Jak Sensownie Wyrazić Bunt?

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
Jak sensownie wyrazić BUNT w naszym systemie (moze np. w sztuce)...aby nie dac się zmarganalizowac ,ale by wyrazic swój bunt np.wobec systemu?
Żyć w systemie. (bo innej opcji nie ma, musiałbyś wykopać sobie ziemiankę w lesie :p )Lecz mieć swoje ambicje, plany, ideologie.. nie ulegać presji otoczenia. Mówiąc krótko bunt najlepiej wyrazić w sposób intelektualny. Tzn. wykształceniem, umiejętnością odnalezienia się w danej sytuacji, miejscu.

Wyrażanie buntu swoim ubiorem, przynależnością, nie jest dobrym sposobem. (nie będę na ten temat się bardziej wnikliwie wypowiadał, bo poprzednia moja wypowiedź na podobny temat wzbudziła bunt przeciwko mnie wśród paru użytkowników tego forum).
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Nie no ... Szatanie - ja nie mialem nic przeciwko temu ze jechales po subkulturach. Slusznie to robiles - trzeba sie hartowac w ogniach krytyki :p. Kto tego nie rozumie, to nie rozumie takze co to jest subkultura.

Odnosnie zdrowia psychicznego co napisales. Po przemysleniach... to miales racje ale jedynie jako karzel Zaratrustry. Niby wiesz ale brzmialo to jak cymbal brzmiacy.
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
Nie no ... Szatanie - ja nie mialem nic przeciwko temu ze jechales po subkulturach. Slusznie to robiles - trzeba sie hartowac w ogniach krytyki :p. Kto tego nie rozumie, to nie rozumie takze co to jest subkultura.

Ja po nikim, niczym nie jadę. Takie jest moje zdanie na ten temat i tak też napisałem. Osobiście znam osoby słuchające metalu, rocka, reggae. Te osoby należą to subkultur, są to moi znajomi, przyjaciele. W ich towarzystwie mówię o swoich poglądach otwarcie, po prostu mówię o tym, jakie mam zdanie na dany temat itp., bo tak już mam ..mówię, co myślę. Jest to dla nich zrozumiałe, doceniają to, że jestem szczery.

- Więc nie rozumie, czemu uważasz że ja jadę po subkulturach?

Odnosnie zdrowia psychicznego co napisales. Po przemysleniach... to miales racje ale jedynie jako karzel Zaratrustry. Niby wiesz ale brzmialo to jak cymbal brzmiacy.
Być może źle to sformułowałem, ale mniej więcej wiadomo o co chodzi.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nasza kolega natasza ;] pisze ciagle tam gdzie nie trzeba, a najczesniej inteligencje wyraza w grach forumowiczow, gdzie... no dobra, juz bede normalnie pisal, szatana naszego najwiecej, nie rozumie do czego jak nalezy podchodzic.
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
Forma wypowiedzi wszystko do jednego kotla + jestes anonimowy.

Czyli, nie znasz człowieka osobiście, przeczytałeś jego wypowiedź. Dla tego taka reakcja a nie inna. Ty też jesteś anonimowy, na podstawie wypowiedzi nie można, nie da się ocenić człowieka.

nasza kolega natasza ;] pisze ciagle tam gdzie nie trzeba, a najczesniej inteligencje wyraza w grach forumowiczow, gdzie... no dobra, juz bede normalnie pisal, szatana naszego najwiecej, nie rozumie do czego jak nalezy podchodzic.

Nie wiem w jaki sposób należy podchodzić do pewnych rzeczy?

Co ci przeszkadza że wypowiadam się w grach forumowiczow?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie przeszkadza, ale bawi mnie to, tam mozna wejsc napisac raz na jakis czas, ale siedzenie tam na okraglo uwazam za bezsens
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
i widzisz Narodowiec do czego doprowadziłeś ?! :D Natasza teraz rozpisze ten temat z 8stron na 15 :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
temat nie ma najmniejszego sensu... pisanie jak wyrazić bunt to dla mnie to zwykla dziecinada i marnowanie czasu
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
temat nie ma najmniejszego sensu... pisanie jak wyrazić bunt to dla mnie to zwykla dziecinada i marnowanie czasu

Zgadzam się, nie ma formuły, przepisu na bunt. Każdy wyraża to w inny sposób, ludzie się różnią cechami wewnętrznymi jak i zewnętrznymi.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Zastanawia mnie, czy autor tematu interesuje się tym jak dzisiaj wyrażany jest bunt, czy szukał przepisu na potrawę zwaną potocznie "zbuntowany nastolatek".
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
heh otworzyłem puszkę pandory. Zły ze mnie Narodowiec, zły( :daibel2: hehehe), ale za to się przyjemnie czyta :D.

"Co jest złego w tym temacie? Narodowiec, czemu jak to napisałeś "wyśmiewamy temat" co ci on przeszkadza?"
przeczytaj sobie mój pierwszy post

"i widzisz Narodowiec do czego doprowadziłeś ?! biggrin.gif Natasza teraz rozpisze ten temat z 8stron na 15 biggrin.gif"
ja nie wiedziałem że to się ustawia w kolejności od ostatniego postu w tej tabeli. Przynajmniej będziesz buntownik, ja już porobiłem notatki w stylu "bądź sobą, własny styl, własne gesty" zawiesiłem na ścianie i działa. A że 15 stron tym lepiej świeżych pomysłów nigdy dość
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dzisiaj w modzie jest olewanie wszystkiego więc stawiałbym na... Trend xD

(Oczywiście żarcik sytuacyjny)
 

NaTazS

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
Miasto
network
A olewanie wszystkiego ciepłym moczem to też rodzaj buntu czy po prostu lenistwo ? :afro:

Może to forma buntu?

Olewając wszystko, znaczy, że dana osoba nie bierze tego do siebie, nic sobie z tego nie robi.
Taki ktoś żyje w społeczeństwie, nie spełniając powszechnie panujących norm. Więc w pewnym sensie buntuje się..

Można tak też to tłumaczyć.

ja nie wiedziałem że to się ustawia w kolejności od ostatniego postu w tej tabeli. Przynajmniej będziesz buntownik, ja już porobiłem notatki w stylu "bądź sobą, własny styl, własne gesty" zawiesiłem na ścianie i działa. A że 15 stron tym lepiej świeżych pomysłów nigdy dość

Notatki? to dla ciebie dyskusja jest aż takim rzadkim zjawiskiem, że notujesz wyciągnięte z niej wnioski? :wow:
Bez urazy, ale dla mnie jest to co najmniej dziwne...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
moze po prostu lubi notowac, mialem kumpla ktory z filmow zapisywal wszystkie ciekawe cytaty :)
olewanie wszystkiego... wezmy na przyklad kosciol, jesli do niego nie idziesz bo Ci ksiadz wkurza, to bunt, jesli natomiast nie idziesz bo Ci sie nie chce, to lenistwo, proste, nie ma sie co rozwodzic :)
 
Do góry