zauważyłeś może jak się nazywa to forum chyba Erotyka no więc jakich odpowiedzi się spodziewać można :) :suchy:
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
hihihi :p .Czasami mozna poczytac o "takich sprawach" w kosmo i fundnac przyjemnosc mezczyznie :)
 

kasiula0880

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wy tu gadu-gadu, a ja dalej nie wiem co mam zrobić żeby mojemu facetowi było jak najbardziej przyjemnie? co dotykać? jak dotykać?
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
a mi się wydaje, że nie am co radzić tylko ćwiczyć!! i to, co zrobisz z facetem, to kwestia Twojej pomysłowości i temperamentu.......ale to moje zdanie ;)
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Hehe, cwiczenie czyni mistrza! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
ale trzeba uważać żeby nie przesadzić z tym ćwiczeniem bo facet ci padnie (maly mu klapnie) a w najgorszym wypatku to mu się zrobi jeszcze ciemno przed oczmi i cały zemdleje :p :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
nika napisał:
no moze jak by zbieral to okoko cwierc szklaneczki by sie uzbieralo

nie, aż tyle !!! no nika to trzeba by doświadczenia zrobi ć ile bo tak na oko to coś mi się za dużo wydaje ile powiedziałaś :rotfl:
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
wątpię że któryś to zrobi (to jest tak samo jak z tymi zdjęciami w innym temacie) :( a szkoda bo nam danych brakuje :hyhy:
 
Do góry