Iron Maiden

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
jakims zacieklym ich fanemnie jestem, ale lubie ich, choc dlugo nie moglem sie do nich przekonac. heavy metal jakos nie trafia do mnie tak jak np. black czy trash. ale lubie ich posluchac gdy mam ochote na cos lzejszego i bardziej melodyjnego :sexy: . a ostatnia plytke uwazam za udana i cieszy mnie fakt ze zaczeli nawet troche ciezej grac :D
 

Emhyr Var Emreis

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Iron Maiden jest klasykiem Metalu jako gatunku muzyki i to oni nadali kierunek dzisiejszemu brzmieniu wielu zespołów....szanuje ale słucham żadko
 

Sirpiotr

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ironi to mój ulubiony zespół. Oni poprostu wymiatają. Dlamnie to mistrzowie. Jedne z moich ulubionych nagran to: fear of the dark, the legacy, brave new world, powerslave

Pozdro dla fanów !!
 

Malus

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Ja moge powiedziec kto ich lubi... Cała masa śmierdzących brudasów. :D
 

BloBlam

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
34
Punkty reakcji
0
Nie słyszałem niestety tej kapeli ;( malus na czym się opierasz, że tak sądzisz??
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Malus , dlaczego tacy kretyni jak ty muszą sie rodzić na tym pieknym świecie???Czego ty szukasz na tym forum??Zaczepek??Jeśli tak to idz sobie pozaczepiać kolegów z sąsiedztwa:)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Panowie, nie karmcie trolla i dziecka neostrady w jednym. Kolega dostaje urlop.
 

Tuxes

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Szczerze przyznam że mam całą dyskografię do rock in rio, sporo kasy i czasu na to zmarnowałem. Ale obiektywnie rzecz biorąc pomimo faktu ze są klasyką szczerze przyznac musze ze jest to pewnego rodzaju wiocha. Oczywiscie bardzo ją lubię, slucham - ale kolejne utwory pisane na jedno kopyto, od czasu somewhere in time z upodobaniem do klawiszy i syntezatora w tle robi sie czasami mdłe. Do tego dochodzi juz w obecnych nam czasach zniszczony do nieprzyzwoitosci głos Dickonsona, ktory ładował za młodu ile wlezie a teraz jest wrakiem starego wokalisty(słychac to szczegolnie na kocertach). W obecnej chwili - czytaj od kiedy Smith wrócił do składu na szostego stało się coś niedobrego - 3 gitarzystow (odliczajac HArrisa na basie) z ktorych kazdy chce na płycie błysnąc solowka - a co za tym idzie strasznie smęcą;) ech....powiedzmy ze Fear of the dark jest szczytowym osiągnięciem i juz potem nigdy tak naprawde nie osiągneli tego poziomu. a SZkoda, bo Wasting Love zapowiadał mi okres genialnych ballad w wykonaniu chłpaków...
 

Harnas

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mój ulubiony zespol. Klasyka heavy metalu, mam prawie calą dyskografie, brakuje mi plyt koncertowych (mam tylko Rock in Rio). Świetny wokal Bruca Dickinsona i Bla'eza Bayleya. Nie potrafie wybrac najlepszej plyty, kazda ma cos w sobie. Jednak najgorsze to Somewhere in Time i No Prayer for the Dying. Niektorzy piszą ze I.M robią wszystko na jedno kopyto i gryzą swoj ogon. Otoz Ironi ameryki odkrywac nie muszą, wazne zeby to co robią bylo na wysokim poziomie, i to im sie z pewnością udaje, poza tym tak bardzo to az swojego ogona nie gryzą... ;) Ostatnia plyta bardzo dobra, taka bardziej klimatyczna, bez "patatajek", bardzo mi sie podoba.
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nawet ostatnio mojej mamie która jest przeciwniczką ciezszej muzyki spodobało się kilka kawałków a szczególnie Afraid To Shoot Strangers :D
 

chaplin

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Made In Heaven
malus słucha pewnie hip-hopu lub techno, wiec sie nawet ni denerwujcie co pisze bo sie chłopak nie zna na rzeczy. Żelazna Dziewica to potęga. Szczególnie płyta Powerslave a najlepszy moim zdaniem utwór to Flash Of The Blade. JA jestem chory na ich punkcie. Orginalne płyty, kolekcjonuje też bluzy i koszulki Iron'sów. Pozdrowienia dla wszystkich fanów Maiden'a.
 

fingolfin

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Chorzów
Super kapela, uwielbiam number of the beast, ale wolę solowe płyty Dickinsona.


Swoją drogą skąd się wzięło jego nazwisko? od Dick in son?:D
 

Cisza

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Lubię i bardzo szanuję. Całe "Seventh son of a seventh son" wymiata :) Jedna z moich ulubionych kapel metalowych.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Mi się najbadziej podobają te kawałki.


Fear Of The Dark
Brave New World
2 Minutes To Midnight
Wasting Love
Blood Brothers
Ghost Of The Navigator
No More Lies
Mother Russia
Flight of Icarus


I wiele innych [tzn prawie wszystkie :D] ale te mi utkwiły najbardziej w pamięci.
 

Satan

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Uważam że to doskonały zespół.Świetna muzyka,dobre teksty.Nawet jak przestaną grać to ich wogóle nie zapomne.Cała moja nauka gry na gitarze opiera się na ich utworach.Moje ulubione piosenki to:The Number of the Beast,The Trooper,Holy Smoke,Run to the hills,Brave New World i wiele innych ale nie chce mi się wymieniać.
 

Doomcloud

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków/Łódź
To już legenda jak dla mnie i klasyka :)
Ulubione płyty? - "Somewhere in Time", "Seventh son...", "Powerslave" i "Fear of the Dark"
Grają już tyle lat i dalej się świetnie trzymają, kto był na ich ostatnim koncercie w Polsce ten wie :)

IRON MAIDEN ROX :D
 
Do góry