Jak się nie przejmować ocenami....

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
W 1kl miałam świadectwo z paskiem i nauka szła mi łatwo. Teraz też mogłoby tak być, no ale ja już się poddaje i wolę pokazać się z jak najgorszej strony. I jestem inteligetna, wiele ludzi to mi mówi. Chcę się uczyć historii, lecz nie mam do tego warunków ze względu na nauczycielkę.
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
zależy jeszcze jakie osoby ci to mówią ;dddd heh,


Wiesz może jakbyś po prostu przestała mówić cokolwiek na tej historii to i nauczycielka dała by ci spokój ... Taka jest chyba naturalna kolej rzeczy nieprawdaż?
 
S

Spamerski

Guest
Lepiej mieć same dwóje na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej, a świetnie zdaną maturę.
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Lepiej mieć same dwóje na świadectwie ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej, a świetnie zdaną maturę.


ha ha dobry zart. Kto z takim swiadectwem zda swietnie mature ? ^_^
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
kifer4 - może i zda :D może mieć prawie same 2 na świadectwie maturalnym, a 5 z tych przedmiotów co zdaje... i co? :D
i tak z gimnazjalną klasą to samo :] ....
a co do tego : "zachowania" to kifer4 lepiej być grzecznym, czy nie grzecznym, co wskazuje o inteligencji bo nie jarzę :D
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
kifer4 - może i zda może mieć prawie same 2 na świadectwie maturalnym, a 5 z tych przedmiotów co zdaje... i co?
i tak z gimnazjalną klasą to samo ....


ja jestem w 3 LO i duza czesc osob z mojej klasy tak mowila, po co sie uczyc wszystkiego jak sie zdaje mature z 3 przedmiotow. Jestesmy teraz po 2 probnych maturach i mam obraz jak to "wyszlo". Ci co mieli tak jak Ty napisalas, mature w granicach 30% napisali. Zreszta do LO sie idzie zeby zdobyc wiedze ogolna a nie z 2, 3 przedmiotow. To sa naprawde bardzo skrajne przypadki, zeby miec az taki rozrzut ocen. Skrajnosc humanisty ze skrajnoscia scislowca :p




a co do tego : "zachowania" to kifer4 lepiej być grzecznym, czy nie grzecznym, co wskazuje o inteligencji bo nie jarzę

a co do zachowania to chodzilo mi o to ze inteligenty czlowiek wie kiedy, przy kim i jak sie zachowac :)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
ja jestem w 3 LO i duza czesc osob z mojej klasy tak mowila, po co sie uczyc wszystkiego jak sie zdaje mature z 3 przedmiotow. Jestesmy teraz po 2 probnych maturach i mam obraz jak to "wyszlo". Ci co mieli tak jak Ty napisalas, mature w granicach 30% napisali. Zreszta do LO sie idzie zeby zdobyc wiedze ogolna a nie z 2, 3 przedmiotow. To sa naprawde bardzo skrajne przypadki, zeby miec az taki rozrzut ocen. Skrajnosc humanisty ze skrajnoscia scislowca :p

przepraszam.... ale nie za bardzo rozumie tego posta twojego :p
bardzo proszę, wytłumacz mi to jeszcze raz :D
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
kurde no... to mnie zagielas :p nie wiem jak za bardzo inaczej to napisac :|


Moze.... yyy bardzo rzadko zdarza sie ze ktos ma zle oceny z wiekszosci przedmiotow, a z innych jest w stanie napisac swietnie mature.

no i LO- Liceum OGOLNOKSZTALCACE z naciskiem na ogolno :p
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
no może większość czasu poświęca na te przedmioty,jakie będzie zdawał na maturze, no! :D
nie wiem... mam koleżankę, która napisała maturę rozsz. próbną na 85% i ona się właśnie uczy biologii i chemii, resztę olewa...
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
no! właśnie :D

PS: kifer4 powodzenia w maturze :) toż to 3 miesiące tylko, łał! :D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Tak, ja dokładnie wiem jak się zachować. I dlatego robię rodzicom, nauczycielom na przekór, bo mam dość etykiettki "grzeczna dziewczynka"
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
zioomal, to rób co chcesz, zbaczamy z tematu nie zauważyłaś :] ?

pytanie tematu : "Jak się nie przejmować ocenami" moja odpowiedź brzmi... oceny w życiu nie są najważniejsze i na studia ci świadectwo nie będzie ważne... poco mi na studia historia, czy nie wiem geo ? jak mam zamiar studiować np. matmę... o_O

a i bardzo ważne : "Oceny nigdy nie są adekwatne z posiadaną wiedzą" ja mam nawet takie przykłady co do Siebie i nie tylko, więc wiecie... :D
 

kifer4

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
798
Punkty reakcji
1
Miasto
sie znamy?
Jak się nie przejmować ocenami"

wymagac takich ocen jakie sie ma mozliwosci i jak sie na nie pracuje, a jesli ktoras ocena nie odpowiada to po prostu pracowac wiecej





PS: kifer4 powodzenia w maturze toż to 3 miesiące tylko, łał!


nie znecaj sie nademna :p a Ty masz za 2 lata i 3 miesiace o! :)
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
kifer4 czemu to mówisz? aż za 2 lat i 3 miesiące ? o_O nie gadaj, że tak szybko, poważnie?! o matkooo. ale ja chodzę do 1 liceum nie do 2 :D

biednam :p
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
aż się boję, teraz w sumie chciałabym iść już na studia... ale jak będę w tej sytuacji to czarno to widzę, ale spoko :D
 

marqlcia

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja mam dobre oceny do tej pory (średnia 5.17) Jestem w 3 gim i zamierzam się dostać do dobrego lic. Więc oceny się dla mnie liczą. Co będzie w liceum? Zobaczymy:)
 
Do góry