Iron Maiden

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
co myslicie o Iron Maiden??? macie jakieś ulubione piosenki i płyty??
iron_maiden_1.jpg
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
niezbyt przepadam, żeby nie powiedzieć, że nienawidze tego wokalu, jest taki, taki, taki nie męski ?
coś mnie to nie rajcuje, po zatym ta muzyka jest zbyt słodziutka, jak dla mnie liniowa, bo co druga kapela to taka sama, Maideni też nie są przecież prekursorami, pomimo iż swoje lata grają

pozdr. K-x
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
Ja osobiście lubie Ironich :D wg mnie różnią sie od innych zespołów, Bruce ma charakterystyczny głosik i wogule graja tak inaczej :) i ogólnie super są
pozdro.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Ja nie moge powiedzieć że któraś z ich płyt szczególnie mi się podoba albo jest moją ulubioną . Lubie Powerslave i piece of mind . Ogólnie to jest zespół grający ciągle to samo , co mi się nie podoba . Dlatego słucham czego innego . Lubie zespoły które się choć troche zmieniają z płyty na płyte . Co do samych kompozycji ironów są bardzo ciekawe , fajna gitarka fajne riffy , ok . Bueh majaą również bardzo fajne okladki plyt które mi się podobają . Ale ogólnie muzycznie nie-przepadam za tym bandem .
pozdro
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak dla mnie to są... spoko, czasami ich posłucham, niektóre piosenki są całkiem fajne ale ogólnie nie żebym ich jakoś wyjątkowo kochała, za to mój chłopak poprostu ich ubustwia :p
 

azi07

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
61
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
HELL xD
może sie tak wydawać ze wszystkie są podobne, ale oni poprostu maja taki swój charakterystyczny sposób grania :D
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
mmmm Iron Maiden :] uwielbiam ;] szczególnie The Number Of THe Beast i Wicked Man ;] świetny wokal Bruce'a ;]
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
no od dziecka siedze w ciężkim brzmieniu więc troche już w głowie mam :p
 

puszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie lubię IM. Poza ich pierwszą płytą- Iron Maiden. Słowem klasyka :)
Brudne, zadziorne wręcz punkowe brzemienia - a to oczywiście zasługa fenomenalnego wokalisty- Paul'a Di'Anno.
Na kolejnych płytach już niestety nie ma tego klimatu :(
Hmmm a co do Bruce'a Dickinsona- ehh uszy puchną :lol:
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Bruce nie jest taki zły ;-) mnie bardzej w ironach denerwóje schematyczność , ale zespól dobry . Fakt 1 plytka dobra , jednak pice of mind jest bardziej dopracowana .
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ulubiona plyta "Brave new world" a utwor to "Fear of the dark" i solowek ich kilka umiem:p Zespol jeden z lepszych jakie znam
 

Villia

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2006
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja mam ich około 15 płytek. ulubione kawałki to"The number of the beast", "Only the good die young", "Revelation", "Run to the hills", "22 Acacia Avenue".
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
z tym, że to klasyka mocnego brzemienia nie ma co nawet dyskutować. każdy, kto choć trochę interesuje się metale, wie co to za kapela... podoba mi się ich granie. już po pierwszych dźwiękach można ich rozpoznać :D
mają jasny styl, którego się trzymają i to mi się podoba. nie podążają za modą, robią taką muzyke, jaką czują, to jest ich zaleta. muszę przyznać, że bardzo w ich twórczość się nie zagłębiłam, ale są takie kawałki, których nie da się nie znać :D to oczywiście Wildest Dreams, Wasting Love, Wicked Man, Number of the Best i wiele wiele innych. mam do nich sentyment :)
 
Do góry