Jak Sensownie Wyrazić Bunt?

Cookies_and_milk

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
bunt - zależy jak na to patrzeć.
można być głupim i buntować się nauczycielom o byle co np. o odrabianie prac domowych(przykład mojego jakże durnego kolegi :lol: )
można poprzez ubiór: pokazuje się wtedy kim jest. ale wtedy inne subkultury mogą ci nakopać tak, że do domu nie dojdziesz, jeśli robisz to zbyt intensywnie :D(również znam przykład xDD)
poprzez sztukę i jak tu ładnie kolega na górze powiedział: przeciwko zdrajcom i antypolakom ^^
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Obecnie panuje raczej moda na tzw "bunt" poprzez bycie właśnie antypolakiem czyli :cenzura:enie jaki to ten kraj nie jest, kompleksy względem zachodu i naśladowanie zagranicznych wzorców
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Obecnie panuje raczej moda na tzw "bunt" poprzez bycie właśnie antypolakiem czyli :cenzura:enie jaki to ten kraj nie jest, kompleksy względem zachodu i naśladowanie zagranicznych wzorców
Głupia moda dla głupich ludzi.
 

Biedroneczka3465

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Tez bym tak powiedziala...za moich zamierzchlych czasow bunt to bylo palenie papierosow w bramie, probowanie tego i owego i czasem urwanie sie ze szkoy. Teraz jest niestety wiecej mozliwosci ktore moga bunt zamienic w koszmar na dluzsza czesc zycia, Lepiej uwazac, niestety pozniej jedni wyrastaja z buntu inni w nim zostaja i nic sie nie zmienia w ich zyciu wiele lat. Teraz przyjemnosc sprawa mi picie drinkow w przyjemnej knajpie, mam dosyc wodki z sokiem jakimkolwiek czy piwa, juz nie mowiac o tym w bramie. Czlowiek dojrzewa to i obyczaje dojrzewaja :)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Obyczaje czasami tak dojrzewaja ze zjadaja czlowieka - takie duze z nich bestie rosna. :p

Wlasny chodowany na sobie obyczaj a taki s.kur.wysyn :D
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Moi rodzice skutecznie tłumili mój bunt :D
Jakoś sobie nie przypominam mojego wyraźnego "buntu". Robiłam swoje i tyle. Może to było sprzeczne z regułami niekiedy, ale robiłam coś bo chciałam, a nie żeby komuś na złość, albo pokazać kto to ja nie jestem..
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
to ja wyjasnie... jest sobie panstwo - ma ono ciebie gdzies - ono ma swoja wizje patriotyzmu a ty masz swoja - tak wiec tak czy inaczej na to nie patrzec to patriota jest zdrajca :D. Pozytywnym zdrajca - cos jak targowica itp.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
ktos kto zmienia strone barykady jest dla mnie zdrajca i tyle :) tak samo jak zołnierz zmienia barwy i przylacza sie do wroga jest zdrajca swojego kraju, tak jak kibic widzewa zmienia barwy na ŁKS jest zdracja swojego klubu , tak samo ty jestes zdrajca.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
bezmozgiem to raz :D nie mowie czy to dobre czy nie i czy ma to w ogole jakis sens , ale na swoj sposob to zdrada. Jak taki widzewiak (IQ=0) krzyczy "ŁKS zydy, tylko Widzew" za pare dni idzie i jest "Only ŁKS , :cenzura:ac widzew" to jest zdrajca jakby nie patrzec :)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
ktos kto zmienia strone barykady jest dla mnie zdrajca i tyle :) tak samo jak zołnierz zmienia barwy i przylacza sie do wroga jest zdrajca swojego kraju, tak jak kibic widzewa zmienia bardy na ŁKS jest zdracja swojego klubu , tak samo ty jestes zdrajca.

Aaaa do tego pijesz, czyli do mojej przeszłości. Myślałem że do fascynacji NS, który przecież może być też 100% polski.

Hmm no cóż nie uważam tego za zdradę tylko za krok do przodu. Mussolini też kiedyś obracał się wśród socjalistów i anarchistów (i to bardzo długo).

Człowiek inteligetny poszukuje prawdy więc to nie dziwne że może zmieniać poglądy.

Jednak na pocieszenie Ci powiem, że przez własnie moją przeszłość nigdy nie pobiłem żadnego punka, bo zawsze sobie mówiłem, że to tak jakbym bił małego mnie. Mimo że ich widok wzbudza we mnie agresję to sie hamuje. Każdy może zbłądzić albo się mylić, skoro taki wspaniały człowiek jak ja był też zaślepiony :)

Jeden z moich najlepszych kumpli nadal siedzi w tych klimatach i co? Jakoś nie uważa mnie za zdrajce, a ja go nie umieszczam na redwatch.
Większość z tego wyrosła i też zmieniła poglądy na raczej przeciwny biegun albo zamieniła się w typowych hedonistów z wytartymi jeansami uznających tylko clubbing i kasę. Różnie ludzie dorastają.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Polecam ksiazke "wolnosc" Z. Baumana - co z tego ze zyd.

Ma ona zmusic do myslenia a nie ideologizowac :p.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Sprobuje tak obrazowo.
Leja sie punkowcy ze skinami , ty jestes po stronie punkowcow, za chwile zmieniasz strony. Ja to nazywam zdrada.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Sprobuje tak obrazowo.
Leja sie punkowcy ze skinami , ty jestes po stronie punkowcow, za chwile zmieniasz strony. Ja to nazywam zdrada.

Jeśli chwila ma dla ciebie jakieś kilka lat (może nie dziesięc ale 5-7) no to super. Mnie wali to co o mnie myślisz ;)

Wiecej do tego nie będe wracał.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
A co robisz dla Ojczyzny oprócz walki z wirtualnym wrogiem na forum?

To pytanie trochę zbyt idące w prywatność.

Działam aktywnie, o to sie nie bój, na razie głownie podpinam się do protestów ulicznych jeśli ideę uznam za szczytną (więc nie tylko narodowych, bo na ekologów też się czasem zdarza hehe, no i kilka akcji lokalnych). Aha, nie chodze na parady równości i nie rzucam cegłówkami w lesby. Forum jest dla mnie formą relaksu raczej a nie walki politycznej, nie przesadzaj ;)

W przyszłości planuje poważniej zająć się polityką ale do tego muszę jeszcze trochę dojrzeć.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Jakby nie patrzeć nazywanie się wielkim patriotą<zwłaszcza w kontekscie naszej historii> jest trochę nie na miejscu...
 
Do góry