Jak schudnąć bez ćwiczeń

wojciech_111

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
moim zdaniem badzo ciężko schudnąć bez wysiłku fizycznego. są takie ćwiczenie, który może wykonywać każdy, nawet 30 minut spaceru kilka razy wtygodniu bardzo pomaga zrzucić wagę jeśli trzyma się oczywiście odpowiednią dietę. W moim przydaku to -9 kg w ciągu 3 miesięcy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jak komuś zależy to schudnie i bez faszerowania się tabletkami. Sama wypróbowałam ileś i wiem, że to tylko wyrzucanie kasy. Dopiero przy cambridge coś się zadziało, dlatego tak chętnie o niej opowiadam. Wciąż pamiętam jak to było 15 kg temu. :)
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Od jakiegoś czasu szukam odpowiedniej diety dla mnie, bo wiem ze sama sobie nie poradzę tym bardziej że prowadzę bardzo nieregularny tryb życia jeszcze na dodatek nie bardzo mogę ćwiczyć, a muszę schudnąć czy ta dieta jest dla każdego ?
 
D

Dorka123

Guest
U mnie też masakra po ciąży :/ Zaraz wiosna, trzeba będzie zrzucić zimowe ciuchy, a zbędnego tłuszczyku dużo za dużo. Już kiedys byłam na diecie Cambridge, schudłam sporo i kilka lat utrzymałam wagę, więc teraz chyba do niej wrócę. Co do tego, kto może stosować tę dietę to zerknijcie tutaj: http://dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/ktoMoze.html
Też własnie tam patrzałam, czy mogę zacząć ją stosować, zanim odstawię córke od piersi, ale jednak muszę jeszcze trochę poczekać. Młoda co prawda teraz już tylko w nocy pije mleko, ale myslę, ze to kwestia miesiąca i sama się odstawi, a ja wtedy zacznę walke z dietą :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Osmiorniczka napisał:
Od jakiegoś czasu szukam odpowiedniej diety dla mnie, bo wiem ze sama sobie nie poradzę tym bardziej że prowadzę bardzo nieregularny tryb życia jeszcze na dodatek nie bardzo mogę ćwiczyć, a muszę schudnąć czy ta dieta jest dla każdego ?
Teoretycznie tak, choć to jeszcze wyjdzie w wywiadzie nt. chorób, morfologii itp. Ale raczej dla każdego. Często nazywa się cambridge dietą ostatniej szansy np. jak ktoś musi szybko schudnąć do operacji albo ma potworną otyłość gdzie schudnięcie jest ze wskazań do ratowania życia.
 
I

Ika112

Guest
Bez ćwiczeń w moim przypadku to nie realne, nawet z Acetomale. Można przy nim jeść prawie normalnie ale ćwiczyć trzeba, chociaż co rano 10 min. prostych ćwiczeń (przysiady, skłony).
 

reni7

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Na pewno trzeba wtedy ostro wziąść się za dietę jakościową i ilościową
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jak zaczynałam z cambridge miałąm poważne przeciwwskazania do ruchu. To trudne żyć sportowo, a potem chcieć, ale nie móc i patrzeć na to wielkie ciało. Z czasem, kiedy kilogramów ubyło i lekarz pozwolił zaczęłam coraz więcej chodzić, ruszać się i zadbanie o siebie stało się prostsze. Ale początki były koszmarem.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
No to ja właśnie też mam takie przeciwwskazania, ale też i nie specjalnie lubię się ruszać przyznam się. No i trochę się boję o swoją wolę, bo jednak dieta to duże wyrzeczenie.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Musisz troszeczkę zmienić sposób myślenia o diecie. Nie postrzegaj jej jako ograniczenia, bo bycie na diecie wcale nie oznacza rezygnacji ze smacznego jedzenia. Zdrowe jedzenie może być smaczne - wystarczy przejrzeć przepisy na stronie cambridge. Wiele razy je tu zresztą na forum cytowały dziewczyny. :)
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Jakaś dawka ćwiczeń jest obowiązkowo dla każdego, tak o prostu dla zdrowia... trzeba i już. A dieta tez powinna byc smaczna i nie może być kojarzona z obowiązkiem czy musem..
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
samba_mamba napisał:
Teoretycznie tak, choć to jeszcze wyjdzie w wywiadzie nt. chorób, morfologii itp. Ale raczej dla każdego. Często nazywa się cambridge dietą ostatniej szansy np. jak ktoś musi szybko schudnąć do operacji albo ma potworną otyłość gdzie schudnięcie jest ze wskazań do ratowania życia.
A ta dieta może być dla kobiet karmiących ale tylko w nocy?
 
D

Dorka123

Guest
KatiWilk napisał:
Teoretycznie tak, choć to jeszcze wyjdzie w wywiadzie nt. chorób, morfologii itp. Ale raczej dla każdego. Często nazywa się cambridge dietą ostatniej szansy np. jak ktoś musi szybko schudnąć do operacji albo ma potworną otyłość gdzie schudnięcie jest ze wskazań do ratowania życia.
A ta dieta może być dla kobiet karmiących ale tylko w nocy?
popatrz tutaj, piszą o wszystkich przeciwwskazaniach: http://dieta-cambridge.pl/warto-wiedziec/ktoMoze.html
 

Anna Olson

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem zdrową formą odchudzania bez odmawiania sobie przyjemności jest zastąpienie zwykłego cukru ksylitolem. Kupuję słodycze słodzone cukrem brzozowym na ksylitol.com. Lubię zjeść czekoladę czy inne słodycze słodzone tym cukrem, są zdrowe i o połowę mniej kaloryczne.
 
Do góry