Iron Maiden

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
super, jedna z ulubionych... uwielbiam ich słuchać jak jestem zdołowany... nie jest osrta...jest wyśmienita... i genialnie robiona muzyka :)
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
baaaaaaalsaaaaaaaaaaaaaaaam!:)
 

PAKuS

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
GLIWICE
Iron Maiden a tytuł to : Fear of the Dark i jeszcze tego troche jest
 

warli

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ech na sama mysl o IM lezka w oku sie kreci, nie ma to jak wspomnienia o pierwszym metalowym graniu w moich glosnikach :D
 

..::Black::..

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiac nie zgłębiłam sie bardzo w twórczość tej kapeli ale przyznam ze czasem luuuuuubię ich posłuchac....Tacy przyjemni są po prostu...Moga poprawić humor...pzdr!
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
Ironi kojarzą mi się baaardzo pozytywnie, nie tylko ze względów "muzycznych" :]
"Iron Maiden", "Rock in Rio" :D
z piosenkuff: szczególnie "Remember tomorrow" i "Journeyman", ale nie przez wzgląd na technikę czy cuś.. tak po prostu ;)
pozdro dla fanów:)

ps. a słyszeli już nową piosnkę I.M.? :eek:czko:
 

noname8

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nikad
poki co the best dla mnie jest plytka fotd, ale ta nowa tez sie swietnie zapowiada
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Lubię ich. Nie uwielbiam, nie jestem fanem, ale szczerze lubię. Zarazili mnie tym starsi bracia i od tamtej pory.. zepspół nigdy mnie nie zawiódł. Ulubiona płyta? Pierwsza oryginalna płyta audio jakiegokolwiek zespołu, jaką widziałem na oczy :) czyli "The X Factor". Ulubiona piosenka? "Fear of the Dark", "The sign of the cross", "Blood on the world's hands" i wiele innych......
 

noname8

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nikad
co wy na plyte "a matter of life and death"? na mnie zrobila niezle wrazenie szczegolnie "the legacy"
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
hmmm nowa płyta... jest super. moze nie taka fajna jak inne, ale i tak mi się podoba :D the legacy tez jest fajne choc wole the longest day, ale ogólnie to wszystkie piosenki są suuuuuper :):)
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wg mnie Iron Maiden to bogowie heavy metalu... Ich muzyka to niewiarygodna energia!!!(a niezapominajmy że panowie do najmłodszych nie należą:)Ballady to poprostu pooooeeeezzzzja!!! Jednym zdaniem: Kawał historii i kawał cięzkej pracy!!! Gorącą im kibicuje!!!!:):)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Nie jest to moja ulubiona kapela. Lubię ich kawałki, niektóre wręcz ubóstwiam, ale nie jestem w stanie przebrnąć w całości przez żadną z płyt.
 
Do góry